להתחפש או לא להתחפש?

ednakor

New member
הידד לפורום החדש ובהצלחה../images/Emo151.gif

כל הכבוד על היוזמה והזריזות בהצלחה לפורום. אשמח לקבל רעיונות או לחלוק רעיונות למסיבת פורים בגן. וכמו כן לתחפושת לי כגננת. בהצלחה

טלגל

New member
עדנה ../images/Emo140.gif

משהו אחד שאצלי הצליח מאד(אבל צריך להכין את זה מראש), זה מסיכות גבס לכל ילד ששלחתי הביתה, לצייר עליהם ולקשט אותם, לקראת פורים הילדים החזירו אותם לגן, ותלינו אותם לקישוט , יפהפה.

ednakor

New member
הי טליה

אני מבינה שכבר חזרת לעבודה, אני מקווה שאתם מסתדרים עם ההנקות, והשאיבות. ולעניינו אם איזה גילאים את עובדת? אני עובדת אם גילאי 3-4 ומחפשת רעיונות לתחנות עבודה הורים וילדים במסיבת פורים, כמו הכנת רעשן, מסיכות וכו´ אשמח לקבל רעינוות.

טלגל

New member
עדנה שלום

אחזור לעבודה רק בראשון לחודש לשמחתי, בכל-אופן אני לא מתכוונת לשאוב לא הולך לי אני אתן בקבוק. בקשר לפורים את יכולה לשים מסיכות גבס על שולחן יחד עם נצנצים, גואש, דבק, נוצות וכו´ ואז כל ילד והורה מכינים מסיכה ואחר-כך אפשר לתלות. כמו-כן יש אתר נחמד בשם גן ברשת ויש שם רעיונות לפעילויות אני אתן לך קישור שלו וגם אשים בקישורים שלנו. גם אני עובדת עם גילאי 3-4.5 בגן פרטי .

yam29

New member
להתחפש או לא להתחפש?

אולי קצת מאוחר לשאול אבל כל שנה אני מתלבטת האם להתחפש בפורים או לא? בכל מקרה השנה החלטתי כן להתחפש נראה איך זה יילך....

טלגל

New member
אני חושבת שחשוב להתחפש,

או לפחות להיות שונים, אבל לא למשהו מפחיד עשיתי פעם את הטעות הזו, והילדים לא נרגעו חודשים אחרי. בכל אופן חשוב להתייחס לגילאי הילדים, בגיל צעיר צריך יותר בזהירות עם ההתחפשות.תהני

טלגל

New member
קודם כל חג שמח ועכשיו

לדעתי חשוב להתחפש זה עוזר להכנס לאוירת החג. חשוב להתייחס לגיל הילדים, לגילאים הצעירים צריך תחפושת לא צועקת ובטח לא מפחידה, עשיתי את הטעות הזו פעם, והילדים לא נרגעו חודשים אחר-כך. תהני

למעלה