מבואסת טיפה....

GALITOSA5

New member
מבואסת טיפה....

אתמול הינו אצל הק.תקשורת ואביב לא ממש הוכיחה את עצמה, קצת התבאסתי. כי כשהיא רוצה השמים הם הגבול. יום טוב,

הי גלית

אוי, איך אני מבינה אותך. הילדים שלנו מסוגלים לכל כך הרבה ולפעמים לא בא להם. נורא מבאס להיות האמא הזו שאומרת "את זה הילדה שלי יודעת", כאילו מסנגרת עליה. תחושה לא נעימה. ובכל זאת - הילדים שלנו יודעים ויכולים! אבל מה, אני הבנתי שהם לא ליצנים ולא נותנים הופעות לפי בקשה. לפעמים לא בא להם. וזה בסדר. ועם זאת - מותר להתבאס
אבל עכשיו, שיהיה יום טוב

אביבית 4

New member
מבינה את הרגשתך ומזדהה איתך

בתחילת הדרך הרבה פעמים ביום שלפני הטיפול נכנסתי לחרדות ודאגות, האם המכשירים תקינים?! איך יואב ישתף פעולה?! מה הקלינאית תגיד?! ועוד היום החרדות דעכו במעט אך עדיין הן קיימות. איך 45 דקות יכולות לרומם אותנו ולהרים אותנו לגבהים ולפעמים להנחית אותנו לקרקע!!! יום מקסים ושטוף שמש לכולן!

אתי77

New member
"כשהיא רוצה השמים הם הגבול" ../images/Emo13.gif

זה כל כך נכון... ואני כל כך מבינה את התיסכול ואת האכזבה... אני זוכרת את עצמי יוצאת באמצע היום מהעבודה, מוציאה את הילד לטיפול, והוא מחליט שלא רוצה לעבוד היום ולא מוציא הגה מהפה... למזלי, רוב הזמן, הקלינאית היתה מציעה שנשחק יחד היא ואני ושהוא רק יסתכל ומהר מאד הוא היה מצטרף... אבל היא בסך הכל בת שלוש...והיא נשמעת ילדה פיקחית ושיודעת מה היא רוצה
וכנראה שמותר לה לפעמים לא לרצות לעבוד... יש לי ילדה בגן שהקלינאית היתה נכנסת אצלי לגן לשחק ולעבוד איתה עד שהיא סוף סוף הסכימה להיכנס אליה לחדר... זה מבעס כשהם לא מראים כמה הם יודעים ודווקא בטיפול הם לא משתפים פעולה. אבל אני בטוחה שהקלינאית רגילה לזה ולא התרגשה... והעיקר...שכפי שאת אומרת...השמיים הם הגבול...כשהיא רוצה :)

ifatmoshe

New member
אויי, באמת מבאס

תגידי, הקלינאית נמצאת בגן שלה? במקרה כזה אי אפשר לחזור מאוחר יותר לנסות שוב? אני מתה לראות איך הדברים האלה מתבצעים בפועל

GALITOSA5

New member
לשאלתך

אנחנו הולכות לקלינאית פעם בחודש בערך , היא היתה בסדר פשוט הרבה פחות ממה שהיא מסוגלת, לא נורא נעבוד איתה בבית.

לא נראה לי פשוט לשתף פעולה

עם קלינאית שרואים פעם בחודש. מצד שני זה כנראה סימן שהיא במצב טוב ושאת עושה עבודה טובה בבית.

למעלה