למחוק בן זוג רע

סיגלית 2014

New member
מנהל
לא הבנת אותי בכלל.....

לא כתבתי חלילה שאין לך שכל, אני מאמינה שיש לך.
שוב, הבעיה בכל הסיפור הזה, לדעתי, היא חוסר הבגרות שזועק לשמיים.
אין כאן חשיבה בוגרת.
אם הייתה חשיבה בוגרת, היית זורקת אותו לאלף עזאזל ואת הסיפור זורקת לעבר, לומדת ממנו לקח, מעצימה את עצמך ומבינה כמה את שווה.

במקום זה (לצערך) את ממש טוחנת מים. את מעלה שאלה בפורום כאשר התשובה עליה ידועה לך מראש, כבר החלטת ופעלת (ופעלת נכון יש לציין).
לשם מה כל הניתוח הזה? הוא שקרן וטיפוס מגעיל. זהו.
כל הדיון הזה מיותר, כל התגובות שלך והסקת המסקנות שלך שהאקס שלך רודף אחריך מיותרות, "המלחמה" שלך כאן (שממש לא ברור על מה את נלחמת) מיותרת.
כבר ענו לך יפה, אם הבחור לא מרפה, הבהירי לו בצורה ברורה שאין לך כוונה להמשיך את הקשר ואם הוא מטריד אותך תשקלי הגשת תלונה על הטרדה.

אין כאן שום בעיה אקוטית. החינוך שלו אינו תפקידך.
אגב, אם באמת האקס שלך נכנס לכאן ומגיב, במקומך לא הייתי מגיבה ולא מתקיפה אותו. אין בכך שום תועלת.

בהצלחה.

תודההה! את מקסימה!

כל מילה שלך מדייקת אתהמצב..
קשה לי לגלות שאדם שהציג מצג שלבן זוג מושלם רימא אותי מהרגע הראשון..
אכן שיעור לחיים...
וכן... תודה...
למדתי והינחתי
חג שמח❣️

בשביל זה קיים צו הרחקה

ואפשר לתבוע אותו על הטרדה.
מילא שהוא שקרן, הרדיפה שלו אחריך מפחידה.

תודה

הגילוי שלי שהאדם שהיה הכי קרוב אלי.. רמאי מקצועי, נבל, שידע בדיוק למה אני זקוקה ובו בזמן ללא מצפון, שיקר רימא ובגד כולל הגעה לתחתית האנושות בהזמנת נערות ליווי באודסה.. הותירו אותי חסרת תשובות.. איך יתכן שאדם חי ללא מצפון, אחריות, בנתק מוחלט מליבו תוך הצגת מסך שווא של בן זוג אוהב ובו בזמן הוא חלאת האדם! . והכי מחריד איך חשבת לאחר כל הרע שעשית בזדון שאפשר לשמור על קשר חברי? ! איך?
ביום שיפלו השמים, , כלומר מצפונו וליבו יתחברו ללקיחת אחריות ובקשת סליחה אמיתית מכל מי שפגע בהן ועוד יפגע...
זה יהיה יום בו המשיח מבית דוד יגיע..
הרדיפה שלו היא בסהכ לשליטה! כך הוא חש פופולארי.. משמר אקסיות וכוניפות שהכיר בכל אתר. כך חש פופולארי.. מראה שהוא בחור נשמה.. עוזר, דואג. אך למעשה זאב בדמות כבשה.
את הקשר הזך שהיה לו איתי . איבד בשתי ידיו.
חתיכת שיעור לחיים על בגידות ושקרים..
תודה לך��

למעלה