מה היתה המדיטציה הראשונה שלכם ומתי?

שווה!

כמה זמן בערך למדת אצלו? אני מניח שהמפגש הפנימי הזה עם כוחך, בעודך ילד/נער, חלחל לך גם לזמנים ולמקומות אחרים, באופן יותר או פחות מודע... אני מסתקרן האם יצא לך לעשות את זה או לנסות לעשות את זה גם לבדך, במודע, באותה תקופה? או מתישהו בהמשך?

Asa Wolfson

New member
כן, בהחלט!

הייתה לזה השפעה מאוד עמוקה עלי. כבר נפגשתי עם שקט כזה לפני זה, אבל זה היה ברגעים פה ושם. מעולם לא כמשהו שניתן להיכנס אליו באופן רצוני ומתואם כזה. היה לי המזל להיתקל במשהו כזה כל כך מוקדם..

זה הופיע אחר כך בטיולים שעשיתי לבדי בקיבוץ ובסביבה, חלקם מאוד מאוד עמוקים (עד היום חלק מהזכרונות המוצלחים שאני עובד איתם הם מהתקופה הזו). אימונים שעשיתי לבד יותר מאוחר, התנסויות במדיטציה והיפנוזה וכל מיני מכל מיני. אני זוכר למשל בתיכון אחרי שחזרתי סוער מאוד מאיזה יום לא נעים בבית הספר עליתי על הגג לנסות להירגע ועשיתי קאטות שלמדתי אצל מוני. פתאום ירד עלי שקט מתוק מתוק, וכל הבעיות נשטפו ממני בבת אחת. נראה לי שזה היה כזה מין רגע שידעתי שאני הולך לעשות דרך משמעותית מאוד עם חומרים כאלה בחיים שלי. עוד לא היה לי מושג מכלום...

וואי, איך בא לי לכתוב לו פתאום איזה מכתב תודה עסיסי כזה. האיש הזה שאני בקושי מכיר עשה בשבילי ובטח בשביל עוד המון ילדים אחרים דבר כל כך חשוב...

זוכר את שם משפחתו? הוא ממשיך ללמד?

נשמע כמו מורה לקראטה ששווה לדעת עליו ולהפנות אליו.

Asa Wolfson

New member
מוני חדד

זה בנאדם שלגמרי שווה לדעת עליו ולהפנות עליו. לא רק בגלל מה שסיפרתי.
אולי הוא עדיין עובד בצפון. מצאתי בגוגל כתבה משנת 2012 שבו השם שלו מוזכר כמי שמלמד קבוצות קראטה במתנ"ס בצפת.

למעלה