מדוע מוחקים כאן הודעות בסיטונות

Mesarim

Member
מדוע מוחקים כאן הודעות בסיטונות

הגעתי למחשב, אחרי כמה שעות העדרות, וכל הודעה שאני מנסה לקרוא, מחוקה

לשמחתי כי רבה, אין כמעט קללה שלא "ספגתי" היום:
מסריח
פגר של ערפאת
מפגר דסוציאטיבי

מוייסער
וכולי

לאחר שעיינתי באימיילים, הכנתי לעצמי כוס קפה שחור (עלית) עם כפית סוכר חום, פרסתי פרוסה של עוגת שמרים-שוקולד (רולדין) והתכוננתי, מדושן עונג, לעיין ביצירות הפאר הללו, ובוםםםםםםםםםםםםםםםם, שומו שמיים, כולם מחוקות
קודם כל אני מודה לליאון, על עבודתו המסורה והסיזיפית.
יחד עם זאת,אני פונה אליו בבקשה: אנא, אנא, תן ליהנות קצת, אל תמחוק, תן לימנונים לחשוף את ערוותם האינטלקטואלית

אני קורא לכל הימנונים, להביע את דעתם על כל הסססססססססמאלנים, ובייחוד עלי באופן אישי בשרשור זה, ומבקש מליאון לא למחוק את השרשור, לפחות עד מחר
אל תחסכו במילים, אל תחשו, אני מזכיר לכם:
דה האן
יהדות הונגריה
פק"פ
סזון
הלשנה על יאיר ז"ל
אלטלנה (יריות על אלה ששחו במים בתת מקלע, שהטווח שלו בערך 1/4 מהמרחק לאניה)
שלטון מפא"י
הפנקס האדום
קופת חולים
המעברות
הקיפוח
הגזענות
הזגזוג של המסריחה ציפי לבני
עמיר פרץ שעובר ממפלגה למפלגה
מצנע הבוגד שערק באמצע המלחמה
רבין שהדיחו אותו במחלמת השחרור (שכחתי מאיפה הדיחו אותו)
רבין השכור שקרס במלחמת ששת הימים
רבין שלא השתתף במבצע סיני (ההאשמה הכי מוזרה בעולם שנכתבה ע"י RESTORED - למותר לציין כי רבין היה מפקד פקוד צפון, לכן זה היה קצת מסובך בשבילו להיות בסיני, אבל לא נדקדק בקטנות, שהרי כולנו אוהבים את RESTORED ואת אוצר ההמילים ה"מגוון" שלו: נאלח, חלאה, בוגד, בנט)

ליאון, איש יקר וחביב, אנא, תן להסתלבט, ולהשתעשע קצת - פוליטיקה זה לא הכל בחיים

אתה מבין, ליאון ? יש ההבדל בסיסי בין המבנה הנפשי של הימנונים והשמאלנים: הימנונים, אכולי מרירות ותסכול, כל משנתם האידיאולוגית העלובה והפאתטית מתפוררת ומתמוטטת להם כבר עשרות שנים, מגיעים לפורום לפרוק כעסים, לרוקן את כיס המרה המודלק שלהם, לקלל, לחרף, לגדף, לבזות את השואה, להשתלח באפן אישי ומכוער (לא אזכיר שמות), ולהציג הומופוביה מחליאה - אנשי השמאל לעומת זאת, מגיעים להסתלבט, לעקוץ באנינות ובתחכום את הימנונים, על מנת שייצאו מדעתם ויתפוצצו, ולהקרע מצחוק

אם היית יכול לקרוא את המסרים והדחקות שאנשי השמאל מעבירים ביניהם מידי יום מאחורי הקלעים, היית יכול לכתוב ספר בשם: ערוות הימין הישראלי
מאחורי הקלעים אנחנו משנים איסטרטגיות, מנסים טקטיקות חדשות מעל לעת, "מטפלים" במרוכז בימנון אומלל תורן עד שהוא יוצא מדעתו, מקפיצים הודעות שצנחו לדף השני של הפורום, מתעלמים במאורגן ממישהו שאנחנו מעוניינים לייבש (יש אחד כזה שכבר תקופה הארוכה מתכתב עם הימנונים בלבד, ולא ממש נהנה מזה, עקב כך הפחית משמעותית את תדירות ביקוריו בפורום, לשמחתנו הרבה)

ליאון היקר: האם זכית אי פעם בכבוד הנדיר להיות מכונה: מפגר דסוציאטיבי ????
האם אינך חושב, שפנינה כזאת צריכה להיות מטוגלנת ?

