עמוד השדרה
New member
מה-1.9 קו 146 (חולון - בני ברק) ישנה מסלול ויתחיל / יסיים
מה-1.9 קו 146 (חולון - בני ברק) ישנה מסלול ויתחיל / יסיים
ב...תחנה מרכזית תל אביב (ייצא מחולון לכוון כבישים 44 ו-4 דרך אזור התעשיה בחולון):
"
28.08.2016 חולון, קו 146 - שינויים במסלול הנסיעה ובתחנת המוצא/ סיום
החל מיום חמישי 01/09/16 יחול שינוי במסלול קו 146 על פי הפרוט הבא:
קו 146 מהתחנה המרכזית בתל אביב, דרך חולון, כביש 4 ובני ברק לרמת גן (קניון איילון):
ייצא מהתחנה המרכזית בתל אביב (רציף 634) וייסע בדרך חיל השריון, ימשיך (במחלף חולון) לשדרות לוי אשכול, יפנה ימינה (בכיכר הלוחמים) לרחוב הלוחמים, שמאלה לרחוב המעפילים, ימינה לרחוב המצודה, ימשיך לרחוב חזית חמש, יפנה שמאלה לרחוב הבנים, ימינה לרחוב המעפילים, ימשיך ישר לרחוב אילת, יפנה שמאלה לרחוב הופיין, ימשיך ישר לרחוב גולדה מאיר, יפנה שמאלה לרחוב חנקין, ימינה לרחוב ההסתדרות, ימינה לרחוב דוד אלעזר, שמאלה לרחוב קרן היסוד, ימינה לרחוב משה שרת, שמאלה לרחוב מפרץ שלמה, שמאלה לשדרות ירושלים, ימינה לרחוב המלאכה, ימינה לדרך השבעה (כביש 44), שמאלה (במחלף השבעה) לכביש 4 (גהה), ייצא ימינה במחלף מסובים (תחנה) ויחזור לכביש 4, ייסע דרך כביש השירות (לא ייכנס למסוף אלוף שדה), יפנה ימינה במחלף גבעת שמואל ושמאלה ברמזור (לכיוון בני ברק), ימינה לרחוב הרב כהנמן, שמאלה לרחוב עזרא, ימינה לרחוב נחמיה, ימינה לרחוב חזון אי"ש, שמאלה לרחוב רבי עקיבא, שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי, ימינה לדרך בן גוריון, ימינה לדרך ששת הימים ויסיים את מסלול נסיעתו במסוף קניון איילון.
מרמת גן (קניון איילון) דרך בני ברק, כביש 4 וחולון לתל אביב (תחנה מרכזית):
ייצא ממסוף קניון איילון ימינה לדרך אבא הלל, יפנה שמאלה לדרך בן גוריון, שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי (בני ברק), ימינה לרחוב רבי עקיבא, ימינה לרחוב חזון אי"ש, שמאלה לרחוב נחמיה, שמאלה לרחוב עזרא, ימינה לרחוב הרב כהנמן, שמאלה לרחוב אברהם בן דוד, ימינה (מחלף גבעת שמואל) לכביש 4, ייכנס לכביש השירות (תחנה בבר אילן) וימשיך ישר במחלף אלוף שדה (ללא כניסה למסוף) בכביש 4, ייצא ימינה (לכיוון אזור) לדרך השבעה (כביש 44), יפנה שמאלה לרחוב המלאכה (חולון), שמאלה לשדרות ירושלים, ימינה לרחוב מפרץ שלמה, ימינה לרחוב משה שרת, שמאלה לרחוב קרן היסוד, ימינה לרחוב דוד אלעזר, שמאלה לרחוב ההסתדרות, שמאלה לרחוב חנקין, ימינה לרחוב גולדה מאיר, ימשיך ישר לרחוב הופיין, יפנה ימינה לרחוב אילת, ימשיך ישר לרחוב המעפילים, יפנה שמאלה לרחוב הבנים, ימינה לרחוב חזית חמש, ימשיך לרחוב המצודה, יפנה שמאלה לרחוב המעפילים, ימינה לרחוב הלוחמים, שמאלה (בכיכר הלוחמים) לשדרות לוי אשכול, ימשיך ישר (במחלף חולון) לדרך חיל השריון וצומת הולץ ויסיים את מסלול נסיעתו בתחנה המרכזית בתל אביב.
