לעשות עוד ילד או לעזוב?

בן 40, נמצא כבר 3 שנים במערכת יחסים (לא נישואין) ויש לנו ילדה ביחד. בשנה הראשונה הייתה לי חיבה ומשיכה לבת הזוג שלי אבל עכשיו כבר אין. אנחנו רבים לפעמים, אבל לרוב מסתדרים טוב; יש ביננו חברות וכבוד הדדי. עם זאת אני רוצה להפסיק ולמצוא אישה שאני נמשך אליה ואוהב אותה.
בת הזוג שלי מודעת לרצון שלי, אבל היא רוצה שנעשה עוד ילד לפני כן. מבחינתי זה זמן מתאים לעוד ילד ואני גם רואה את החשיבות שיהיה אח/אחות לבת שלנו. מצד שני, המשמעות של עוד הריון ועוד ילד, זה שאני נשאר לפחות שנתיים נוספות במערכת יחסים בלי אהבה ומשמעות. כמו כן עם שני ילדים הכל הופך להיות יותר מסובך ויותר קשה.
אני מתלבט מה לעשות. אשמח לעצה

in bal1

Well-known member
בן 40, נמצא כבר 3 שנים במערכת יחסים (לא נישואין) ויש לנו ילדה ביחד. בשנה הראשונה הייתה לי חיבה ומשיכה לבת הזוג שלי אבל עכשיו כבר אין. אנחנו רבים לפעמים, אבל לרוב מסתדרים טוב; יש ביננו חברות וכבוד הדדי. עם זאת אני רוצה להפסיק ולמצוא אישה שאני נמשך אליה ואוהב אותה.
בת הזוג שלי מודעת לרצון שלי, אבל היא רוצה שנעשה עוד ילד לפני כן. מבחינתי זה זמן מתאים לעוד ילד ואני גם רואה את החשיבות שיהיה אח/אחות לבת שלנו. מצד שני, המשמעות של עוד הריון ועוד ילד, זה שאני נשאר לפחות שנתיים נוספות במערכת יחסים בלי אהבה ומשמעות. כמו כן עם שני ילדים הכל הופך להיות יותר מסובך ויותר קשה.
אני מתלבט מה לעשות. אשמח לעצה
היא יודעת מה היא עושה.כי היא יודעת היטב שאם יהיה עוד ילד תאלץ להשאר.רק מה שהיא לא מבינה שההרגשה שאתה חווה לא תעבור ברגע שיהיה הריון ולידה.
אתה תמשיך לרצות למצוא אשה אחרת.אז לדעתי כן להביא עוד ילד.בעיקר כי אתם די מסתדרים אחד עם השנייה ויש בינכם כבוד הדדי.
אם המצב לא היה כך,כמובן הייתי אומרת לך לקום וללכת.אשה/אהבה אחרת יחכו קצת.

SupermanZW

Well-known member
אל תעשה עוד ילד עם אשה שאינך רוצה להמשיך לחיות איתה. אם תעשה איתה עוד ילד אתה תצטער על זה.

למעלה