לא יתקיים מפגש עם דנה ביום הולדתה !

לא יתקיים מפגש עם דנה ביום הולדתה !

ערב טוב גולשים יקרים ואהובים , בשבוע הבא תחגוג דנה אינטרנשיונל יום הולדת , וכמובן שלנו ההתרגשות גדולה ,
, מדי שנה אנו חושבים מה לעשות כדי לחגוג לדיוה שלנו , פעם זה היה בביתה , פעם זה היה שרשור ברכות גדול שכבש את האינטרנט , פעם זה היה בפגש שלנו ,ופעם בשליחת זרים מאיתנו , אבל לאורך הדרך אנחנו שוכחים משהו שאולי קשה לנו לקבל אבל עלינו לכבד . דנה לא אוהבת ימי הולדת , היא אמרה זאת מאז ומתמיד , קשה לה עם מתנות , קשה לה עם כל ההתעסקות בנושא הזה שנקרא יום הולדת , אני חושב שאם נקרא גם את מילות השיר יום הולדת אותם כתבה דנה נבין שבאמת מדובר ביום שעבור דנה הוא לא כל כך חגיגה ענקית : " יש לך יום הולדת - למה זה עצוב , הדמעות של פעם הן רק זכרון רחוק , הפחדים של אז נראים לך לא ברורים ואת אלה של היום יחליפו אחרים ..." אז אני חושב שאין צורך בלהתעקב להיפגש עימה , בואו נשמור את הפגישה איתה בחגיגה אמיתית שדנה מתחברת אליה בכל ליבה - הסינגל החדש הבא . הבטחתי לכם שבסינגל הבא של דנה הראשון מהאלבום הבא יהיה מפגש גדול מכובד ומרגש בין כולנו , אבל את עניין היום הולדת נשאיר בצד ונכבד אותה . כמדי שנה כולנו נרשום כאן ברכות אישיות מכל הלב , אותם דנה קוראת ותמיד מגיבה לנו , מי שרוצה יכול להעביר דרכי כל ברכה או מתנה שהוא רוצה אני אמסור אותה לדנה ממנו , ואנו בפורום נעשה יום דנה אינטרנשיונל - עם שלל ברכות תמונות הקדשות - חגיגה שלנו
.... ואת דנה נכבד בפן האישי , היא לא אוהבת ימי הולדת - אנחנו כמעריצים שלה נכבד ונבין . שיהיה לנו סוף שבוע מקסים ושבת נפלאה , בשבוע הבא חוזרים לסכם עשור , 2002 2003 , בדרך , חדשות , עדכונים , ועוד שלל הפתעות , הדיוה עובדת קשה ובקרוב טירוף אינטרנשיונל יתחיל נשיקות

nerod 72

New member
מכבדים את החלטתה...

מה שעשינו שנה שעברה היה נחמד ויפה , כל אחד ששולח ברכה באופן אישי ומושיקו העביר לדנה את הכל .... כמובן שמפגש היה יכול להיות נחמד מאוד וכיף, אבל בואו לא נשכח דנה היא בן אדם פרטי ואם ככה היא מרגישה אז אנחנו צריכים לכבד אותה ואני חושב שבפורמטים אחרים דנה לא מפסיקה לפרגן פה לאנשים ומעבירה את התחושה שאכן אכפת לה ושהיא מוקירה את האנשים פה מאוד ... לא אשכח את יום העצמאות ההופעה ביהוד שחצי ההופעה ה 1 דנה לא ראתה שאנחנו שם כי לא הורשנו לעבור קדימה ורק בהתערבותו ל שי נכנסנו ואז היא זרחה ושמחה וההופעה פשוט היתה יותר שמחה וכאילו היתה בשבילנו פרטי....

DBTK

New member
לגמרי מסכים עם מושיקו.

