לוזון ליג מחזור 28

הפריד אותם, הם מתאמנים לבד עם חנן אזולאי

אבל כנראה שכלום כבר לא יעזור לנו ולא יצליח לשקם את ההריסות של המבולבל.

טל851

New member
במקום שאלי כהן יתעסק

בקבוצת פח שלו ואיך להפוך אותה לקבוצה פחות פח הוא מתעסק בדיינים... אם הקבוצה שלו היתה צוברת נקודות ומבקיעה שערים גם הדיינים לא היו מפריעים לה...

Cade Foster

New member
רגע, שאני אבין

הדיינים הם גם אלה שבגללם כבשתם העונה 16 שערים, 11(!!!) פחות מההתקפה השניה הכי גרועה בליגה (זו של כל אחת מהפתח תקוואיות)? ואגב, אם תוסיף לכם 2 נקודות ולהפועל פ"ת 9, הם עוברים אתכם בטבלה... אני לא אומר שהדיינים עושים עבודתם נאמנה. אבל בחייאת, להאשים אותם במצב שלכם? אתם לא מסוגלים לשים גול...

fabregas0

New member
נכון

אבל להבדיל מהפועל פ"ת, הנקודות שלנו הורדו אחרי החלטה שנויה במחלוקת.

borat1

New member
לא,אבל הדיינים,בהחלטות ההזויות שלהם,

פוגעים בקבוצה ספורטיבית בצורה מובהקת ובכך מגדילים את סיכוייה של בית"ר לשחק בשנה הבאה ביום שישי.

Cade Foster

New member
להוריד לקבוצה 2 נקודות בגלל התפרעות אוהדים

לא נשמע לי לגיטימי, אבל הרבה יותר לגיטימי מאשר להוריד לקבוצה 9 נקודות בגלל קשיים כלכליים. כבר היה עדיף לפתח תקווה שיורידו אותה ליגה ואז היתה יכולה לחזור כעבור עונה, במקום זה גזרו עליה לרדת ליגה השנה ובעונה הבאה לשחק בימי שישי... איך אתה היית מקבל את זה אם זה היה קורה לכם? במצב שבו אין הפחתת נקודות, המצב שלכם היה הרבה יותר גרוע כי במקום 2 יורדות + אחת שכבר ירדה, המצב היה 3 מקומות פתוחים לחלוטין. כשנגזלו ממילאן 2 נקודות הרגשנו מקופחים כי באמת היינו יותר טובים מהם. אבל אתם... באמת יותר טובים משאר היריבות שלכם לתחתית? הפרש השערים שלכם הוא השני הכי גרוע בליגה...

borat1

New member
מה שייכת עכשיו הפועל פ"ת?

הנושא כאן הוא אפלייה בוטה כלפי מועדון ועונשים לא מידתיים בעליל בין בית"ר לשאר קבוצות הליגה. העונש שהפועל פ"ת קיבלה הוא בגלל הליכה לפירוק ("קשיים כלכליים",אל תרכח את זה,באמת.),דבר שגם בית"ר קיבלה בזמנו (2001) ומקבלים עוד הרבה מועדונים בעולם שפושטים רגל (ריינג'רס זו הדוגמה האחרונה שעולה לי כרגע). זה נושא אחר לדיון. ורגע,שאני אבין,אם בית"ר פחות טובה מיריבותיה לתחתית,אז האפליה של בית הדין כלפי הקבוצה היא לגיטימית? מותר לעשות איפה ואיפה כי בית"ר לא מסוגלת לשים גול?

Cade Foster

New member
בטח שזה שייך

דיברו על זה גם ביציע העיתונות ביום חמישי. זה לא משנה מי תרד - זה לא צריך לקרות בבית המשפט. והפועל פ"ת ירדה ליגה בבית המשפט. אני בכלל לא מבין למה צריך להוריד להם 9 נקודות. אם המצב שלהם קשה, אז או שיורידו אותם ליגה או שיתנו להם להלחם בכוחות עצמם ואם המצב שלהם קשה מידי אז הם ירדו גם בלי ההפחתה הזו. לא אומר שהעונשים שלכם לגיטימים. אבל והיה ותרדו ליגה, זו לא צריכה להיות הסיבה שבגללה ירדתם. להפועל פ"ת יש את התירוץ הזה, לכם אין. וזה לא שהוצאתם יותר מידי נקודות העונה בטדי עם קהל...

זה יותר בגלל האוהדים מאשר הדיינים.

למרות שאני נורא מתגמש (עכשיו ובדרך כלל) אני לא מצליח להבין על מה הייתה ההתפרעות בחיפה, הפסד היה צפוי, הקהל שלהם לא התחיל פרובוקציה ובכללי אין לכם איתם כלום, גם אם יורידו לכם לרדיוס אחד, זאת מכה שספגתם בגלל הקהל.

borat1

New member
"התפרעות"

שרפו שם צעיף ובגלל המטפים של השוטרים חשבו שבדובר שם ברימון עשן. יש כאן קיפוח בוטה ואתה מאשים את הקהל,תתבייש.

fabregas0

New member

וזה כולה 2-3 אוהדים שהיו מעורבים - ובסופו של דבר נעצרו ע"י המשטרה. אם הם נתפסו ע"י המשטרה - אז למה לעזעזל הקבוצה נענשת? זאת לא הייתה הסיבה למה וויתרו לחיפה על העונש אחרי זריקת המוט? ביזיון כבר אמרתי?

כמות מעורבים זה כבר מזמן לא פונקציה

אצלנו משוגע אחד זרק רימון ולמרות שהיה במעצר קיבלו רדיוס, כשלא היה לנו על תנאי ולא שום דבר. הצעיף אצלכם הדליק כיסאות, שוטרים נכנסו והשתמשו במטפים, יש כאן סיכון לחיי אדם, רדיוס אחד יהיה מוצדק, זה מה יש.

fabregas0

New member
להוציא את זה שזה מוגחך

לתת משחק רדיוס כשבן אדם מחליט שהוא נוטש את השפיות לטובת סיכון הציבור, שלושה משחקים מחוץ לטדי זה נראה לך עונש רציונלי? בקשר למקרה של חיפה - זריקת מוט לדשא לא מסכנת חיי אדם? למה הם לא קיבלו שום עונש? תמוהה משהו..

טל851

New member
ברור

אם תרדו ליגה זה רק בגלל לא הדיינים ולא בגלל שהקבוצה שלכם כבשה 16 שערים או כי הקבוצה שלכם היא הגרועה ביותר בתחתית רק בגלל הדיינים...ברור...

fabregas0

New member
ברור שביתר עוברת עונה

איומה בכל קנה מידה. אבל נשארים בליגה עם נקודות, והשתי נקודות האלה שירדו ללא ספק משמעותיות ביותר.

למעלה