למה חסר עובדים בשכר מינימום?

ההסבר פשוט,אי אפשר לחיות בשכר מינימום ברוב המקומות.

במערב נהוגה ברוב המקומות קנונית מחירי הדיור הגבוהים.

מטרתה להעביר כסף מתשלום על שטחים,מיסים וכד' מהאזרחים לשלטון.

אי לכך יוצא שמי שעובד בשכר מינימום או שיש לו כבר דירה בבעלות ולא צריך לשלם שכירות,

או שהוא צעיר שגר אצל ההורים/במעונות מסובסדים של האוניברסיטה.

או עובד מרחוק וגר במקום זול.

אי לכך יוצא שמי שעובד בשכר מינימום או שיש לו כבר דירה בבעלות ולא צריך לשלם שכירות,

הגישה המלומדת: מחסור עובדי שכר מינימום זה כי אין מספיק אנשים ששברו אותם

הגישה המלומדת: מחסור בעובדים בשכר מינימום זה כי אין מספיק אנשים ששברו אותם
שטויות,מצטער.

מי שהולך לעבוד בשכר מינימום זה מי שאין לו ברירה.

זה לא שהוא נפל פסיכולוגית למניפולציה של המעביד.

מילא היית אומר לי שזה שכר מינימום אבל העבודה מפנקת נגיד עובד סוציאלי...

בהרבה דברים האשימו אותי בחיים(לעיתים בצדק) אבל לא בזה שאני חושב בקטן.

תראה,בגדול אפשר להגיד שכל המצב הרעוע של האנשים בעולם הוא בגלל מניפולציה פסיכולוגית של התקשורת.

קונה?
יש מדיניות. תקשורת זה בתוך מדיניות.
לדוגמא יש חסד וזה כלל יסוד בקיום. ויש אקדמיה ויש ישיבות. עכשיו, צריך עובד סוציאלי כדי לקיים את החסד שמאפשר קיום. הכישורים: רק צריך להיות בנאדם. אז התקשורת משווקת את העבודה הסוציאלית כענין אקדמאי, למרות שבכלל זה שייך לישיבות, כי, מקורו של החסד בדת (אלוהים סוציאליסט). אבל אומרים: מלמדני התורה לא תבוא ישועה (כי אלה מתעקשים שהחסד הוא חסד אלוהי וכופרים בסמכותו של פסיכיאטר להגדיר להם מציאות). אז בנאדם פשוט אומר "אה הא ! אקדמיה זה מכובד ! אתקשט לי בתואר" ומהללים ומשבחים אותו בתקשורת כשהוא רעב יותר ללחם יותר מהאנשים שהוא עושה להם חסד. יותר מזה אין לעובד הסוציאלי מה לעשות כי כבר שרף כמה שנים על רצונו הטוב. הוא שבור ולא מתקדם. ממשיך לשמוע צרות של אנשים ולעזור בהתאם לתקציב הזעום....זאת מדיניות.

יש מדיניות. תקשורת זה בתוך מדיניות.
לדוגמא יש חסד וזה כלל יסוד בקיום. ויש אקדמיה ויש ישיבות. עכשיו, צריך עובד סוציאלי כדי לקיים את החסד שמאפשר קיום. הכישורים: רק צריך להיות בנאדם. אז התקשורת משווקת את העבודה הסוציאלית כענין אקדמאי, למרות שבכלל זה שייך לישיבות, כי, מקורו של החסד בדת (אלוהים סוציאליסט). אבל אומרים: מלמדני התורה לא תבוא ישועה (כי אלה מתעקשים שהחסד הוא חסד אלוהי וכופרים בסמכותו של פסיכיאטר להגדיר להם מציאות). אז בנאדם פשוט אומר "אה הא ! אקדמיה זה מכובד ! אתקשט לי בתואר" ומהללים ומשבחים אותו בתקשורת כשהוא רעב יותר ללחם יותר מהאנשים שהוא עושה להם חסד. יותר מזה אין לעובד הסוציאלי מה לעשות כי כבר שרף כמה שנים על רצונו הטוב. הוא שבור ולא מתקדם. ממשיך לשמוע צרות של אנשים ולעזור בהתאם לתקציב הזעום....זאת מדיניות.
האישה לא אומרת שאתה מדבר מוזר? 👩

The Real Big Joe

Well-known member
בהרבה דברים האשימו אותי בחיים(לעיתים בצדק) אבל לא בזה שאני חושב בקטן.

תראה,בגדול אפשר להגיד שכל המצב הרעוע של האנשים בעולם הוא בגלל מניפולציה פסיכולוגית של התקשורת.

קונה?
ולפני המצאת התקשורת, גר נמר עם כבש וכל איש תחת גפנו ותחת תאנתו. כולם היו עשירים יותר ובריאים יותר.

ולפני המצאת התקשורת, גר נמר עם כבש וכל איש תחת גפנו ותחת תאנתו. כולם היו עשירים יותר ובריאים יותר.
אם כבר שאלת...

אני מקווה שברצינות ולא רק בתור הטרלה,

התשובה גם נמצאת בסרטי הקנוניות שאתה מסרב לראות:

מה ששלט בעולם זה יותר דיקטטורות,שהתחילה תקשורת ההמונים אנשים העבירו

מידע מהר ממדינה למדינה והבינו שדמוקרטיה/רפובליקה מוגבלת בכוחה זה הדרך הטובה ביותר לאדם הפשוט.

כמו כן הרצון להרוג אחד את השני בתור שיטה לפיתרון בעיות פחתה באופן כללי - יחסית לעבר.

במיוחד שאנשים הבינו שמי שמפסיד ממלחמה זה האזרח הקטן הכי הרבה.

אנשים עם הרבה כוח וכסף בנו מערך שליטה אלטרנטיבי שפעל מאחורי הדמוקרטיות.

ולאט לאט זה התגלגל למצב הנוכחי.

האילומינטי היה הראשון שנחשף (כמו שרואים בסרט עיניים עצומות לרווחה) שניסה להשתלט על העולם.

אבל עדיין מנסות כל החברות הסודיות שקשורות לפוליטיקה בשיתוף פעולה בינהם.

כבר השתלטו על תקשורת ההמונים על הארגונים החשאיים ועל נקודות מפתח בממשלות ובצבא.

The Real Big Joe

Well-known member
אם כבר שאלת...

אני מקווה שברצינות ולא רק בתור הטרלה,

התשובה גם נמצאת בסרטי הקנוניות שאתה מסרב לראות:

מה ששלט בעולם זה יותר דיקטטורות,שהתחילה תקשורת ההמונים אנשים העבירו

מידע מהר ממדינה למדינה והבינו שדמוקרטיה/רפובליקה מוגבלת בכוחה זה הדרך הטובה ביותר לאדם הפשוט.

כמו כן הרצון להרוג אחד את השני בתור שיטה לפיתרון בעיות פחתה באופן כללי - יחסית לעבר.

במיוחד שאנשים הבינו שמי שמפסיד ממלחמה זה האזרח הקטן הכי הרבה.

אנשים עם הרבה כוח וכסף בנו מערך שליטה אלטרנטיבי שפעל מאחורי הדמוקרטיות.

ולאט לאט זה התגלגל למצב הנוכחי.

האילומינטי היה הראשון שנחשף (כמו שרואים בסרט עיניים עצומות לרווחה) שניסה להשתלט על העולם.

אבל עדיין מנסות כל החברות הסודיות שקשורות לפוליטיקה בשיתוף פעולה בינהם.

כבר השתלטו על תקשורת ההמונים על הארגונים החשאיים ועל נקודות מפתח בממשלות ובצבא.
התחרפנת גמרי...

The Real Big Joe

Well-known member

שכר המינימום נועד למנוע שכר נמוך יותר...
ואתה ממשיך לחרטט בכלכלה בלי להבין שום דבר. מחירי דיור גבוהים "נהוגים" במקומות שבהם אין רגולציה על דיור בר השגה - החלום הליברטריאני שלך.

למעלה