מה ביקשתי... להסתפר

masha sans bear

Active member
בין חברותיך / שכנותיך / עמיתות לעבודה / משתתפות בחוגים וכו' חייבת להיות אחת שמסתפרת ומרוצה.
כמו שאמרתי מקודם:
שאלתי את אמא
שאלתי חברה
שאלתי מישהי מהמקום שאני מתנדבת בו
אין לי נשים אחרות בחיים

אולי קשה לך להאמין אבל אין לי חברות נוספות.
אני לא מכירה את השכנות שלי (כשניסיתי להגיד להם שלום כשחלפתי על פניהן בחדר המדרגות או בלובי, קיבלתי התעלמות מוחלטת).
אני עובדת מהבית ואין לי קשר עם העמיתות שלי לעבודה מעבר למיילים בענייני עבודה שאנחנו מחליפות בינינו פעם ב כי כל אחת עושה את העבודה שלה ואין לנו צורך לתקשר בינינו.
אני לא הולכת לחוגים, חדר כושר או מקומות אחרים שיש בהן נשים.
ואין לי קשר עם קרובות משפחה. גם אם היה, אין את מי לשאול, כי יש לי רק שתי קרובות משפחה בגילי (בנות דודות) ואחת מהן לא מטפחת את עצמה אז אין עם מי לדבר לגבי ספרים והשנייה רק מחפשת ספרים שמתעסקים בהחלקות אורגניות. אני לא סומכת על הטעם של אף אחת מהן.

ככה שלא... לא "חייבת להיות אחת שמסתפרת ומרוצה".

אלפיני

Well-known member
רק אל תחפשי בגוגל. שם יש תספורות מיושנות. תחפשי בטיק טוק, אינסטגרם וכאלה"

נראה לי שזה משפט המפתח. האיש כנראה עובד עם קליינטורה צעירה יותר באזור בו את גרה שהספורט בה הוא תחרות התספורת החדשנית.
יש להניח שהוא גם גובה בהתאם. רק חבל שלא לכל אחת/אחד זה מתאים.

ובראיה רחבה יותר - כנראה שבאמת נוצר פער דורי משמעותי בתפיסה בין אילו הרגילים ומצפים שנותני שירות יסגלו עצמם לדרישותיהם לבין נותני שירות מהדור החדש הסבורים שהעולם צריך להתגמש עם הגחמות שלהם.

masha sans bear

Active member
נראה לי שזה משפט המפתח. האיש כנראה עובד עם קליינטורה צעירה יותר באזור בו את גרה שהספורט בה הוא תחרות התספורת החדשנית.
יש להניח שהוא גם גובה בהתאם. רק חבל שלא לכל אחת/אחד זה מתאים.
וזו זכותו... רק שמכיוון שאני לקוחה (פוטנציאלית) חדשה מבחינתו, אדם זר שהוא אינו מכיר, הוא יכול היה לכל הפחות לשאול אם אני יכולה/רוצה לשלוח לו תמונה של השיער שלי ולשאול אם יש לי טיקטוק/אינסטגרם והאפשרות לחפש שם משהו ולא פשוט להניח שאני סבבה עם כל הדברים האלה.
וגם, הוא אמר שיש לו 15 שנות נסיון בתחום. זה אומר שהוא לפחות בן 35 וככל הנראה יותר לכיוון ה-37-38 (אם ניקח בחשבון שהוא עשה צבא). זה גבר בוגר. זה לא נער בן 18 ולא בחור צעיר בן 25. לא מסתדר לי הגיל שלו, ה-15 שנות נסיון שהוא דאג להדגיש שיש לו, והבקשות המשונות וההצהרה לגבי גוגל, שהכל מיושן שם.
ובראיה רחבה יותר - כנראה שבאמת נוצר פער דורי משמעותי בתפיסה בין אילו הרגילים ומצפים שנותני שירות יסגלו עצמם לדרישותיהם לבין נותני שירות מהדור החדש הסבורים שהעולם צריך להתגמש עם הגחמות שלהם.
זה קצת מצחיק שאתה מדבר על פער דורי, כי אני והוא אותו דור. אולי אפילו כמעט אותו גיל, כי אני בת 38... אז אולי אני המשונה או המיושנת שלא חיה כמו שהדור שלי חי. כנראה, כמו שכבר הציעו לי כאן, אני צריכה לחפש ספרים ותיקים שככל הנראה לא ראו אפילו אינסטגרם מימיהם (כמוני :ROFLMAO:).
אבל כן, אני מסכימה איתך, הדור החדש מצפה שכל השאר יסתגלו אליו ולא ההיפך, וזה כנראה משהו שאנחנו נצטרך לקבל ו/או לתפוס מהם מרחק כי חבל על העצבים. אני בכל מקרה לא רואה את עצמי נאבקת בחבר'ה הצעירים עם התפיסות החדשות שלהם.

