מה לובשים?

Yaniv-DC

New member
מה לובשים?

את השאלה הזו אני מחלק לשתיים, והיא מעניינת אותי בגלל הבדלי תרבויות המועדונים שיש פה. אפילו בתוך ארה"ב יש הבדל עצום בין ניו יורק ו-וושינגטון. שאלתי הראשונה היא - מהו קוד הלבוש במועדונים במדינה בה אתם נמצאים? והשאלה השנייה - האם תצאו/יצאתם עם חולצה עם כיתוב בעברית? אם כן - היו תגובות כאלו ואחרות?

DancerBoi

New member
../images/Emo137.gif../images/Emo163.gifdress code

I think London doesn't make any less sense than other big cities. It's all about MTV Funky style and a bit of your own touch if you can be bothered. Any ya sure I'll do a Hebrew shirt .. if only i had one. Say Yaniv have you received my email or ur just being lazy to reply ? grrr ! Happy Hannukka everyone :)

DJNYC

New member
לגבי ניו יורק

אין ממש dress code בגלל שיש כל כך הרבה 'קבוצות' שונות מכל כך הרבה מקומות שונים באמריקה ובעולם - כמעט הכל יתקבל. יש אלו שמתלבשים a&f, יש כאלה שמתלבשים יותר gang, יש צ'לסי שיתלבשו עם גופיה וג'ינס וכו'..... לגבי כיתוב בעיברית - בוודאי ואפילו רצוי, יצא לי אפילו לראות בכמה הזדמנויות בחורים לא ישראלים לובשים חולצות עם כיתוב בעיברית, ואחד או שניים אפילו עם כתובת קעקע בעיברית.

Yaniv-DC

New member
ניו יורק

אכן שמתי לב שם שכולם עם גופיה, או כמו שאמר לי חבר שם- גם ככה אחרי 10 דקות מתפשטים, אז למה להשקיע יותר מדי?
לגבי העברית... החולצה שהכי מושכת אש פה אצלי, זו חולצת אוניברסיטת ת"א... אחרי כיבוס בהרתחה הצלחנו לצמצמם אותה למימדים הראויים

assafcohen1

New member
הכי קז'ואל שיש' במינסוטה.

כפכפים, סנדלים עם גרביים, ברמודות, טי-שרטים. the less "formal" or "cluby"- the better. in most cases. some other times people are dressed well. assaf

alexUK

New member
אני יצאתי עם חולצה

שקניתי בארץ בעזריאלי, והיה כתוב עליה באנגלית בגדול דברים בסגנון ""תל אביב ישראל מעודוני לילה בארים בלה בלה". בדרכי למועדון קיבלתי תגובה לא מלבבת במיוחד מחבורה שעברה בדרכי.

למעלה