לאות הוקרה...

לאות הוקרה...

שי חזק ואמץ על תחזוק האתר הפורום... ובאותה הזדמנות אני רוצה להודיע על מלחמת מורל שתפתח בין גלבוע ללב שרון עם מסופחים כנגד לב שרון... כמו דרום שרון עמק יזרעאל ורמת הגולן כולם מתקבלים לברכה וזיכרו המטרה מקדשת את האמצעים

מ ו ר ע ל

New member
בתור נציג עמק יזרעאל......

כמובן שצריך לזיין ללב שרון את הצורה! אבל עמק יזרעאל עדיין ברגשות שנאה חזקים מאז יוסי יפה וחוץ מזה הרי זה ידוע שהכי כיף לשיר נגד רמת הגולן זאת שנאת האחים במחוז צפון שיהיה לכולנו טיול חנוכה מהנה!

עומריקו וויצמן המקורי..מה נפל עליכם

עומריקו..... אני מזה מתפלאתתתתת עליך..חשבתי שאתה שפוי,מתון,נעים,סימפטי....מה הקינאה גורמת לעשות עומירקו?? לזיין לנו את הצורה??? :) כבר סיכמנו בשיחה של 4 עינים שלב שרון זו מועצה מדהימהההה וכן אני יכולה להבין למה היא כל כך מעוררת קינאה אבל עד כדי כך?...יש משפט שכדאי לך לשנן בלילה...if you cant bit them-join them...and baby,i have a bad news- you realy cant bit them so....dont try ואני מנצלת להעביר לויצמן המקורי הודעה גם..את העסקים שיש לך עם החמור שמור בצד..אל תערב אותם עם האינפריה לללללללללל לב שרון לללל ללל ללל ללללב השרון זהו שקט להודות בטעות ביי ויפה שחשבתם לנסות :)

just stav

New member
עמיתי- מה שנכון נכון...

כבר ראינו מה קרה בעבר לאלה שניסו את כוחם נגדינו במורל... חברה תלמדו לקח: לב השרון הם מעצמה ומספיקים 10 ילדים מלב השרון כדי לעשות מורל יותר חזק ממועצה שלמה אחרת. אז ויצמן- ותר. אז כמו שאומר ההמנון: "לב שרון, זה נכון, בתנועה במקום הראשון!" ושיהיה לכולם טיול חנוכה מוצלח והמשך חופש מהנה!

just stav

New member
ועוד דבר קטן...

וויצן- שים
שאתה מחפש תמיכה ממועצות אחרות... אתה יודע שגלבוע לא יכולים עלינו... אז לא לשכוח: לב שרון סוכר עושים מורל כאילו אין מחר בלעדינו אין פה שום דבר... כן, כן, זה נכון- גם אני מלב שרון!

מ ו ר ע ל

New member
אולי אני מקנא...

אבל בחיים אני לא ייצטרף ללב שרון אני יוצא את הגרון שלי נגדם רק לא ייצטרף אליהם לעולם לא! לא יהיה שם גרעינר בחיים לא רוצה מקום מושלם רוצה להילחם בו! לב שרון חיזבאללה!

מ ו ר ע ל

New member
ועכשיו אני מצונן!

ועכשיו אני מצונן מקווה שזה לא התפתח לאיזה משהו רציני עם האסטמה תאחלי לי החלמה מהירה ויהיה טוב בטיול חנוכה

עומריקו קבל נשיקה מעופפת על התגובה

וואלה שיחקת אותה big time יואווווווווו איזה חמוד נכון נכון נכון נכון אתה ממש צודק !!..לה שרון מעצמה אני רוצה שתבוא להיות כאן גרעינר עם כזאת גישה עומר!!!!!

סתיו.........תמשיכי לעקוב

סתיו ......... אני לא אהיה בטיול חנוכה....אבל אני ישנה בשקט בלילה ...כי אין על לב שרון....תנו להם איזה שיעור אחד או שניים באיך עושים מורל אוקי? אגב מאיפה את? תני לי סימנים שאני יזהה עם מי אני מדברת? את יודעת מי אני??? טיול כייפי לך עמיתי

just stav

New member
אין לי שמץ של מושג מי את אבל...

לב שרון פוצצו במורל אז שאנשי דרום שרון לא יבלבלו את המוח. ואגב, הטיול היה משהו ב-ו-מ-ב-ה!

מממ...../images/Emo15.gif

לא קראתי את כל השירשור אבל...
השרון באמת מעצמת מורל... יש להם קול חזק, הרבה שירים, וגם שירים שעושים אבק (וון וון וון אנחנו לב שרון [לדוגמא]) וחוץ מזה... אנחנו אוהבים לעשות מלחמות מורל.... (ואנחנו לא עושים הרבה מורל כשזה לא במלחמות...)

kedeman

New member
טוב... בואו לא נפתח את זה למלחמת עו

עולם תכלס כל אחד חושב שהמועצה שלו הכי טובה אבל בואו לא נהרוג אחד את השני על זה.. תכלס למרות שאנחנו "שונאים" את לב שרון אתם אחלה חברה זה לא אישי נגדכם סתם קרב בין המועצות תשתדלו לא לפתח את זה לריבים בינכם...

יוווווווווווהוווווו קדמן

קח מינימום אחריות אישית כמנהל הפורוםםםםםםםםםםםםםם מאיפה באה השינאה? אנחנו גאים שאתם שונאים אותנו..זה מראה על המון רגש ורגש זאת התייחסות מה עדיף להיות עמק חפר ? מועצה שאף אחד לא מזכיר בקיצור אל תדבר על מלחמות ותכתוב האותה שורה את המילה "שינאה" אוקיי??????

kedeman

New member
אחרי מה שאמרת לי???

לא אני מוכן להנות רק בשבילי וזהו!!! אבל אני אחזור בשביל לספר חוויות

קשתונה

New member
ויצמן אחרי הפסד כזה בתחרות ניווט...

אני לא הייתי יוצאת מהבית...אבל אם אתה מתעקש!!! סתם!! אתה לא המקורי:) איפה אחיך?:) אתם מגיעים לטיול חנוכה? קשת

בושה וחרפה.....

לא רק שהמועצה היקרה שלנו באה וכיסחה אותם פעמיים והם אמרו שהם "פורשים" עדין לא קלטתם לב השרון לא רוצים אותכם כל המועצות נגדכם!!!!!!! טוב סתם לא יפה נתחשב בלב השרון אבל בכל מקרה טיול חנוכה היה טיול פצצה! לא כמה עליות שלא יהיו במקום אז שתהיה לכם חופשה נעימה!!!! וחג שמייח ממה שנשאר מהחופשה הזאת

למעלה