לכל אלו שכותבים פיק HP

סנדרין

New member
לכל אלו שכותבים פיק HP ../images/Emo142.gif../images/Emo28.gif

לכל מי שכותב פיק הארי פוטר:
שרשרו לכאן את שיר המיון שכתבתם. נערוך השוואות, ניתן ביקורת, נתקן טעויות, ובתקווה - גם נגיב אחד לשני! תשתדלו, בכל תגובה שאתם מוסיפים בה שיר שלכם, להוסיף את האייקון
| קסם | בנושא ההודעה. בתגובות שיש בהן מידע על פיק מסוים, שנועד רק למי שקרא את הפיק, הוסיפו
| ספוילר |. הנה שיר המיון שלי ושל נעה, לפיק המשותף שלנו, ססמ"ת = סוף מעשה במחשבת תחילה. היא כתבה את ההקדמה והסיום, ואני את הבתים על הבתים.
. שיר מצנפת המיון\ נעה ורותם מצנפת המיון אני ולא מצנפת סתם אמנם לא כובע חדשני אך עוד כמוני לא קיים. אראה כל מחשבה קטנה של אותי יחבוש שנינות, אומץ, או הבנה אמצא אצלו בראש. מקומם של אמיצים ובעלי תושיה הוא אך בגריפינדור, ואם כך אכן היה ייעלו לגבורה ולאור. לרייבנקלו אשלח את השנונים ביותר, הרצון לידע טבוע בתוכם חריצות תהיה דרכם להצלחה כשיתקדמו לעתיד בראש מורם. להפלפאף אשלח את טובי הלב הסבלנים וחובבי העזרה לזולת הם יירפאו כל לב דואב בשלווה וחיוך לא נשלט. בסלית´רין מקומם, של שואפים לכוח הם רוצים להראות את עוצמתם בעולם ורק כך ימשיכו לצמוח. לכן תבואו בהמון, למיון של ארבעת הבתים כי בכל אחד טבוע כישרון להצליח ולשגשג כקוסמים. |סביון
שרשרו בהמוניכם! נשמח לתגובות - גם תגובות קוטלות! |סביון

רעיון חמוד מאוד ../images/Emo45.gif ../images/Emo57.gif

הנה שיר המצנפת מהגברת האפורה (הפיק של מאיה ושלי, יו נואו): דורות רבים של תלמידים, שבחיי ראיתי. תוהים אתם רק בוודאי: מה איתם עשיתי? אותם לארבעה בתים, מובן זה מאליו, מיינתי רק לבד, אני, בלי פגע או רבב. לגריפינדור היו דרושים עם אומץ ותושייה. לרייבנקלו החכמים או הטובים בלמידה. להפלפאף: החרוצים והמשקיענים, לסלית´רין מוינו שאפתנים ערמומיים. דורות של תלמידים גדלו בעזרת בחירתי. אם יש לכם קצת תהיות פשוט חיבשו אותי. זה שיר מפיק שכתבתי ממש ממש מזמן (לפני בערך חצי שנה. אולי יותר. זה הפיק הראשון שלי שאף פעם לא המשכתי מעבר לפרק שמונה). אני מאוד אוהבת אותו... כבר אלף שנים שאני ממיינת, אלף שנים או יותר. את תלמידי בית ספר הוגוורטס, כל תלמיד לבית אחר. כולם כמובן יחשבו ויתהו, על פי מה אני ממינת? ובכן ידידי, התשובה היא ברורה: לכל בית לפי תכונה מסוימת. בהפלפאף יהיו טובי הלב וסבלנים. לרייבנקלו ילכו הנבונים הלמדנים. לסלית´רין אני אשלח את השאפתנים ולגריפינדור יתקבלו בעלי תושייה ואמיצים. כבר אלף שנים שאני ממינת, באלף השנים שפה הייתי ותסמכו עלי ידידי, אני אף פעם לא טעיתי

ראיון מצויין!!!!!!

יש לי שיר כזה נורא ואיום למיון.. זה נורא! אני כמעט הקאתי על עצמי מרוב בושה!
אני כתבתי את זה?? אני כתבתי את זה?|סדגשֻ
{-8 עזרה אנשים!!!! אני לא חושבת שאני צריכה בכלל לפרסם את השיר.. הוא פשוט צריך להיות שונה! שיפוץ לא יעזור- הוא חרא!!!
HELP!
ואני עכשיו הולכת לקרוא את השירים של אור

אה...טוף...

"אני איני מצנפת רגילה, שחובשים לבית הספר, או לעבודה. משימתי היא למיין את בעלי הכשרון, וחובתי המקצועית- למיין אותם נכון. את אלו אשר בלבם, טוב לב שופע, אשלח להפלפאף, ללא היסוס לרגע. המועמד לסלית´רין, צריך להיות נבון, ערמומי ושאפתן, הוא הילד הנכון. לגריפינדור אשלח רק אמיצים, לבית עם סמל הארי הם מתאימים. ואם שקידה ונבונות, טבועים בתוככם, לרייבנקלו מיד, אשלח אתכם." עלוב הא?

סנדרין

New member
יותר אהבתי את השני. ../images/Emo142.gif

בין השאר, כי בראשון היו שגיאות - הפלפאף זה סבלנות, אורך רוח וטוב לב, רייבנקלו זה תבונה, למדנות ושנינות. הפריע לי שיש רק שתי שורות על כל בית - כלומר, לא מגיע לכל בית בית משלו?

אר... סנדרין... ../images/Emo57.gif

הפלפאף זה שקדנות ואצטרה מהנאום של דמבוס בספר הרביעי. שנינות... את בטוחה שאת יודעת מה זה שנינות? כי זה ממש לא קשור לכלום. שנינות זה... משהו כמו ציניות. אני לא יודעת איך להגדיר את זה. בקטע של לזכור דברים המספרים, ואני במאת רק ממליצה, לא כדאי להתווכח איתי. יש לי זיכרון פנומנלי לשטויות בכלל ולדברים שטותיים בספרים בפרט ^_^. אבל תודה.

סנדרין

New member
כן../images/Emo35.gif../images/Emo142.gif

אני לא בטוחה... כשקראתי את הארי פוטר הראשון באנגלית תרגמתי את מה שלא הבנתי בשיר הבתים, ומה שבעברית תורגם "תבונה" או "למדנות" היה שנינות. אבל אני כבר לא בטוחה - עברו מאז שנתיים, במהלכן לא קראתי את שיר הבתים באף שפה. וכרגע, העברית והאנגלית מושאלים, אז אני לא יכולה לבדוק. יכול להיות. *בקשה קטנה ולא משמעותית: אולי מישהו יגיב לשיר המיון שלי
כנראה זו הייה\תה תקוות שווא*

~תגובה לשירמיון שלך~

הממ..הוא נחמד, אבל החרוזים נורא מאולצים...הוא בהחלט ניתן לשיפור. אבל אל תפני אלי להצעות..

למעלה