כשלון 14 סבבי IVF

גננת110

New member
כשלון 14 סבבי IVF

שלום לכן,
אני אחרי 14 סבבים של IVF במשך כשנתיים וחצי ו- 0 לידות.
היו שני הריונות שהסתיימו בהפלות. כל סבב היתה שאיבה חדשה שכן כל פעם יש רק זקיק אחד.

היה הריון כימי , היו שני סבבים ללא ביציות וכל היתר התסיימו עם החזרה ללא הריון.
אני בת כמעט 43 וכבר מיואשת. כן, יש לי ילד אחד בבית אבל אני ממש רוצה עוד !
מדובר על תרומת זרע.
נאמר לי שבר חוה מומחה במקרים כאלה? או שמניסיונכן מדובר במצב שכבר אבד על הקלח וצריך לשקול תרומת ביצית?

כבר מיואשת מכל התהליך. תודל על ה 'הקשבה'.

Galiyy

New member
היי, קודם כל חיבוק על הדרך

הארוכה. מאוד לא פשוט..
אני גם אחרי 16 סבבים מלאים ב 4 שנים.
אכן בר חווה הוא הכתובת לגיל שלך.
הוא מאוד ממולץ, יצירתי ולא מוותר מהר..
לגבי תרומת ביצית- מניחה שתוכלי לקבל ממנו תשובה כנה..קשה להחליט מראש ללא כל הנתונים.
שימי לב שלבר חווה תורים ארוכים. תצייני את גילך כשאת מתקשרת לשם, אם תחליטי ללכת אליו..
אני יודעת שזה מקדם בתור הארוך שיש אליו (בין היתר על דרך הפנייה לרופאים שעובדים במרפאה שלו, כאשר הוא עובר יחד איתם על הפרוטוקולים שלך)
מאחלת לך הריון תקין וקל ממש ממש בקרוב.
&nbsp

רק בר חווה

קראתי פה עליו רק ניסים ונפלאות
יש לו תורים ארוכים, נסי לרשום פה מדי פעם אם מישהי מוסרת תור, לפעמים יש כאלה
אבל... שימי לב שיתכן ויעשו לך בעיות במסירת התור, הם לא אוהבים את זה שמחליפים תורים בין הנשים, הם אוהבים להחליף בעצמם ולקדם נשים שאצלם בהמתנה
נסי לדבר לליבם
יש לי אחיינים תאומים פרי יצירתו של בר חווה
גיסתי פנתה אליו בגיל 45 אחרי ששנים לא הצליחה בכלל לייצר ביציות, הוא אמר לה שהוא נותן לה שני סבבים לנסות (עם פרוטוקול יצירתי ביותר) ואז אם לא יצליח אז רק תרומת ביצית.
אחרי שני סבבים שלא הצליחה היא התעקשה על ניסיון נוסף ובו נקלטה
שיהיה המון בהצלחה, לא קל לעבור דרך כזאת ארוכה ובסוף שלא יצא כלום
לפחות יש לך ילד בבית, מקווה שמנחם אותך
&nbsp

מפעם

New member

אני לא מכירה את בר חווה, רק נהנית מההמלצות שדלפו מהמרפאה שלו לפורום.יכול להיות שהוא הכתובת אבל מדובר בהמתנה ארוכה לתור וסכומי הוצאה לא מבוטלים שצריך לקחת בחשבון..
אם את מטופלת בציבורי אז בהחלט כדאי לפחות לנסות פרטי גם אם זול וזמין יותר כמו היחידות של אסותא, להחליף תורם אם לא עשית את זה כבר וללכת לבירור הפלות חוזרות.
גם אני התחלתי מאוחר.. זה לא פשוט אבל אפשרי.
שלא תדעי עוד צער. בהצלחה גדולה.

לולה2019

New member
חיזוק

באתי לחזק :)
אני אחרי 9 סבבי IVF במשך 3 וחצי שנים כשגם בכל אחד מהם הייתי צריכה לעבור שאיבה. לפני שאת עוברת לתרומת ביצית - האם עברת ייעוץ אצל יותר מרופא אחד? האם בדיקת פרופיל הורמונלי תקינה? האם עשית היסטרוסקופיה? האם הוצע לך לעשות פיפל? תשאלי את עצמך את כל השאלות הללו.
אני אחרי שניסיתי ובדקתי הכל, הלכתי לתרומת ביצית וראיתי שהשד לא כזה נורא :) (ורק לפרוטוקול - אני צעירה ממך בעשור, כן?)
מאחלת לך המון בהצלחה, ולא להרים ידיים ותוודאי שאת עושה את כל הבדיקות ואם יש צורך בתרומת ביצית לכי על זה...
המטרה מקדשת את האמצעים.
יש פורום מעולה כאן עם המון מידע. שיהיה המון בהצלחה!

למעלה