מאמר מרתק, מקצועי ומעמיק, על האסטרטגיה הישראלית (או בעצם העדרה) בעזה

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה לא יכול לטרנספר בכוח וגם לא מרצון.
מה לא ברור?
למה שלא יוכל להתקיים טרנספר מרצון? הרי ההגיון הפשוט אומר שרבים מתושבי רצועת עזה ישמחו מאוד לעזוב את האזור ולהגר למקום נוח ובטוח יותר.

Cranio

Well-known member
היה אפשר לטרנספר אבל בשקט ובטח לא לדבר על זה בתקשורת, ובטח לא מבן גביר.

אם היו לנו פוליטיקאים נורמלים יכלנו לטרנספר
תקרא את התגובה שלי ל"מומחה" ואז תבין שאין דבר כזה טרנספר. זו המצאה של פוליטיקאים הזויים.

איציק5111

Well-known member
תקרא את התגובה שלי ל"מומחה" ואז תבין שאין דבר כזה טרנספר. זו המצאה של פוליטיקאים הזויים.
לכו תלמדו איך בן גוריון עשה טרנספר, הכל היה מתוכנן בשקט בלי לרוץ לתקשורת.

היה לכולנו יותר נחמד אם הם היו עפים מפה ולא מסיבה גזענית, אלא מסיבה ביטחונית,הם טרוריסטים שלא רוצים לחיות ולא רוצים לתת לחיות.

אם היו לך מנהיגים ציוניים יכולת לעשות טרנפסר. אבל אין ציוניים בכנסת ישראל וחבל.

The Real Big Joe

Well-known member
לכו תלמדו איך בן גוריון עשה טרנספר, הכל היה מתוכנן בשקט בלי לרוץ לתקשורת.
בולשיט. הוא לא תיכנן. זה יצא לו בגלל הטיפשות של מנהיגי הערבים, שקראו להם לפנות את הכפרים עד שתיגמר המלחמה. אז הוא "עזר" לכמה כפרים להתפנות.

אם היו לך מנהיגים ציוניים יכולת לעשות טרנפסר
כמה הזוי אפשר להיות? מי יתן לך לעשות טרנספר? לאן תעשה אותו?

איציק5111

Well-known member
היית מבריח במזוודה שני מיליון עזתים?
לא, היה אפשר לההשתמש בפוליטיקאים שנחשבים במרכז, נניח לפיד (אם היה לפיד ציוני) , לשלוח אותו למנהיגי בעולם המערבי להסביר להם את דאגתנו לאזרחי עזה ולשכנע אותם לקבל לזמן מוגבל אוכלוסיה עזתית לשטחם, עד שתסתיים המלחמה, הרבה מהם היו נשארים באירופה ולא חוזרים אחרי המלחמה

Cranio

Well-known member
לא, היה אפשר לההשתמש בפוליטיקאים שנחשבים במרכז, נניח לפיד (אם היה לפיד ציוני) , לשלוח אותו למנהיגי בעולם המערבי להסביר להם את דאגתנו לאזרחי עזה ולשכנע אותם לקבל לזמן מוגבל אוכלוסיה עזתית לשטחם, עד שתסתיים המלחמה, הרבה מהם היו נשארים באירופה ולא חוזרים אחרי המלחמה
דייייייייייייייי
נגמרה לי הסבלנות לחזור על הדברים שלי.

The Real Big Joe

Well-known member
תגיד, אתה צוחק בזמן הכתיבה כשם שאני צוחק בזמן הקריאה? :D

הכי מתבקש זה כמובן לדלל את אוכלוסית עזה על ידי גרושם למיצריים , ערביי עזה הם ערבים בדיוק כמו הערבים במיצריים. זה טוב לעזתיים המסכנים שדחוסים ברצועה צרה וזה הפתרון הכי הגיוני. כמובן שהערבים מתנגדים לזה מסיבה ברורה - זה גם טוב לישראל.

אז קודם כל צריך להיות מודע לכך שמדובר בצביעות וטיפשות וכניעה למדינות ערב האנטישמיות ביחוד מיצריים שיצרו את המוטציה הזאת של עזה כחלק מהמאבק נגד המפעל הציוני.

אבל כנראה שלא נוכל סתם לגרש אותם למיצריים , זה עלול לגרום למילחמה ישירה עם מיצריים , והסתבכות עוד יותר עם הממשל האמריקאי , מצד שני ברור שלא נוכל לחיות לצד 2 מליון ערבים עוינים בעזה ולא משנה איך יקראו לשלטון שיהיה שם , ושליטה צבאית של ישראל על עזה היא גם בעייתית.

הדבר היחיד שנראה שנוכל לעשות עכשיו זה פשוט להחריב כמה שיותר את עזה ( וסיבות לכך ברור שלא חסר ) כדי שלא תהיה ראויה למגורים. כך שביום שאחרי העולם ישבור את הראש מה לעשות עם עזה לא אנחנו, זה עשוי לעודד הגירה מעזה למקומות אחרים.

ביום שאחרי כשנצא מעזה אם נצא אז יש לסגור את כל המעברים היבשתיים מישראל לעזה להפסיק את אספקת החשמל הדלק וסחורות והפסקת ניהול מרשם התושבים שם ( משהו שהיינו צריכים לעשות לפני 20 שנה ) , מה יהיה מעמדם האזרחי של העזתיים ומי ידאג להם? מענין לנו את הת**
הפנטזיה הימנית הידועה - חיים בעולמם הפנימי...

עם פתרונות "מעשיים".

Henry0

Well-known member
עם פתרונות "מעשיים".
אל תזלזל במעשיות הפתרון.

לימין, במיוחד היותר קיצוני, יש אורך רוח גדול, הבנוי על אמונה חזקה.
הגיזענות שלהם המבוססת על "העליונות היהודית",
יכולה להחזיק זמן רב מעמד,
שלבסוף הפלסטינים ישברו, ויפוצו לכל עבר
(בעזרתה האדיבה של מחלקת הטרנספר הישראלית).

אל תזלזל במעשיות הפתרון.

לימין, במיוחד היותר קיצוני, יש אורך רוח גדול, הבנוי על אמונה חזקה.
הגיזענות שלהם המבוססת על "העליונות היהודית",
יכולה להחזיק זמן רב מעמד,
שלבסוף הפלסטינים ישברו, ויפוצו לכל עבר
(בעזרתה האדיבה של מחלקת הטרנספר הישראלית).
תראה אם מישהו יבטיח לי שרצועת עזה תהיה של ישראל אני מוכן לסבול.

הבעיה שיש לי הרגשה שזה יהיה יותר כמו הסיפור:

גם אכל את הדגים המסריחים , גם קיבל מלקות וגם גורש מהעיר.

Henry0

Well-known member
אין באמת הפרדה בין האזרחים לבין החמאס כולם שם חמאס או דומיו
בדיוק כמו שלא היתה הפרדה בין הנאצים לשאר הגרמנים.
ובכל זאת הופרדו.

מי שלא מסוגל ללמוד מההיסטוריה,
לא מסוגל לכתוב אף מישפט חכם.

איציק5111

Well-known member
בדיוק כמו שלא היתה הפרדה בין הנאצים לשאר הגרמנים.
ובכל זאת הופרדו.

מי שלא מסוגל ללמוד מההיסטוריה,
לא מסוגל לכתוב אף מישפט חכם.
אתה חושב שאתה גזע עליון, ובשם עליונות הגזע שלך אתה רוצה שאנשים ימותו, סכסכן שקרן

למעלה