לוח הופעות, לא חשוב מאיזה עדה

fugitive

New member
לוח הופעות, לא חשוב מאיזה עדה ../images/Emo57.gif

השבוע - כמה וכמה ארועים שעשויים לעניין את אנשי התחנה. ~שישי~ * להקת הבלוז של אפרים שמיר תופיע בצוללת הצהובה, וגם "בלוז דיפנס" של אנדי ווטס. * "לגובלט" (מפיק העל ההולנדי דני וולפרס) מגיע לארץ לנגן אלקטרו במסגרת מסיבה שמארגנים אק-דק (ברוכים השבים) בבאסס. המקומיים שיתמכו בו: האמסטר, ספארק-או ומיול דרייבר. * אלון אבנת יתקלט בסירה. * מגזין הכיס "אף" ממשיך להשיק את עצמו, במסיבה בקצה, עם די ג'יי ירון פרץ. * מסיבת שישי בחצות בתקליט, שוב "סקול דיסקו בוננזה", היפיפיות של בצלאל עם בריטני וליידי גאגא וכל זה. ~שבת~ * הדג נחש יופיעו בצוללת הצהובה. * האחים תום ורע מוכיח מאחדים כוחות למופע משותף, בו ינגנו "חומרים ששניהם אוהבים" (מעניין מה זה אומר). זה יקרה בבית אבי חי. * ערב סינגר-סונגרייטרים בקצה, בעיקר שווה להזכיר שיהודה לדג'לי יופיע שם, אבל גם אבישי אפרת עם יוני אפרתי, שירה ז' כרמל (מי שחבר שלה בפייסבוק מודע כבר לטוקבקים המעניינים שהיא גוררת ביומיים האחרונים), צבי טל וליונל פרטיין. * המופע המשותף של שלומי שבן, קרן אן ואבישי כהן, חוזר למעבדה, כרגיל במחיר מופקע (120 ₪ אחרי הנחה). * "באזר" אמורים להיות הרכב סטונר, ואמורים גם להופיע בבלייז. * הורי יצחקי ואורן זוסמן במוזיקת רוק-פולק מקורית, במרקייה. * שמיניית אלון שטיין תנגן ג'אז באברם. * מופו ובאני און אסיד יתקלטו בסירה. ~ראשון~ * גיטריסט הג'אז פיטר ברנשטיין יגיע מניו-יורק להופעה במעבדה (אגב, למרות תדמית המחירים הגבוהים שהודבקו למופעי ג'אז מסוג זה, כרטיס יעלה לכם חצי ממחיר ההופעה של שבן-אן-כהן). * מיכאל גוטליב יופיע בתקליט. ההשפעות שהוא מציין הן טורי איימוס, רופוס וויינרייט ומתי כספי, לתשומת ליבכם. * זק ואלעד יופיעו בסטארדאסט. כמיטב מסורת פרסומי הסטארדאסט, כולנו כבר אמורים להבין לבד מה זה אומר. * פטר יתקלט בסירה. ~שני~ * רדיאטור יופיעו בבית אבי חי. * המתופף אסף לבל מעלה עם חברים "קונצרט לתופים" באברם. * מזמן לא היה לנו איזה מופע מחווה באמת. בתיאטרון ירושלים, תבצע להקת "הסיקטיז" מחווה לסרג'נט פפר. * גוביבוש יתקלט בסירה. ~שלישי~ * לכל מי שפספס את אבי עדאקי השבוע ב"דיפרוסט", הנה הוא מגיע שוב לירושלים, להופעה בינקיז. * נערות ריינס ו"אומללה" (שנדמה לי שמשום מה נפקדו בסוף מ"דיפרוסט") בדאבל פיצ'ר בבאסס. * הייתם חושבים שהעובדה שדניאלה ספקטור (כנראה) מושמעת בגלגל"צ, הפכה (כנראה) להיט ב-88 ואפילו צועדת בגאון ב"מי תהום", תוביל אותה להופיע בצוללת נניח, אבל היא תגיע להופעה השבוע דווקא בחדר וחצי (שכמעט נכנסתי אליו לראשונה השבוע. אבל עוד לא). * לא יודע מה זו להקת "נוריה", אבל אני יודע שהיא תופיע ב"צעצוע". * יזהר שאבי (ההוא מ"קבוצה ריקה") יופיע במעבדה. * רועי בר-טור יופיע בקסטה, עכשיו יש למוזיקה שלו גם הגדרה – "פולק-רוק מחאתי". * ג'אז בצוללת: חמישיית שרה בנאסולי תופיע (חינם). ~רביעי~ * יוצרת הפולק הבריטית מארי האמפטון מגיע לישראל, ותופיע הערב באוגנדה. * עופר שכטר – פעם הוא הגיש וערך כאן את "ברלין בריסטול ירושלים" עם עמוס – בהופעה בגלן. * נועה שמר ומתן גולדברג יופיעו ביחד ולחוד ועם אורחים, באברם. * "אומריקו ויואל" (זה לא עומריקו?) יופיעו בקסטה במופע אלקטרו, ניו-אייג' ורוקבילי. * בר יתקלט בסירה. ~חמישי~ * לא ידעתי אפילו ששלמה גרוניך ומארש דונדורמה אחדו כוחות למופע משותף בפסטיבל הפסנתר, וזה בהחלט נשמע כמו שילוב מבטיח, אז הנה, המופע המשותף הזה יעלה שוב במעבדה. * רות דולורס וייס תופיע בצוללת הצהובה. * פאקוטק מארחים את XDB (צמד גרמני-אמריקאי) לסט בבאסס. * מארקי Fאנק יתקלט בסירה. * בר (רובוקופ), שוב, הפעם יתקלט באוגנדה. סוף שבוע נעים, שבוע טוב, בהצלחה לאלה מכם שפותחים את עונת המבחנים.

