לנוח במלון טוב,לשוטט בעיר זרה

oren1947

New member
לנוח במלון טוב,לשוטט בעיר זרה

אחד מהלבטים הגדולים למי שכבר נסע והיה וטייל ברבים מהמקומות בארצות אחרות,ולאן כעת?
מחפשים איזו עיר בירה או יעד לעיר מעניינת,שיש אליה טיסות נוחות וסדירות..
מעניינת משהו..
לא מאורגן..לא רכב שכור,הפעם הסתלבטות

ybo4

New member
שלוש שהייתי וממליצה

המוכרות יותר:
לונדון
פריז
וברלין.
בוודאי גם רומא. אבל לא הייתי בה.
איסטנבול הנפלאה - לא ממש ממליצה עכשיו לישראלים, למרות קיסמה הרב.

דניאלה1311

Active member
מנהל
לופטי מציעה עכשיו טיסות זולות
לערים שונות בגרמניה אם זה מענין אותך 269 דולר (כמובן לספטמבר ולא לאוגוסט)
כנס לאתר שלהם ותראה את הערים. בכולן אפשר למצוא מה לעשות כמה ימים. מכולן אפשר לקחת רכבת למקום קרוב כדי לצאת ולא להרגיש כלוא. באותה מידה יש טיסות לערים
שונות באיטליה. במקומך הייתי מחפשת דילים של טיסות במנועי החיפוש הגדולים כדי לקבל מושג לאן אפשר לטוס ומה המחיר ואם בכלל נראה לך כיעד רצוי.

ארקיע טסה ישיר לבולוניה. מקום מקסים.

משם אפשר לקחת רכבת קצרה לפרארה, גם כן מקסימה, ושונה. או למודנה. או לפארמה. או לוורונה. אפילו לכפר בריזיגלה (Brisighella), שהוא גם יפה (נבחר רשמית לאחד הכפרים היפים במחוז אמיליה-רומניה לפי האתר שמרכז את רשימת הכפרים היפים ביותר באיטליה לפי מחוזות) וגם ידוע בגסטרונומיה שלו. כל אלה מסעות של פחות מחצי שעה, או 45 דקות (נדמה לי שבריזיגלה קצת יותר). וכל אחד מהאתרים הללו (הייתי בכולם חוץ מאשר בבריזיגלה) שונה מהאחרים.

אפילו לפירנצה אפשר להגיע בקלות ובמהירות אבל זה יקר יותר (רכבת מהירה) וצפוף שם שלא בסתיו או בחורף (נובמבר-מרץ).

יש בבולוניה במרכז המוני מלונות טובים, היא משרתת קהל עסקי לרוב כך שהתנאים בהתאם, החל מ-3 כוכבים טובים ועד פאר של 5. יש גם לפחות B&B אחד מפנק שבכל מקום מקבל רק תשבחות. וחוץ ממנו יש עוד.

moco10

New member
תגיד איפה כבר היית או שאינך רוצה, אחרת לונדון, פריז וכו. ...

למעלה