"
כמו כן יתווספו לקווים 244 ו 264 תחנות ברחוב אבו חצירא בבני ברק בשני הכיוונים:
"
28.08.2016 בני ברק, קוים: 244, 264 - תחנות חדשות ברחוב הרב ישראל אבו חצירא
החל מיום חמישי 01/09/16 תתווספנה תחנות חדשות לקווים 244, 264 בבני ברק על פי הפרוט הבא:
קו 244 מרמת גן (קניון איילון) לרמלה וקו 264 ממסוף עתידים לראשל"צ:
רב ישראל אבו חצירא/ הירקון.
הרב ישראל אבו חצירא/ מנחם בגין.
קו 244 מרמלה לרמת גן (קניון איילון) וקו 264 מראשל"צ למסוף עתידים
הרב ישראל אבו חצירא/ הרב פתאיה.
הרב ישראל אבו חצירא/ הקישון.
"
הקווים מהצפון לתחנה מרכזית ת"א יסעו לאורך כל רחוב המסגר ולא בדרך בגין וברחוב הרכבת:
"
28.08.2016 הקווים שמגיעים מהצפון לת"מ ת"א ייסעו דרך המסגר במקום דרך הרכבת
החל מיום חמישי 1/9/16 הקווים 784, 825, 826, 827, 832, 834, 836, 840, 843, 845, 846, 848, 853, 900, 909, 910, 921, בכיוון נסיעתם לתחנה המרכזית בתל אביב, ימשיכו לאורך כל רחוב המסגר וייכנסו ישירות לתחנה המרכזית.
תחנה מבוטלת: רחוב הרכבת – בית הדר.
תחנה חדשה: המסגר – בית ספר "שבח מופת".
"
http://www.egged.co.il/עדכוני-תנועה.aspx
מה-1.9 קו 146 (חולון - בני ברק) ישנה מסלול ויתחיל / יסיים
ב...תחנה מרכזית תל אביב (ייצא מחולון לכוון כבישים 44 ו-4 דרך אזור התעשיה בחולון):
"
28.08.2016 חולון, קו 146 - שינויים במסלול הנסיעה ובתחנת המוצא/ סיום
החל מיום חמישי 01/09/16 יחול שינוי במסלול קו 146 על פי הפרוט הבא:
קו 146 מהתחנה המרכזית בתל אביב, דרך חולון, כביש 4 ובני ברק לרמת גן (קניון איילון):
ייצא מהתחנה המרכזית בתל אביב (רציף 634) וייסע בדרך חיל השריון, ימשיך (במחלף חולון) לשדרות לוי אשכול, יפנה ימינה (בכיכר הלוחמים) לרחוב הלוחמים, שמאלה לרחוב המעפילים, ימינה לרחוב המצודה, ימשיך לרחוב חזית חמש, יפנה שמאלה לרחוב הבנים, ימינה לרחוב המעפילים, ימשיך ישר לרחוב אילת, יפנה שמאלה לרחוב הופיין, ימשיך ישר לרחוב גולדה מאיר, יפנה שמאלה לרחוב חנקין, ימינה לרחוב ההסתדרות, ימינה לרחוב דוד אלעזר, שמאלה לרחוב קרן היסוד, ימינה לרחוב משה שרת, שמאלה לרחוב מפרץ שלמה, שמאלה לשדרות ירושלים, ימינה לרחוב המלאכה, ימינה לדרך השבעה (כביש 44), שמאלה (במחלף השבעה) לכביש 4 (גהה), ייצא ימינה במחלף מסובים (תחנה) ויחזור לכביש 4, ייסע דרך כביש השירות (לא ייכנס למסוף אלוף שדה), יפנה ימינה במחלף גבעת שמואל ושמאלה ברמזור (לכיוון בני ברק), ימינה לרחוב הרב כהנמן, שמאלה לרחוב עזרא, ימינה לרחוב נחמיה, ימינה לרחוב חזון אי"ש, שמאלה לרחוב רבי עקיבא, שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי, ימינה לדרך בן גוריון, ימינה לדרך ששת הימים ויסיים את מסלול נסיעתו במסוף קניון איילון.
