מה עובר לחזן בראש.... איך עולים למשחק שכזה ללא אוסקר כשהוא בריא?

אלפיני

Well-known member
הבעיה היא שגם מאמנים יותר מנוסים וטובים מחזן לא הצליחו. צריך להחליף שם מערכת שלמה.
במינימום מאמן צריך לדעת להציב את ההרכב הטוב ביותר העומד לרשותו על מנת לנסות להשיג את המטרה להעלות לטורניר.
באולימפית ובנוער זה כן צלח ואף יותר מכך. ויש בבוגרת שחקנים טובים מספיק על מנת לעלות לטורנירים. לפחות פעם ב8 שנים ולא פעם בודדת בתולדות מדינת ישראל.

חזן ובניון הסתבכו לגבי זהבי על שטויות ממש בנושא פרשת החדר
וזה גם בלתי נסלח שהשחקן הטוב ביותר בישראל לא עלה בהרכב למרות שהיה בריא.
כאן ישנה פשוט התנהלות לא מקצועית של מאמן. וזה כבר בלתי נסלח.

דיברגנט חדש

Well-known member
אם זה משיקולים מקצועיים , האיש לא מבין את המקצוע.
ומסתמן כי לא ימשיך.

אני הייתי שם את אופיר חיים או את בכר ולא את בן שמעון ולא את רוני לוי.

אלפיני

Well-known member
אני הייתי שם את אופיר חיים או את בכר ולא את בן שמעון ולא את רוני לוי.
אופיר חיים צריך קדנציה בנבחרת עד 21 לפני הבוגרת.
לבכר עלולה להיות בעיה שכן לא שירת בצה"ל. ובכל מקרה, הוא מאמן הנשען על הכנה מוקפדת יותר ותרגול מאשר התכנסות אקראית תקופתית לפרק זמן קצר. כנ"ל לגבי רוני לוי.

דווקא בן שמעון כן יכול להתאים . גם כי יש לו ניסיון כמאמן נבחרת וגם כי יחסי האנוש שלו טובים .

דיברגנט חדש

Well-known member
אופיר חיים צריך קדנציה בנבחרת עד 21 לפני הבוגרת.
לבכר עלולה להיות בעיה שכן לא שירת בצה"ל. ובכל מקרה, הוא מאמן הנשען על הכנה מוקפדת יותר ותרגול מאשר התכנסות אקראית תקופתית לפרק זמן קצר. כנ"ל לגבי רוני לוי.

דווקא בן שמעון כן יכול להתאים . גם כי יש לו ניסיון כמאמן נבחרת וגם כי יחסי האנוש שלו טובים .

הנטייה של ברק בכר: לאמן בעונה הבאה קבוצה ולא את נבחרת ישראל

שמו של המאמן שפוטר במהלך העונה מהכוכב האדום בלגרד עלה כמועמד אפשרי אצל ההתאחדות, אך מקורביו טוענים כי הוא מעדיף כרגע לא להגיע. כך או כך, היועץ המשפטי של מכבי ת"א וסגן יו"ר ההתאחדות מורן מאירי, שטיפל בחוזה של בכר מול הקבוצה הסרבית, צפוי לא להיות מעורב בהחלטה בנוגע אליו בשל ניגוד עניינים​

למעלה