אני מקווה שתניח לנו להשתעשע קמעא, ומחר, אם תחפוץ בכך, אתה מוזמן למחוק את הטינופת שכל הימנונים, נמוכי המצח, קצרי הפתיל, ומודלקי כיס המרה ייצרו כאן

ערב טוב

נ.ב.: ימנונים יקרים, נא להתרכז בי, באל-טרול ובעמיש, אנחנו הכי גרועים, תודה

Mesarim

Member
אכן ציצים גולש ייחודי

אבל היו גרועים ממנו
פעם צהל משמחה אחד הגולשים בגלל שסבא שלי נרצח בשואה (ממש כך) - אבל זה היה מזמן, והוא כבר התאדה
היה את הגולש פסיפלורה29 - שהדהים פעם אחר פעם בהודעות מזעזעות - גם הוא התאדה
והיו עוד כהנה וכהנה, אבל אין ספק שציצים מהווה אחת הפסגות של הימנוניות הישראלית, שעיקר יתרונה בנהמות: ביבי הביתה (המצביעות על בעיה קוגניטיבית קשה)
&nbsp

ayb1

Well-known member
עשה לי טובה,חדל,מישהו עוד בטעות יקח אמירתך ברצינות

אנא אנחנו באים עם שני אלו חוזרים.

Mesarim

Member
ציצים'לה שלנו

אין לך מושג כמה אתה לא חסר לנו
&nbsp
&nbsp

Mesarim

Member
גוטי היקר שלנו ...

ללא ספק, מלך מלכי המלכים, שמשגע את הימנונים
פעם אחר פעם, בהודעות קצרות ופשוטות (עם סמיילי מתאים), הוא פשוט מטריף אותם, והם כלל לא זוכרים שרק לפני שלושה ימים הם התחרפנו מאותה הודעה בדיוק
הם מתנפלים על ההודעות שלו בחימה שפוכה, מקללים כחיות טרף, מאחלים לו את הרע מכל, אבל גוטי ? לעולם, לא יחרף ויגדף כריקא - תמיד ישיב באיזו שאלה "תמימה", שתגרום לימנון ההזוי להשתולל עוד יותר
למותר לציין כי גוטי איננו גר בברלין, אבל זה לא ממש מפריע לעדר נמוכי המצח לאחל לו את כל ה"ברכות" שבעולם, כולל להיאנס ע"י טורקים, להישחט ע"י נאצים, להירצח ע"י מוסלמים, ושאר ברכות "תרבותיות", המאפיינות את הימנון הפשיסטי והמכוער
וגוטי שלנו ? עולה מידי ערב על משכבו, מבליע חיוך קטנטן, ורושם לעצמו עוד נצחון, יום נוסף בו הביס את הימין ההזוי בפורום אקטואליה בתפוז
לידיעה: יש מספר טכניקות של גוטי, שחלק מאנשי השמאל אימצו, עקב תחכומן, וזאת הזדמנות נאותה להודות לו על כך
&nbsp
יישר כוח, גוטי שלנו

&nbsp

לאIנרד

New member
ממש מוזר מה שכתבת כאן

הלכתי לספור את מספר ההודעות שמחקתי היום. מדובר ב-11 הודעות ואפילו לא אחת מהן שלך.
האאאא...אולי התכוונת להודעות תחת כינוי אחר...

Mesarim

Member
התבלבלת איש יקר

ההודעות המחוקות של גלובליסט וסיתוונית, לא שלי
מויסער, שמוייסר ומפגר דיסוציאטיבי - מי עוד זוכה לכזה כבוד ? הא ?
כל כך רציתי לקרוא את ההודעות הללו, ואתה מחקת אותן
אני מקווה שהשרשור הזה יתפתח כיאות כאשר יגיעו התותחים האמיתיים, כגון נעם53, REDTORED ושאר הימנונים
יהיה מעניין

לאIנרד

New member
אתה נהנה שמקללים אותך?

נו...כל אחד והסטיות שלו. אני לא שופט אף אחד.

