כנופיות פעילי ימין מעכבים משאיות מזון

DANIAVNI

Well-known member

אני דווקא נגד הכנסת משאיות סיוע לעזה
אבל זה צריך להיות לפי חוק
איזה מין דבר זה שכנופיות ימין אוכפות את החוק בגיבוי משטרתי?
איפה המדינה ?
זו אנארכיה מוחלטת
חזרנו לימי קאוקג'י ואבו ג'ילדה .
וזה בדיוק מה שאני טוען לגבי בן גביר
גם אם הוא צודק ברמה התיאורטית
הוא יוצר אנארכיה ויביא אסון על המדינה
צריך ימין אבל ימין אחראי
לא מטורללים .

The Real Big Joe

Well-known member

איפה המדינה ?
זו אנארכיה מוחלטת
צריך ימין אבל ימין אחראי
לא מטורללים .
המטומטמים האלה גורמים נזק למדינה יותר גדול מאשר כמה פצמרים או קסאמים.

הפרבולה1

Well-known member
המטומטמים האלה גורמים נזק למדינה יותר גדול מאשר כמה פצמרים או קסאמים.
הם לא גורמים שום נזק להיפך, הסיבה היחידה לאיוולת הזאת היא לחץ אמריקאי והרצון להמשיך ולקבל סיוע מהם , חוץ מזה שאר הסיבות שהיו בקונספציה כבר לא קיימות אפילו להיפך - אף אחד היום לא מאמין בשטות הזאת שאתה והרבה אחרים כולל ביבי וכולל הדרג הצבאי האמינו פעם שאם לא נעבור סיוע לעזה אז יווצר שם "סיר לחץ שיתפוצץ לנו בפנים".

אני מעריך שארה"ב תמשיך לספק לנו את אותו סיוע עם או בלי הכנסת המשאיות משיטחינו , כיוון שיש מזח ימי בעזה ויש גם מיצריים . הסיבה היחידה שממשל ביידן השמאלני פרוגרסיבי דורש זאת זה בגלל "הסוגיה הפלסטינית" שאין לנו שום אינטרס לקדם את השטות הזאת.

חייבים לקטוע את האיוולת הזאת שמפילים עלינו אחריות על המצב ההומניטרי בעזה , היה צריך לעשות זאת מזמן מזמן, היום גם בממשלה הרוב חושב ככה ( גם אם מחליט אחרת כדי לא להרגיז את ביידן הטיפש ).

אגב כל מי שחושב שבעתיד אסור לנו לשלוט בעזה עוד יותר צריך לתמוך בלא להעביר סיוע לעזה דרך שיטחינו ולהרגיל את העולם שהוא אחראי עליהם ( בכל אופן לא אנחנו )

נערך לאחרונה ב:

DANIAVNI

Well-known member
הם לא גורמים שום נזק להיפך, הסיבה היחידה לאיוולת הזאת היא לחץ אמריקאי והרצון להמשיך ולקבל סיוע מהם ,
כפי שאמרתי
לא לסיוע לעזה
אבל לא ייתכן שכנופיות ייאכפו מדיניות
הבעייה היא לא במטרה אלא בדרך השגתה .

1ספי11

Well-known member
הם לא גורמים שום נזק להיפך, הסיבה היחידה לאיוולת הזאת היא לחץ אמריקאי והרצון להמשיך ולקבל סיוע מהם , חוץ מזה שאר הסיבות שהיו בקונספציה כבר לא קיימות אפילו להיפך - אף אחד היום לא מאמין בשטות הזאת שאתה והרבה אחרים כולל ביבי וכולל הדרג הצבאי האמינו פעם שאם לא נעבור סיוע לעזה אז יווצר שם "סיר לחץ שיתפוצץ לנו בפנים".

אני מעריך שארה"ב תמשיך לספק לנו את אותו סיוע עם או בלי הכנסת המשאיות משיטחינו , כיוון שיש מזח ימי בעזה ויש גם מיצריים . הסיבה היחידה שממשל ביידן השמאלני פרוגרסיבי דורש זאת זה בגלל "הסוגיה הפלסטינית" שאין לנו שום אינטרס לקדם את השטות הזאת.

חייבים לקטוע את האיוולת הזאת שמפילים עלינו אחריות על המצב ההומניטרי בעזה , היה צריך לעשות זאת מזמן מזמן, היום גם בממשלה הרוב חושב ככה ( גם אם מחליט אחרת כדי לא להרגיז את ביידן הטיפש ).

