כריכות הספר השביעי

black robe

New member
../images/Emo58.gifאעעעעעע!!../images/Emo63.gif

ו-ויקי, סליחה שלא שמתי ספוילר, קודם
OMG!!! אני לא מאמינה!! אימאאאאאאאאאאא!!! יש לי צמרמורת בכל הגווווווווף!!! OK, לנשום עמוק.... הכריכה האמריקנית לפי דעתי הכי מלהיבה! אתם שמים לב שאותו אור כתום-אדום נמצא גם בכריכת הילדים וגם באמריקנית? מעניין מהזה.. ומה הווילונות האלה? יכול להיות שזה במחלקת המיסתורין? למרות שלא נראלי שרולינג תעשה את הקרב האחרון במקום שהם היו בו כבר קודם. אז איפה זה יכול להיות? כריכת המבוגרים זה ההורק', הקמיע של סלית'רין, את זה אפשר להבין ישר. אבל מהזה לעזאזל הכריכה הזאת של הילדים?? אי אפשר להבין משם כלום, אבל ברור שמשהו קורה בהוגוורטס... יוווווו.... אני מתההההההההה!! *מתה*

black robe

New member
אני מתכוונת לכריכה../images/Emo58.gif../images/Emo63.gif

האחורית (הוגוורטס) אבל עכשיו כשאני חושבת על זה, זה באמת נראה כמו גרינגוטס מקדימה. ואולי זה בכלל לא גמדון בית שנתלה על גבו של הארי, אלא גובלין? אולי הם נמצאים בכספת של וולדמורט (הרי כשהוא היה נער- טום, הייתה לו כספת, לא?) יכול להיות שהוא החביא שם אחד מן ההורק' שלו? ובגלל זה הם שם? זוכרים שהאגריד דיבר על דרקונים ששומרים על כספות? יכול להיות שהפציעות שעל גופם נגרמו ממאבקם עם דרקון ששומר על הכספת? אבל מצד שני, למה שדרקון ישמור על הכספת של טום? או שאולי הם שמו את ההגנה הזאת אחרי שהוא נהפך לוולדמורט? לא יודעת...

InBaR 85

New member
הממ הגיוני!../images/Emo58.gif

אממ אולי הארי רון והרמיוני התגנבו לכספת ואחרי מאבק עם דרקון[לא בהכרח] גובלין ניסה לעצור אותם ובגלל זה הוא תלוי על גבו של הארי עם חרב? ואולי וולדי הציב שם את ההגנה?!
לא יודעת..
אני עייפה

Mr Squirrel

New member
אבל שימו לב

שבכריכת הילדים יש בעיקר ניגודים של זהב וכסף בכל מקום.

Mrs Amber Bloom

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo58.gif../images/Emo41.gif

למישהו יש ניחוש מה קורה בגרסת הילדים? זה נראה ממש מוזר. רעיונות, מישהו?

Gummy Bears

New member
לי זה נראה קצת כאילו הם

בורחים ממשהו. או לפחות מנסים. להארי הולך יותר טוב מרון והרמיוני. אבל ממה כבר הם יברחו? מהכסף שם? אה, טוב, עכשיו הכל ברור. הם זכו בלוטו.

../images/Emo58.gif../images/Emo126.gif

מזה UK??? ובגרסת מבוגרים אני חושבת שזה ההור' שהאיר מצא בחמישי אצל סיריוס... נדמה לי. זה שהארי ודמבי חיפשו. יואו... עוד לא החליטו על העברית? או שזה בעצם כמו האנגלית אמריקאית.. גאד יאמי

ToryMaster

New member
the United Kingdom

כלומר בריטניה רבתי, לא רק אנגליה, אלא גם החלקים מאירלנד וכדומה ש"נשלטים" על ידי המלכה.

רונילי92

New member
תרגום הילדים ../images/Emo58.gif ../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

בתרגום חופשי.. הארי מחכה בדרך פריווט. מסדר עוף החול באים לאסוף אותו באופן בטוח בלי שוולדמורט או תומכיו ידעו על כך- אם הם יוכלו. אבל מה הארי יעשה אז? איך הוא יוכל לממש את המשימה החשובה הנראית בלתי אפשרית, שהותיר לו דמבלדור?

יש לי בקשה..../images/Emo126.gif../images/Emo124.gif

בגרסת הילדים- יש בצדדים כתוביות (כאילו, כתוב שם תוכן כלשהו) ויש גם את התקציר בגב הכריכה. מי שמלך/ה ומוכן לתרגם? פליזו'ש?

למעלה