Mesarim

Member
עדיין לא הבנת, ליאון

רוב הימנונים מגיעים לכאן רק כדי לקלל, ולא משום סיבה אחרת
רוב השמאלנים באים לכאן בשביל לבוז לימנונים שטוחי המצח, ולהוציא אותם מדעתם
קח לדוגמא את הגלובליסט: אחד האנשים הכי אינטיליגנטיים בפורום, יודע היסטוריה וכותב רהוט
75% מההודעות שלו הן קללות או השתלחויות או עקיצות מטופשות ברמה שמביישת אפילו ילד בכתה א' (למשל: "אתה מסריח יותר מהגוויה של ערפאת") - כי בשביל זה הוא מגיע לפורום
קח את נועם53 למשל - 99% מההודעות שלו הן קללות - אתה חושב שהוא מגיע לפורום בשביל "לקיים דיונים" ? ברור שלא
או שמוליק למשל: הוא פשוט לא מסוגל לפלוט הודעה נקייה מקללות - ממש מחלה כואבת (בן אדם ממש לא טפש)
קח את סיתוונית למשל - טוב, עליה אני מפחד לכתוב
ומאירקה שלנו ? אתה חושב שאתה וההודעות שלך מעניינות אותו ? הוא הרי בא "לשפוך" את עגיגיו, וכל תשובה שעונים לו רק משמשת "מקפצה" להודעה הבאה שלו, שהזויה מההודעה הקודמת שלו (לאנסקי, סדום ועמורה ושאר ירקות)
על שלום אך שווא לא נדבר - מטעמי נימוס, שהרי מדובר ביהודי טוב, ולא נלבין פניו ברבים
ו"העמק" ? אחינו היקר ? נאחל לו בריאות ואריכות ימים
והקקטוס ? נו טוב, לא נעצבן את ה"כלכלן התעשייתי"

אפילו אחי המאונן, אדם די נבון, מתקשה לעיתים לשלוט על יצריו, ופולט דברי "תחכום" מטופשים להחריד
&nbsp
יש מעט מאד ימנים רציניים ומכובדים, ממש בודדים, שבאמת באים לקיים דיונים ולהחליף דעות (מרבו, למשל), שאר הימנונים באים לקלל או לפלוט את "משנתם" שכושלת כבר עשרות שנים (טרנספר, למחוק את עזה, לשחוט ערבים, להגלות שמאלנים, בוגד, חלאה, נאלח וכיו"ב, הבלים מטופשים חסרי כל משמעות)
&nbsp
הפרינציפ הוא פשוט: לעצבן את הימנון עד שיתפוצץ, יקלל, יימחק ואולי ייחסם
&nbsp
אני מהוותיקים בפורום, ימנונים באו והלכו (את כולם הבסנו ללא תנאי) ואני עוד כאן עם עמיש וג'קי ושייקה (וחוח ושמוליק)
יש לי עור של פיל אפריקני זקן ומשופשף - שום קללה שבעולם לא חודרת את העור הזה, ואין לי כיף יותר גדול מאשר לראות ימנון מתפוצץ מכעס ומקלל כמו מטורף
&nbsp

rimat11

New member
נו באמת, כמה אפשר לחבוט באותו ניק [ תודה על ' הרענון '

קצה

New member
הוא מרבה לקלל

נו...כל אחד והסטיות שלו. אני לא שופט אף אחד.

Mesarim

Member
ואתה מרבה לשקר

אפשר לומר בשיא הזהירות שאתה השקרן הכי גדול בפורום
אחד השקרים הכי מצחיקים שלך היה שהקיבוצים חרשו את האדמה עם חמורים (!!!) עד שהגיע אליהם הכסף של ניצולי השואה
צחקתי בערך 3 ימים
&nbsp
השקרים שלך נושאים אופי מיוחד, הם מחליאים במיוחד, באופן שרק אתה מסוגל לייצר
&nbsp
לשקרים הללו אתה מוסיף השמצות אישיות, האסורות ע"פ תקנון תפוז, כגון: "הוצאה לפועל", "בית סוהר" ועוד כהנה וכהנה, זוהמה מתוצרת הקקטוס שאתה אימצת בשמחה לחיקך הנאלח
&nbsp
אינך ראוי אפילו להיקרא "ימנון", אפילו לתת-רמה הנמוכה הזאת ההודעות שלך טרם הגיעו
&nbsp

למעלה