מדורה ללא הורים בכיתה ה

מדורה ללא הורים בכיתה ה

הגדול (בן 10, כיתה ה) הולך היום למדורה כיתתית, ללא הורים, עם 5-6 הורים מלווים. מאד סומכת עליו, פחות על האחרים. במקרה (או שלא), ההורים של הילדים הבעייתיים התנדבו להיות במדורה. האם להירגע או לנסות להגיע ולהיות שם?

אין מצב שהייתי שולחת את הבכור (כיתה ה) ללא השגחה
אצלנו הבהירו חד-משמעית שכל ילד חייב להיות מלווה על ידי מבוגר ושהוועד (שמארגן את המדורה) לא לוקח אחריות על אף ילד. לדעתי כיתה ה' זה מוקדם מדי, ולא הייתי סומכת על הורים אחרים. זה מעט מדי הורים על יותר מדי ילדים. אני הייתי מגיעה בלי לחשוב פעמיים.

לא, לא, לא. לא, לא.

במקומך הייתי מגיעה. טירוף לשלוח ילד בן 10 לבד למדורה עם ילדים אחרים בני 10. פשוט טירוף.

adif11

New member
אני דוקא חושבת ש 5-6 הורים מלווים

לכיתה של נניח 30 ילדים בני 10 בל"ג בעומר זה מספיק. בהנחה שאת מכירה את ההורים האלה כבר כמה שנים והם ידועים לך כאנשים אכפתיים ואחראים.
אם את בכל זאת לא שקטה, תצטרפי כהורה מלווה. למה לא? אז יהיו 6-7 הורים מלווים. לכי עם תחושות הבטן שלך.

אצלנו בשנה שעברה (כיתה ד') הבנים עשו

דברים שמזעזע כמה הם היו מסוכנים. ואפילו להורים שלהם לא היה אכפת... נראה לי שרוב ההורים לבנים מפתחים מין אדישות כזאת כדי לא לקבל התקף לב חמש פעמים ביום... לא הייתי סומכת בגרוש על ההורים אצלנו בכיתה בל"ג בעומר.

macaroni35

New member
כיתה ד'...לא סומכת עדיין ליד אש
או מים
בריכה/ים

ולא נראה שיקרה גם בה-ו.....
אני תמיד חושבת לפי ההרגשה שלי ...אם אני יודעת שאני לרגע לא אהיה רגועה בידיעה שהיא שם ללא השגחה מלאה אז אני כבר מעדיפה להיות.

מתוך שנה שעברה כיתה ג'...כל ההורים נכחו אבל מסביב לשולחן האוכל והילדים היו עסוקים בלהסתכן....

kmiki

New member
מאורח מדי אולי אבל בפירוש לא

במיודח לאור העובדה שמסתבר שגיל הילדים שמשליכים בעלי חיים למדורות ועושים שטויות אחד עם השני הולך ויורד.
&nbsp
אני אל מבינה הורים שמסכימים לזה בכלל.

למעלה