אלפיני

Well-known member
וזו זכותו... רק שמכיוון שאני לקוחה (פוטנציאלית) חדשה מבחינתו, אדם זר שהוא אינו מכיר, הוא יכול היה לכל הפחות לשאול אם אני יכולה/רוצה לשלוח לו תמונה של השיער שלי ולשאול אם יש לי טיקטוק/אינסטגרם והאפשרות לחפש שם משהו ולא פשוט להניח שאני סבבה עם כל הדברים האלה.
אין לי שום ויכוח לגבי זה. אני לגמרי אתך בדעה שהוא צריך לשאול.
גם, הוא אמר שיש לו 15 שנות נסיון בתחום. זה אומר שהוא לפחות בן 35 וככל הנראה יותר לכיוון ה-37-38 (אם ניקח בחשבון שהוא עשה צבא). זה גבר בוגר. זה לא נער בן 18 ולא בחור צעיר בן 25. לא מסתדר לי הגיל שלו, ה-15 שנות נסיון שהוא דאג להדגיש שיש לו, והבקשות המשונות וההצהרה לגבי גוגל, שהכל מיושן שם.
יש מצב שהוא מפריז לגבי שנות הניסיון שלו . לא יודע, לא בדקתי.
יש מצב שהוא איזה מיקי בוגנים וואנט טו בי - וכאן נגמר הידע שלי לגבי מעצבי שיער סלבים.
יש מצב שעלה לו קצת הפופיק והוא רואה עצמו אמן במקום נותן שירות.
ולטעמי ותפיסתי , יש בהחלט מצב שהוא דופק פוזה.
אבל המצב הוודאי ביותר מעצם התגובה שלך שללא קשר לשבחים בגוגל, לך הוא איננו מתאים. איזה מזל שהוא איננו ספר הנשים היחיד שניתן להגיע איליו.
ה קצת מצחיק שאתה מדבר על פער דורי, כי אני והוא אותו דור. אולי אפילו כמעט אותו גיל, כי אני בת 38... אז אולי אני המשונה או המיושנת שלא חיה כמו שהדור שלי חי.
התכוונתי לפער דורי ממליניאלס ילידי שנות 2000 פלוס מינוס. נראה לי שבמקרה זה , לא את המשונה אלא הוא המנסה להתנהל כמו אדם לאחר צבא לשם הלקוחות שלו גררו אותו.

לי נראה ממש אבסורד להתגמש לדרישות שציינת אבל למען הגילוי הנאות אני מבוגר ממך אז הפרספקטיבה שלי תהיה בינך לבין דור ההורים שלך בערך. אז יש מצב שמשוב גם מאנשים בני גילך ממש יתנו לך פרספקטיבה לגבי העניין.

אבל כן, אני מסכימה איתך, הדור החדש מצפה שכל השאר יסתגלו אליו ולא ההיפך, וזה כנראה משהו שאנחנו נצטרך לקבל ו/או לתפוס מהם מרחק כי חבל על העצבים. אני בכל מקרה לא רואה את עצמי נאבקת בחבר'ה הצעירים עם התפיסות החדשות שלהם.
כן נו, אבל הם "ממציאים" לנו כל מני אפליקציות שפתאום הופכים אותי לטכנופוב לאחר שנים שהייתי בקדמה. מזלי שלפחות עם קרובי המשפחה שלי מהדור הזה אני מסתדר על מנת שיחלצו אותי מעת לעת. אבל עם נותני השירות אין לי מה להאבק כל עוד ניתנת לי האפשרות לבחור מי מהם המתאים לי.