אם דנה לא מרגישה את היום הזה כחגיגה שגורמת לה לשמוח אז צריך לכבד את הרצון שלה
זה יהיה עדיף על פני מפגש שיאלץ את דנה לשדר שמחה כדי לא ליצור אי נעימות. לגמרי מבין אותה ומקובל עליי. שנה שעברה זכור לי השירשור ברכות הענקי שכבש את הפורום! הייתה ממש חגיגה וצהלה כאן

illuSion 18

New member
היי, שאלה

למה אף אחד לא מדבר על האלבום החדש של דנה? אין קצה חוט לדבר בקשר לזה. אף אחד לא מתעניין איזה סגנון הוא יהיה או מתי פחות או יותר ישתחרר סינגל ראשון. כאילו כולם שומעים על אלבום חדש שבדרך כבר יותר משנתיים, אבל בתכלס לצערי לא קורה הרבה...

DBTK

New member
זו הסיבה שלא מדברים על אלבום חדש../images/Emo13.gif

אם היה למישהו קצה חוט או מידע כזה או אחר, אני בטוח שהיו משתפים ומדברים על זה. אני מאמין שדנה עובדת בשנים האחרונות על חומרים לאלבום עתידי ומחפשת את הכיוון,הטקסטים/ לחנים ומפיקים שמלווים אותה ביצירת אלבום חדש מלא. סינגל חדש אמור לנחות בעונת הקיץ ומשם כבר הדרך ברורה : ) אני מקווה שדנה אכן לא מפסיקה לעבוד ומתכננת כבר לפרוץ שוב עם שירים חדשים לרדיו והופעות חדשות, תדמית חדשה וכו'... מחכה לזה כבר...

המפגש פורום עם דנה - נדחה מפעם לפעם

במשך השנתיים- שלוש האחרונות..וחבל...

בקשר לאלבום ומפגש פורום ../images/Emo13.gif

1- לגבי האלבום החדש , זה לא לגמרי מדויק שלא היו פרטים , לא פעם כתבתי שדנה מתכוונת לשנות סגנון באלבום הבא , הכיוון פחות או יותר יהיה יותר לכיוון מוסיקה שחורה ואר אנד בי , פורסם גם כי סאבלימינל יפיק לה מס שירים לאלבום אחרי שיתוף הפעולה המוצלח . דנה בימים אלה עסוקה באיסוף החומרים , והעבודה על האלבום : בניית קו מוסיקלי בחירת מפיק ולחנים , דנה עובדת קשה ורוצה להביא אלבום מושלם שבו תקח חלק גדול בכתיבה ובהלחנה , דנה עובדת וכשיהיה מה לדווח אדווח . 2- לגבי מפגש עם דנה , אני מקווה באמת שבסינגל הבא יתקיים מפגש , דברים לא תלויים אך ורק בי . הבעתי בפני דנה את רצון העצום שלנו לקיים עימה מפגש והיא הביעה נכונות ואמרה שבסינגל הבא יתקיים מפגש . נקווה שכך יהיה . אני לא דנה ולא שי כרם , אני סה"כ מהל את הפורום . 3- לגבי מפגש שני , ניסיתי ליזום מפגש גדול של כולנו ואפילו לחלק בו סינגלים חדשים לכולם של "עליי" הביעו בדיוק 3 אנשם נכונות להגיע ולכן המפגש בוטל . שבוע טוב .

illuSion 18

New member
בחירת מפיק?

זה אומר שהאלבום לא יופק על ידי זיו גולנד ואלי אברמוב שוב?

שני23889

New member
ברור כפרה ברור אבל זה ממש חבל שלפחות אנחנו לא

עושים משהו בלי קשר ליומולדת ובלי קשר לכלום,וכן אתה צודק,באמת זה תמיד אותם אנשים שמביעים נכונות אבל לדעתי אפשר לקבוע איזה סופ"ש אחד ככה בחמישי בערב ומי שירצה שיבוא,לא צריך להיות תלויים באף אחד....גם אם נהיה 3/4/5 אנשים יהיה לנו נחמד

למעלה