לא יעזור-העננים באים ממערב

מצב
הנושא נעול.
לא יעזור-העננים באים ממערב

לא יעזור-העננים באים ממערב אני מצטער לקלקל את האופוריה של הפורום והצפחות לכריש על חזוי יומי,אך העננים כבר כאן ,וחבל שתרטבו.להיות בשוק לקראת אוקטובר שכל שנה מבאס בארהב זו שטות.להמר על ברק שיצא מהסבך זו אווילות.לחשוב שמדד שלילי זה נהדר -זה טמטום.מכה אחת נוספת להיי טק ותראו איך כל העתונים מגלים שבעצם המיתון בארץ נמשך,ומכאן ההדרדרות מובטחת.אז תיזהרו,אולי תצליחו בסיבוב אחד או שניים להרוויח בקולים,אך זו שירת הברבור.ולכריש אומר:לפנטז על שיא מעוף חדש-580 באווירה שתארתי-זו התפארות שווא,ובוודאי לא ידע טכני.בשביל הספורט-נלך על התערבות?משהו כמו ארוחה עסקית בקרן,שעד 30.10.00לא עוברים את 580 בסגירה יומית????? נראה אותך.ולאון מוזמן על חשבון המפסיד.....

משה מ1

New member
למה דוקא לאון?, למה לא אני?

לא יעזור-העננים באים ממערב אני מצטער לקלקל את האופוריה של הפורום והצפחות לכריש על חזוי יומי,אך העננים כבר כאן ,וחבל שתרטבו.להיות בשוק לקראת אוקטובר שכל שנה מבאס בארהב זו שטות.להמר על ברק שיצא מהסבך זו אווילות.לחשוב שמדד שלילי זה נהדר -זה טמטום.מכה אחת נוספת להיי טק ותראו איך כל העתונים מגלים שבעצם המיתון בארץ נמשך,ומכאן ההדרדרות מובטחת.אז תיזהרו,אולי תצליחו בסיבוב אחד או שניים להרוויח בקולים,אך זו שירת הברבור.ולכריש אומר:לפנטז על שיא מעוף חדש-580 באווירה שתארתי-זו התפארות שווא,ובוודאי לא ידע טכני.בשביל הספורט-נלך על התערבות?משהו כמו ארוחה עסקית בקרן,שעד 30.10.00לא עוברים את 580 בסגירה יומית????? נראה אותך.ולאון מוזמן על חשבון המפסיד.....
למה דוקא לאון?, למה לא אני? 580 הולך ומתרחק לו, נמוג בעשן הנסדאק וחוסר ההחלטיות של אין ממשלה ואין הנהגה. האמת, זה המצב בו הבורסה צריכה היתה לפרוח, אין הפרעות כי אין ממשלה, יותר טוב מזה לא יכול להיות. לבייגה כבר לא מתייחסים ופרנקל הקטן (קליין) ממשיך ברוטינה. הריטואל הקבוע והרגיל.

ל.ס

New member
משה תן להרוויח משהו פעם אחת...

למה דוקא לאון?, למה לא אני? 580 הולך ומתרחק לו, נמוג בעשן הנסדאק וחוסר ההחלטיות של אין ממשלה ואין הנהגה. האמת, זה המצב בו הבורסה צריכה היתה לפרוח, אין הפרעות כי אין ממשלה, יותר טוב מזה לא יכול להיות. לבייגה כבר לא מתייחסים ופרנקל הקטן (קליין) ממשיך ברוטינה. הריטואל הקבוע והרגיל.
משה תן להרוויח משהו פעם אחת...

הכריש

New member
כריש נענה להצעה !!!!

כריש נענה להצעה !!!! למרות האוירה השלילית בוול סטריט בסוף השבוע אולי לא שמתם לב שהמניות הישראליות לא ניזקו כלל מעניין מדוע ? מדד שלילי אכן מורה על המשך המיתון והקיפאון בכלכלה הישראלית אולם זה ידוע ולא חדש והבורסה תמיד אבל תמיד צופה קדימה ולא אחורה ובוא נראה מה לפנינו 1.הורדת ריבית לרמות אירופאיות וכמו כן האינפלציה להזכירך כי העלאות הריבית ב 1995 החלו לפגוע במשק רק לאחר שנתיים! כך יהיה הדין לגבי הפחתות הריבית! 2.הסכמים עתידים עם שכנינו אם נרצה או לא זה יתרחש ככה זה 3.הורדות ריבית בארהב . גם הנגיד שם מתחיל להבין שהוא הגזים עם העלאות ריבית. 4.שים לב מה קורה לפדיונות בקופות הגמל תוכניות החיסכון.לאן ילך הכסף בעתיד אם לא חלקו ? אבל אתה רואה הכל שחור (זו זכותך)אך אל לך להשתלך ולנסות ולבלב משקיעים שנמצאים פה בפורום (להזכירך למטבע יש שני צדדים) וכן אני רואה 580 ואת זה אמרתי בדיוק ביום שהשוק נשק לרמת ה 555 ושוב אין לי בעיה להתערב איתך עם זה רצונך הכריש (בקרוב נוסחאות לחישוב מתנד מניות עולות וירדות פלוס משמעויותן)

ל.ס

New member
גם אני נענה להצעה!!

גם אני נענה להצעה!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה