למה גברים מפחדים מנשים חזקות צפיתי בלאהוב את אנה

למה גברים מפחדים מנשים חזקות צפיתי בלאהוב את אנה

הבחורה מהממת ברמות על חלל.
אינטילגנטית להחריד מפתיעה כל הזמן מגלים בה והיא מגלה בעצמה צדדים חדשים מבחינתי היא קוסמת אזהרה התשבוחות ממשיכות.
היא לומדת מטעויות, המשמעת שלה מעוררת הערצה ויש בה חוזק אבל גם רוך מאוד גדול וגברים מתים מפחד ממנה.
הסתכלתי בסדרה שהיא גם קצת מסמך אנושי לראי נפשה וחוץ מזה שאפשר ללמוד עליה המון לא ראיתי משהו שלילי רק אנושיות ווואלה בתגובות גברים צלבו אותה קראו לה גבר ניסו להקטין אותה בכל מיני דרכים מכוערות המציאו עליה למרות שהיא אמרה שלא ורואים שלא שרק כסף מעניין אותה.
אם אני הייתי גבר הייתי ממש רוצה פרטנרית ואהובה מרתקת כזאת לצידי למה הם ישר מסווגים אותה כתחזוקה גבוהה וכמישהי גברית או אחת עם כל מיני תכונות שליליות ?
באמת מה הפחד הזה היא לגמרי טיפוס שרואה גם את האור של הצד השני

GM1988

Well-known member
את אותו הדבר ראיתי באביבית בר זוהר באח הגדול השנה

לפני זה נחפשתי בעיקר לכל מיני סרטונים מפגרים שלה מדברת על הא ודא, ולחיקויים בארץ נהדרת שחיזקו מאד את דמות הסתומה הזו עם הסיליקון שמחפשת גברים עשירים ופינוקים.
עד שראיתי בחורה אחרת לגמרי.

אני התכוונתי לטוקבקיסטים

אני יודעת שמלכתחילה התגובות שלהם מכוונות לצד המכוער אבל הרגשתי שהם עושים ממנה איזו קלפטע ויורדים על התכונות שלה חזק מידי ואילו היו רב התגובות כך שזה גורם לי להרהר שחלק לא מובטל מהגברים לא מסוגלים להתמודד עם אישה חזקה

GM1988

Well-known member
"אישה חזקה" - עוד מושג שהפך לטרנד

בדיוק כמו טרנד הטבעונות, או הפמיניזם או לא יודע מה עוד.
אולי במקום למלא את המושגים הריקים האלה באוויר, יתחילו גם למלא אותם בתוכן רלוונטי.

למעלה