אגב כל מי שחושב שבעתיד אסור לנו לשלוט בעזה עוד יותר צריך לתמוך בלא להעביר סיוע לעזה דרך שיטחינו ולהרגיל את העולם שהוא אחראי עליהם ( בכל אופן לא אנחנו )
יש משהו שנקרא "משילות"
הממשלה צריכה לאכוף את המדיניות שלה .

The Real Big Joe

Well-known member

אתה מנותק מהחיים. תראה מה קורה לנו באירופה. תראה מה מעולל לנו בית הדין בהאג. הכל בגלל נושא המזון.

הפרבולה1

Well-known member
אתה מנותק מהחיים. תראה מה קורה לנו באירופה. תראה מה מעולל לנו בית הדין בהאג. הכל בגלל נושא המזון.
לא נכון , מה שהאג "עולל לנו" זה לא הכל בגלל המזון, ובכל מקרה היה מחליט מה שהחליט .

ואפילו אם החלטת האג היה רק בגלל זה זה עדין שווה את עצירת הסיוע משיטחינו לעזה לחלוטין , זה גם חשוב "ליום שאחרי" כדי להסיר מעלינו את האחריות ההומניטרית על עזה ( בין אם אנחנו נשלוט שם צבאית על אחת כמה וכמה אם גורם אחר ישלוט ).

אין לנו שום אינטרס להאכיל את האויב בעזה, וכולם שם זה אויב גם "הבלתי מעורבים", השיקול היחידי של למצוא חן בעיני אנטישמיים בעולם ( האג ) לא רלוונטי , הם יחליטו בכל מקרה נגדינו.

The Real Big Joe

Well-known member
לא נכון , מה שהאג "עולל לנו" זה לא הכל בגלל המזון, ובכל מקרה היה מחליט מה שהחליט .
ראני לא מתווכח עם היפותזות של מנותקים

ואפילו אם החלטת האג היה רק בגלל זה זה עדין שווה את עצירת הסיוע משיטחינו לעזה לחלוטין
עם טפשות אני לא יודע להתמודד. אני מניח שאילו פקודת המעצר הייתה כוללת אותך אישי, היית חושב אחרת...

אין לנו שום אינטרס להאכיל את האויב בעזה
יש לנו אינטרס לא להרעיב אותם. זה לא בגלל חיבה אליהם, אלא בגלל שיקולי ביטחון לאומי.

השיקול היחידי של למצוא חן בעיני אנטישמיים בעולם ( האג ) לא רלוונטי , הם יחליטו בכל מקרה נגדינו.
גישה תבוסתנית שהמסקנה שלה - לסגור את הבסטה וללכת.

הפרבולה1

Well-known member
יש לנו אינטרס לא להרעיב אותם. זה לא בגלל חיבה אליהם, אלא בגלל שיקולי ביטחון לאומי.
לא נכון אין לנו אינטרס כזה, להיפך עדיף שיתעסקו בלחפש מזון או להגר משם מאשר לירות עלינו רקטות ?

נראה שלא השתחררת מהקונספציה עדין , ולמה לעזאזאל החלטת שאנחנו אלו שמרעיבים אותם ? הרי יש להם גבול עם מיצריים ועכשיו אפילו מזח ימי אז מה אתה ממשיך להפיל עלינו את האחריות על 2 מליון ערבים בעזה ש 99% מהם רוצים לרצוח את כולנו כפי שראינו.

האם זה מתוך רחמנות ? אם ככה אפשר להעביר פה ושם לכמה ילדים רעבים אבל לא בצורה מסודרת של מאות משאיות ביום שיכלו לעבור דרך מיצריים ודרך המזח הימי.
האם זה בגלל הטיעון המטופש שאמרתה בעבר שאם לא נאכיל את תושבי עזה אז יהיה שם "סיר לחץ שיתפוצץ לנו בפנים" , היום אנחנו יודעים שזה ממש לא נכון! ואלו שאמרו זאת ( הדרך המדיני הצבאי ואפילו אתה) היו שבויים בקונספציה, אם לא הינו תורמים לפריחה כלכלית שם אז יש היה סיכוי שלא היתה גם ההתעצמות הצבאית האדירה שהביא ל 7 באוקט .

האם זה בגלל כדי לקבל את הסיוע הצבאי מארה"ב ? אם ככה יש מזח שהם בנו שהם יתעסקו עם זה , ויש גם מיצריים.