מרמת גן (קניון איילון) דרך בני ברק, כביש 4 וחולון לתל אביב (תחנה מרכזית):
ייצא ממסוף קניון איילון ימינה לדרך אבא הלל, יפנה שמאלה לדרך בן גוריון, שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי (בני ברק), ימינה לרחוב רבי עקיבא, ימינה לרחוב חזון אי"ש, שמאלה לרחוב נחמיה, שמאלה לרחוב עזרא, ימינה לרחוב הרב כהנמן, שמאלה לרחוב אברהם בן דוד, ימינה (מחלף גבעת שמואל) לכביש 4, ייכנס לכביש השירות (תחנה בבר אילן) וימשיך ישר במחלף אלוף שדה (ללא כניסה למסוף) בכביש 4, ייצא ימינה (לכיוון אזור) לדרך השבעה (כביש 44), יפנה שמאלה לרחוב המלאכה (חולון), שמאלה לשדרות ירושלים, ימינה לרחוב מפרץ שלמה, ימינה לרחוב משה שרת, שמאלה לרחוב קרן היסוד, ימינה לרחוב דוד אלעזר, שמאלה לרחוב ההסתדרות, שמאלה לרחוב חנקין, ימינה לרחוב גולדה מאיר, ימשיך ישר לרחוב הופיין, יפנה ימינה לרחוב אילת, ימשיך ישר לרחוב המעפילים, יפנה שמאלה לרחוב הבנים, ימינה לרחוב חזית חמש, ימשיך לרחוב המצודה, יפנה שמאלה לרחוב המעפילים, ימינה לרחוב הלוחמים, שמאלה (בכיכר הלוחמים) לשדרות לוי אשכול, ימשיך ישר (במחלף חולון) לדרך חיל השריון וצומת הולץ ויסיים את מסלול נסיעתו בתחנה המרכזית בתל אביב.
"
כמו כן יתווספו לקווים 244 ו 264 תחנות ברחוב אבו חצירא בבני ברק בשני הכיוונים:
"
28.08.2016 בני ברק, קוים: 244, 264 - תחנות חדשות ברחוב הרב ישראל אבו חצירא
החל מיום חמישי 01/09/16 תתווספנה תחנות חדשות לקווים 244, 264 בבני ברק על פי הפרוט הבא:
קו 244 מרמת גן (קניון איילון) לרמלה וקו 264 ממסוף עתידים לראשל"צ:
רב ישראל אבו חצירא/ הירקון.
הרב ישראל אבו חצירא/ מנחם בגין.
קו 244 מרמלה לרמת גן (קניון איילון) וקו 264 מראשל"צ למסוף עתידים
הרב ישראל אבו חצירא/ הרב פתאיה.
הרב ישראל אבו חצירא/ הקישון.
"
הקווים מהצפון לתחנה מרכזית ת"א יסעו לאורך כל רחוב המסגר ולא בדרך בגין וברחוב הרכבת:
"
28.08.2016 הקווים שמגיעים מהצפון לת"מ ת"א ייסעו דרך המסגר במקום דרך הרכבת
החל מיום חמישי 1/9/16 הקווים 784, 825, 826, 827, 832, 834, 836, 840, 843, 845, 846, 848, 853, 900, 909, 910, 921, בכיוון נסיעתם לתחנה המרכזית בתל אביב, ימשיכו לאורך כל רחוב המסגר וייכנסו ישירות לתחנה המרכזית.
תחנה מבוטלת: רחוב הרכבת – בית הדר.
תחנה חדשה: המסגר – בית ספר "שבח מופת".
"
http://www.egged.co.il/עדכוני-תנועה.aspx