גוגל ינצח. הולכים להמלצה הבאה.

נערך לאחרונה ב:

masha sans bear

Active member
יש מצב שהוא מפריז לגבי שנות הניסיון שלו . לא יודע, לא בדקתי.
אפילו לא חשבתי על זה... איכשהו, עדיין, למרות ששיקרו לי כ"כ הרבה פעמים כ"כ הרבה אנשים שונים, אני פשוט מאמינה למה שאומרים לי 🤷‍♀️
יש מצב שהוא איזה מיקי בוגנים וואנט טו בי - וכאן נגמר הידע שלי לגבי מעצבי שיער סלבים.
יש מצב שעלה לו קצת הפופיק והוא רואה עצמו אמן במקום נותן שירות.
ולטעמי ותפיסתי , יש בהחלט מצב שהוא דופק פוזה.
נו, יש לו מעל 500 ביקורות חיוביות בגוגל. אני לא אתפלא אם הוא חושב את עצמו קצת יותר מדי...
התכוונתי לפער דורי ממליניאלס ילידי שנות 2000 פלוס מינוס. נראה לי שבמקרה זה , לא את המשונה אלא הוא המנסה להתנהל כמו אדם לאחר צבא לשם הלקוחות שלו גררו אותו.
שזה כבר ממש עצוב בעיניי, כי הוא לא נותן השירות היחיד בארץ שעובד עם צעירים או שהוא צעיר בעצמו. לפני כשנתיים הייתי אצל ספר ממש צעיר, בן 27 למיטב זכרוני, והדבר הכי "נוראי" שהוא עשה זה לבקש ממני, אחרי שסיימנו, לתייג את המספרה שלו באינסטגרם ואז אמרתי לו שאין לי רשתות חברתיות והתגובה שלו נעה בין הלם מוחלט (שלהגנתו, הוא ניסה להסתיר, אבל לא ממש הצליח) לאכזבה קלה.
לי נראה ממש אבסורד להתגמש לדרישות שציינת אבל למען הגילוי הנאות אני מבוגר ממך אז הפרספקטיבה שלי תהיה בינך לבין דור ההורים שלך בערך. אז יש מצב שמשוב גם מאנשים בני גילך ממש יתנו לך פרספקטיבה לגבי העניין.
שאלתי חברה בגילי והיא כינתה אותו בשם מאוד לא סימפטי ואמרה לי "טוב מאוד שלא הלכת! מה זה השטויות האלה??"
כן נו, אבל הם "ממציאים" לנו כל מני אפליקציות שפתאום הופכים אותי לטכנופוב לאחר שנים שהייתי בקדמה.
אני כבר פיתחתי אלרגיה לאפליקציות, בחיי. ואני אוהבת טכנולוגיה - כשהיא נחוצה ומועילה ויכולה לשפר לי את החיים או להקל עליהם, אבל די לדחוף לי אפליקציות בכל מקום! כי אפליקציות זה רק בפלאפון והכל שם קטן, ואני אוהבת לעבוד עם מחשב, מקלדת ומסך גדול.
יש דברים שאני מסרבת לעשות כי הם רק דרך אפליקציות. ממש לא מזמן רציתי להזמין משלוח אוכל מאיפשהו, פתחתי את האתר שלהם, מצאתי 'משלוח', לחצתי וקופצת לי הודעה "הורידו את האפליקציה שלנו". נופ. הזמנתי ממקום אחר.
מזלי שלפחות עם קרובי המשפחה שלי מהדור הזה אני מסתדר על מנת שיחלצו אותי מעת לעת. אבל עם נותני השירות אין לי מה להאבק כל עוד ניתנת לי האפשרות לבחור מי מהם המתאים לי.
אני המחלצת בשביל אמא שלי :) למרות שיחסית לעובדה שהיא הסכימה לקנות סמארטפון רק לפני כשנתיים, היא קלטה את העניין די מהר. (אבא בא מהתחום הטכנולוגי אז הוא מסתדר לבד ב-99% מהזמן.)
וכן, עם נותני שירות אני לא נאבקת, אלא אם כן ממש אין ברירה (כמו למשל בנק הפועלים שלא נותן להשתמש בהטבות שלו אלא דרך אפליקציה :mad:)

