מאזדה 3 שאלת שנתונים

birka

New member
מאזדה 3 שאלת שנתונים

היי,
אחרי שסגרנו על סוג הרכב, אני תוהה לגבי השנתון
הבנתי שב2009 ההיה שינוי בצורה של הרכב? האם זה משמעותי מבחינת הרכב עצמו? או ש2008 זה גם סבבה?
התקציב כאמור- 30,000.. מעדיפה האמת להוציא לא יותר מ-27 אלא אם זה משמעותי מבחינת בטיחות ושות'.

אשמח לדעת "מפרט" מומלץ- שאדע פחות-או-יותר מה לשאול- מבחינת קילומטרז, דגם (מנוע 1600 לא יותר) וכו'.
מה נחשב סביר לשנים הללו- עד 2009
תודה,
(ותודה שקראתם למרות החפירה הלא מאורגנת שלי)

enigo

New member
כן - 2009 רכב אחר, עם לא מעט הבדלים. ממה שאני זוכר - הבדל

משמעותי בבטיחות. מבחינת גודל/ביצועים ההבדלים פחות דרמטיים.
למה לשים לב - לחפש את רמת האבזור הגבוהה יותר, ההפרש במחיר (כחדש) היה קטן, אבל ההבדל באבזור היה גדול. פשוט תמחור שנעשה כדי שיהיה אפשר לתת הנחות גדולות לציי הרכב על הגרסה הפחות מאובזרת.

birka

New member
תודה-

התת דגם הוא- Active אוט' 1.6 - 105 כ"ס?
ומה נשמע מחיר סביר לרכב בשנתון הנ"ל? קילומטרז' סביר? מה עוד לבדוק לשאול בטרם אני לוקחת לבדיקה במוסך.
(מתנצלת אם אלו שאלות של צעירה..:p)

enigo

New member
לא זוכר את שמות רמות האבזור. נדמה לי שאחד ההבדלים הבולטים

היה גודל הגלגלים - "15 לעומת "16, אם אני זוכר נכון. היו גם הבדלים אחרים, כמובן.
מחיר - אין לי מושג מה מקובל כיום לרכב הזה. שווה לרפרף ביד2 ולראות כמה אנשים מבקשים על מכוניות עם נתונים דומים כדי לקבל מושג.
נסועה סבירה - סביב 100,000 ק"מ. צריך לבקש לראות ספר טיפולים, כדי לוודא שהרכב טופל כמו שצריך.
כדאי לנסות לברר מראש, עוד לפני הבדיקה, שלא מדובר בסוחר. בקשי לראות רשיון רכב ותעודה מזהה, לוודא שלא כתוב "הפקדת סוחר" על הרשיון ושהשמות בתעודה וברשיון תואמים.
אבל אם את רוצה ללמוד קצת יותר - חפשי כתבות בנושא. אני זוכר שראיתי מדריך די מקיף באתר אוטו - auto.co.il

למעלה