davecom

New member
אתה מאוד רשמי הסופ"ש הזה

אניווי. במוצש בבאסס יש עוד משהו מעניין. ערב עם כל מיני להקות שאני לא מכיר אבל נראה מבטיח בחלקו. יש איזו הופעה גם של מתי כספי השבוע נראה לי... חמישי באביחי אני חושב.

G4rfi3ld

New member
כושלראבק

רציתי הופעה של מתי כספי בזמן שהייתי בארץ. אניווי: אני ומיכאל גוטליב פעם היינו באיזו תכנית טלוויזיה לנוער ביחד בערוץ המקומי, אל תשאלו. בחור מאוד מאוד מוכשר, אחותו איילת הוציאה אלבום בלייבל של זורן, והוא בעצמו למד מוזיקה בברקלי. הטעם המוזיקלי שלו נע במטוטלת קיצונית בין הלוין-ארדי לקים-דילי, זה כן.

Janivgm

New member
נוריה

נעה סגל (משם, וממארש דונדורמה, ומטרנטינה) מעידה על עיסתה: "ההרכב נוריה זה משהו שקצת מזכיר את ביורק וסיגר רוס".

davecom

New member
נעה סגל מגניבה

אם ככה יש מצב שמדובר בלהקה לפחות מעניינת. אבל למה הצעצוע למה?

fugitive

New member
הופעת פעם בצעצוע, לא?

משהו מימי "דירטי הנדס" זכור לי. מעניין באמת שעד שמגיעה לצעצוע הופעה, הם הולכים על משהו לא ידוע יחסית. בליין סטודנטיאלי שלא מן המגזר ה"אלטרנטיבי" (סתם בליין), סיפר לי שהצעצוע שולט בעולם הפאבים הסטודנטיאלים שליטה שאינה ניתנת לערעור. כך שלפחות לאחד הצדדים זה כנראה מאד משתלם להופיע שם.

למעלה