אלפיני

Well-known member
בכל מקום! כי אפליקציות זה רק בפלאפון והכל שם קטן, ואני אוהבת לעבוד עם מחשב, מקלדת ומסך גדול.
מה זה מבין אותך.
יש דברים שאני מסרבת לעשות כי הם רק דרך אפליקציות. ממש לא מזמן רציתי להזמין משלוח אוכל מאיפשהו, פתחתי את האתר שלהם, מצאתי 'משלוח', לחצתי וקופצת לי הודעה "הורידו את האפליקציה שלנו". נופ. הזמנתי ממקום אחר.
תן ביס עובדים דרך מחשב.:)

מקווה שתמצאי את הספר הגואל. לצערי לא אוכל לעזור לך עם זה אישית כי שם הספר שלי הוא רמינגטון.

in bal1

Well-known member
הי.אתחיל מהספר שרצה שתתיגי אותו.יכל היה לצלם אותך ואותו יחד במספרה ןלהעלות תמונה לרשתות החברתיות. בהסכמתך כמובן.
את לא איזו ידוענית שקיבלת תספורת בחינם ואז את מתייגת אותו.
דבר נוסף ללא קשר קצת חבל לי לקרוא שאין לך חיי חברה.
מאיפה את בארץ? אם את פחות או יותר מהאזור שלי אולי אוכל להמליץ על מישהו.

masha sans bear

Active member
הי.אתחיל מהספר שרצה שתתיגי אותו.יכל היה לצלם אותך ואותו יחד במספרה ןלהעלות תמונה לרשתות החברתיות. בהסכמתך כמובן.
את לא איזו ידוענית שקיבלת תספורת בחינם ואז את מתייגת אותו.
אני מניחה שהוא רצה שהשם שלו יקפוץ בעוד איזה מקום. אני אתייג אצלי, אנשי הקשר שלי יראו, מה רע? פרסום חינם.
דבר נוסף ללא קשר קצת חבל לי לקרוא שאין לך חיי חברה.
תודה, אבל הכל ממש בסדר. זה לגמרי מבחירה. אני לא רוצה חיי חברה, רוב הזמן אני מעדיפה להיות לבד או עם ההורים שלי. וכשפעם במיליון שנה מתחשק לי לצאת, אז אעדיף לצאת לבד (לאן שאני רוצה ומתי שאני רוצה). ויש לי את החברה האחת, שהיא באמת חברה, ואני לא צריכה יותר.
מאיפה את בארץ? אם את פחות או יותר מהאזור שלי אולי אוכל להמליץ על מישהו.
אם את מתכוונת לספר/ית, אני אשמח :) אני מפ"ת, יכולה להגיע לראש העין, הוד השרון.. פחות אוהבת להגיע לאזור רמת גן, תל אביב.

in bal1

Well-known member
אני מניחה שהוא רצה שהשם שלו יקפוץ בעוד איזה מקום. אני אתייג אצלי, אנשי הקשר שלי יראו, מה רע? פרסום חינם.

תודה, אבל הכל ממש בסדר. זה לגמרי מבחירה. אני לא רוצה חיי חברה, רוב הזמן אני מעדיפה להיות לבד או עם ההורים שלי. וכשפעם במיליון שנה מתחשק לי לצאת, אז אעדיף לצאת לבד (לאן שאני רוצה ומתי שאני רוצה). ויש לי את החברה האחת, שהיא באמת חברה, ואני לא צריכה יותר.

אם את מתכוונת לספר/ית, אני אשמח :) אני מפ"ת, יכולה להגיע לראש העין, הוד השרון.. פחות אוהבת להגיע לאזור רמת גן, תל אביב.
אני מהצפון כך שיהיה לי קצת קשה לעזור. מצטערת.

masha sans bear

Active member
אני מהצפון כך שיהיה לי קצת קשה לעזור. מצטערת.
הכל טוב :) תודה בכל מקרה.
במקרה הכי "גרוע", אסתפר לבד. עשיתי את זה כבר כמה פעמים ויצא לא רע בכלל. למזלי, עם השיער המתולתל שלי לא צריך להיות ממש מדויקים...

למעלה