מהו האינטרנט הסלולרי המהיר בישראל?

z1george

Member
מנהל
יש בזה משהו

הראשון הגיע עם 2750
השני הגיע יומיים אחריו עם 3000
שבועיים אחרי כן , זה שמשתמש ב3000 מתלונן שנגמר לו אחרי 14-17 שעות .
זאת שקיבלה את ה2750 טוענת שהסוללה מופלאה ומחזיקה 3 ימים.
המסקנה שלי היא פשוטה : מי שלא משתמש במכשיר יהיה מרוצה. ומי שמשתמש מסיבי , יצלח לגמור גם סוללת 4000 בכמה שעות...

D A N I E L L1

New member
אתה רומז שהכל זה מדבקות? חחח

חלאה

New member
הרבה יצרנים סינים מרמים בקיבולת סוללה

THL מרמה לדוגמה.

היה לי טלפון של יצרן סטאר שרימה בסוללה.

עכשיו יש לי Tengda שמרמה בנתוני סוללה.

הרמאות אצלם לא מושלמת, ברגע שמקלפים את הסוללה יש את הנתונים הנכונים.

http://www.movilesdualsim.com/threads/desmontaje-tengda-t94.42790/

כאן אפשר לראות איך יצרן שאומר 2300MAH נותן בפועל 1850.

THL W100 מציין 1750MAH בפועל הסוללה היא 1500
http://iandroid.co.il/forum/topic122345-150.html
באמצע השרשור אפשר לראות את התמונה של נתוני הסוללה באמת.

אז אולי גם ב G3 טיפה הגזימו עם 3000MAH.

backbencher

New member
כאשר רכשתי את הנוקיה E52 שלי, היתה בערכת

המכירה סוללה 1500mAh של נוקיה בעלת מראה פשוט, בלא הוד או הדר.
לימים רכשתי אחת נוספת מספק סיני, והגיעה סוללה עם מדבקות הולוגרמיות, ועם מראה first class, ובכל זאת הסתבר לי כי היא נחותה מן הסוללה המקורית בעלת המראה הלא מרשים, ולא מחזיקה מעמד זמן כמוה.
לדעתי, חלק הארי של הסוללות מסין הן מזויפות.
הזייפנים בונים על כך שהמחיר אמנם זול להחשיד, אך לא תשקיע את המאמץ הדרוש כדי לרדוף אחריהם ולהשיב את כספך...

yehuda7K

New member
הסינים לא מרמים. זה פשוט המקובל אצלם

כל סיני הגון יודע שהמספרים הם לעשיית רושם. כשקניתי סוללה באי.ביי בזמנו , חיפשתי מוכר עם ציון מאוד גבוה, ועם סוללה שהקיבולת שלה מאוד גבוהה. המחיר יצא כ 40% יותר מהמוכר הכי זול באי.ביי אבל קיבלתי סוללה טובה, לא פחות מהמקורית.

יהודה

BobboVilla

New member
זה לא אותו דבר בכלל

בהנחה שההספק שרשום על הסוללה הוא באמת ההספק האמיתי (תקרא את התגובה של חלאה למטה), אז סוללה שהיא פחות מ-10% יותר טובה זה בגדר הסביר, אבל שיפור של למעלה מ-53% זה לא הגיוני.

גם בלי לראות את המוצר שהזמין הבחור, אני יכול להגיד לך בוודאות שזו סוללה "מזהב", והיצרנים/מוכרים מסתמכים על כך שאנשים יפתרו את הסתירה שבין הספק הסוללה המקורית להספק הסוללה החלופית בכך ש"זה זהב, זהב הוא מוליך טוב"
. לפי מה שראיתי עכשיו, מחיר גרם אחד של זהב הוא 43.51$. האם נראה לך סביר שישתמשו בזהב לצורך שימוש בסוללה, וימכרו אותה ב-5-10$? אם כך, אז בכמה זהב בכלל השתמשו? האם זה "מספיק" כדי להצדיק את השיפור בקיבולת? התשובה היא לא, ולכן לכל היותר הסוללה החלופית תיתן הספק שזהה לסוללה המקורית, אבל כפי שרשם backbencher, ייתכן מאוד שהיא תיתן הספק נמוך יותר.

למעלה