מה לוקחים ללילה בצימר?

shakedmish

New member
מה לוקחים ללילה בצימר?

אני נוסעת עם החבר לצימר ללילה, תיכננתי להפתיע אותו עם קצת בלונים ונרות וכאלה אבל מבחינת אוכל? אני די חדשה בזה מה לקחת? ארוחת ערב נצא לאכול, אבל מה לגבי השאר?

drtrip

New member
בדר"כ מבקשים מבעל הצימר

והוא מסדר לך הפתעה בחדר עם בלונים, חלק מהצימרים נותנים א. בוקר ואם לא אפשר להזמין לחדר או לצאת למסעדה קרובה. אוכל לא הייתי לוקחת איתי... הרבה רומנטיקה ואהבה, כן

ShirShir

New member
מה להביא לצימר....

אנחנו אוהבים לקחת איתנו חטיפים, ביניהם פופקורן למיקרו, כיף להכין בצימר ולהתכרבל מול איזה סרט ב-DVD. אפשר להכין סנדוויצ'ים או לקחת אוכל מוכן שניתן לחמם במיקרו/טוסטר, בהתאם למה שיש בצימר. אם תהיה לכם ארוחת בוקר בצימר וארוחת ערב במסעדה, לא צריך הרבה אוכל לצהריים, תלוי בכם - אפשר להביא לחמניות ולקנות בדרך גבינות/חומוס ולהביא פחית מלפפונים חמוצים ו/או זיתים, מה צריך יותר? אם אוהבים ארוחת צהריים גדולה, אז כמו שאמרתי להביא אוכל מוכן בצידנית, לאפסן אותו במקרר של הצימר ולחמם.... אם אוהבים אפשר להביא איתכם שתייה, משקאות אלכוהוליים או שתייה קלה. לא חושבים על זה אבל לרוב כדאי 2-3 בקבוקי מים מינרליים... באופן כללי לא לשכוח מצלמה, מטענים לנייד/מצלמות, כסף/צ'קים - תלוי באמצעי התשלום המתאים, אני אישית אוהבת להביא את השמפו שלי ושאר אמצעי היגיינה אישיים... אם רוצים דיסק מוזיקה או סרטי DVD - כי לא תמיד יש משהו מעניין בטלוויזיה או בסרטים שיש לעיתים בצימר... פינוקים אקסטרה לג'קוזי/אמבטיה - אנחנו אוהבים כדורי מינרליים מתמוססים במים, קצף אמבט, מלח ריחני.... עיתון של סופ"ש או ספר קריאה אם רוצים.. חוץ מזה לא צריך להשתגע, אתם נוסעים רק ללילה אחד
תעשו חיים!! מחכה לשמוע חוויות והמלצות שלכם

למעלה