ליגת העל מחזור 19: מכבי ת"א נגד הפועל ירושלים.

ORIZACKEN1

New member
ליגת העל מחזור 19: מכבי ת"א נגד הפועל ירושלים.

11/3, יום ראשון, שעה 21:00, היכל מנורה מבטחים, שידור ישיר ספורט 5.

במכבי יעדרו: ארטיום פרחובסקי, ודיאנדרה קיין.

http://basket.co.il/news.asp?id=17657

geashono

New member
טוב שמכבי ניצחה

אבל למכבי יש בעייה קשה מאוד בעמדה 1.
גקסון לא קיים.
וקול רק מפזר את המשחק.קשה לראות את קול כשהוא מרכז.
זה בדרך כלל נגמר בתרגיל אחד על אחד שלו,הוא הכל חוץ מרכז.

ORIZACKEN1

New member
איזה פראיירים ירושלים.

מכבי שוב במשחק ליגה רע מול קבוצה חלשה, מה ניקח מהמשחק הזה רק את הניצחון כי יכולת אין, ספאחיה חייב להתחיל לשתף בליגה את משעור וזוסמן.

Equilibrium1

New member
לגבי משעור

http://www.one.co.il/Article/17-18/2,620,1219,42870/309166.html?ref=hp

מכבי הפכה להיות מועדון מגעיל , כאוהד מכבי לא הייתי ממליץ לאף שחקן להגיע לשם , זה בית קברות לישראלים צברים , הלוואי וכארם יזיין אותנו בקבוצה הבאה שלו , האיש עשה לנו את המוות שנתיים.
לגבי זוסמן , גם פה השחקן במשחקים האחרונים מיובש , ואני אישית ממליץ לו ללכת לעמלק הקרואטי , ולבקש שיחרור במיידי.

דיברגנט חדש

Well-known member
היום הכסף מדבר ו-275000$ לעומת 70000$ זה מאוד משמעותי

הוא משחק באימונים ושומר על כושר, זה מספיק בשביל הנשמה שלו עבור הפרש שכר של מעל חמישימ המליון דולר ובנוסף יש לו בונוס שהוא לא בסכנת פציעה

Equilibrium1

New member
נניח ומשעור רק חושב על הכסף , נניח

לא שאני חושב שזה הקייס , בפועל גם ירושליים יכולים לשלם לו סכומים כמו מכבי , ותשלם.אבל למה מכבי מוכנה להוציא 300K בשנה על עציץ? לא עדיף כבר להוציא 50K על שחקן נוער שולי? (אחד כזה שאין לו בעייה להיות נער מגבות במכבי) , הרי אפילו פאקינג חיזוק במהלך העונה מכבי לא מוכנים להוציא בטענה שאין כסף , אז למה בכלל להוציא כל כך הרבה כסף על שחקן שמתפקד בתור נער מגבות?

דיברגנט חדש

Well-known member
כי מכבי חיים באשליות, שאם שחקן יפצע, הוא יוכל לקחת את מקומו

לנסות להרשים ולהבריק.

ORIZACKEN1

New member
אני בעד שמשעור שגב וזוסמן יקבלו דקות .

אבל יש רצוי ויש מצוי, משעור בא למכבי פצוע עוד מהעונה שעברה בכתף ולא נכנס לשטף של הקבוצה, הוא דווקא קיבל דקות רבות בתחילת העונה ולא היה טוב לא כול מה שטוב להרצליה או ראשון לציון טוב לקבוצה כמו מכבי מהרבה סיבות, שגב שחקן חלש שלא היה אמור לפי דעתי צריך להיות במכבי בכלל ונשאר משיקולים לא מקצועיים בכלל צביון ישראלי לדוגמא, זוסמן הוא היחידי מבין הצברים שאני לא מבין למה ספאחיה לא נותן לו דקות רבות בליגה לפחות כי בתחילת העונה הוא קיבל, יכול להיות שבגלל ההפסדים האחרונים בליגה הוא נלחץ והוריד לו את הדקות.

geashono

New member
כבר הרבה שנים שמכבי לא בונה ישראלים

כדי להצליח במכבי צריך להיות כוכב במקום אחר ולקחת כל צאנס שנותנים לך.
זוסמן ממש לא מוכן למכבי.לא יודע מה מכרו לו אבל זה היה צפוי מראש.
משעור כנראה לא ברמה המספיקה בדיוק כמו יבזורי.
אם היו ישראלים אחרים ברמה מתאימה כנראה לא היו מחתימים אותם לכתחילה.

למעלה