האם זה בגלל שאתה לא רוצה לחסל את "הסוגיה הפלסטינית" אז אתה שייך לכל האידיוטים השימושיים שחושבים שעזה חייבת להיות חלק מאיזה "פלסטין" .

lemner40

Well-known member

איפה המדינה ?
זו אנארכיה מוחלטת
צריך ימין אבל ימין אחראי
לא מטורללים .
כל נוער הגבעות / הטרוריסטים היהודים הם סכנה לישראל כמו החמאס,
אבל אין מי שיטפל בהם, כי מינו את הפושע הראשי להיות אחראי על המשטרה
זה מה שקורה כשיש עבריין בתור ראש ממשלה שמוכן למכור את המדינה בשביל הכסא
הוא בכל מקרה בדרך לפנסיה במיאמי או בקריבים, איפה שאין הסגרה להאג

Harrington

Well-known member
מנהל

איפה המדינה ?
זו אנארכיה מוחלטת
צריך ימין אבל ימין אחראי
לא מטורללים .
רק שם אתה מזהה אנרכיה? חסימות הצירים המטורפת של השמאל הרל"בי לא מפריע לך? מפגיני הימין שמוחים נגד משאיות הסיוע לרצע"ז לפחות לא פוגעים באף ישראלי, גם אם הם פועלים אולי בניגוד לחוק (היכן ה"גיבוי המשטרתי" זולת במוחם של הרל"בניקים התוקפים לא ברור לי בדיוק). לעומת זאת בפעולות הרל"ב הקיצוני נפגעים מידי יום אלפי ישראלים אם לא יותר, רק בשל רוצה של קבוצת מפגינים לקדם את האג'נדה הפוליטית הפרטית שלהם.

1ספי11

Well-known member
רק שם אתה מזהה אנרכיה? חסימות הצירים המטורפת של השמאל הרל"בי לא מפריע לך? מפגיני הימין שמוחים נגד משאיות הסיוע לרצע"ז לפחות לא פוגעים באף ישראלי, גם אם הם פועלים אולי בניגוד לחוק (היכן ה"גיבוי המשטרתי" זולת במוחם של הרל"בניקים התוקפים לא ברור לי בדיוק). לעומת זאת בפעולות הרל"ב הקיצוני נפגעים מידי יום אלפי ישראלים אם לא יותר, רק בשל רוצה של קבוצת מפגינים לקדם את האג'נדה הפוליטית הפרטית שלהם.
כנופיות בן גביר עוצרות ושורפות משאיות ומתעללות בנהגים בין אם הם קשורים לסיוע או לא בנוכחות המשטרה ובלי שמונעים את הפשע ועוצרים את המבצעים.

Harrington

Well-known member
מנהל
כנופיות בן גביר עוצרות ושורפות משאיות ומתעללות בנהגים בין אם הם קשורים לסיוע או לא בנוכחות המשטרה ובלי שמונעים את הפשע ועוצרים את המבצעים.
בן גביר לא קשור לנושא, גם אם נורא נורא חשוב לך לדחוף את השם שלו לשיח. אז ברשותך אדלג על הקטע הזה. לגבי שאר דבריך, לא ראית אותי חולק עליהם. אבל זה כמובן לא עונה לשאלתי :). ככל שמשטרת ישראל מתקשה להתמודד עם כל האירועים שבתחום אחריותה, אישית אעדיף שתטפל באותם אירועים מהם נפגעים אלפי ועשרות אלפי ישראלים מאשר באותם אירועים שאף אחד באופן ממשי לא נפגע מהם כהוא זה. זה בלי קשר לאי-נכונות אותה טענה שהמשטרה לא מטפלת גם באירועים אחרים.

1ספי11

Well-known member
בן גביר לא קשור לנושא, גם אם נורא נורא חשוב לך לדחוף את השם שלו לשיח. אז ברשותך אדלג על הקטע הזה. לגבי שאר דבריך, לא ראית אותי חולק עליהם. אבל זה כמובן לא עונה לשאלתי :). ככל שמשטרת ישראל מתקשה להתמודד עם כל האירועים שבתחום אחריותה, אישית אעדיף שתטפל באותם אירועים מהם נפגעים אלפי ועשרות אלפי ישראלים מאשר באותם אירועים שאף אחד באופן ממשי לא נפגע מהם כהוא זה. זה בלי קשר לאי-נכונות אותה טענה שהמשטרה לא מטפלת גם באירועים אחרים.
בן גביר שמזדרז לקדם כל פושע לובש מדים שתוקף מפגיני שמאל מאפשר לשוטרים לעמוד בצד כשפורעי ימין שורפים משאיות.
הוא לגמרי קשור לנושא.

Harrington

Well-known member
מנהל
בן גביר שמזדרז לקדם כל פושע לובש מדים שתוקף מפגיני שמאל מאפשר לשוטרים לעמוד בצד כשפורעי ימין שורפים משאיות.
הוא לגמרי קשור לנושא.
אוקיי. אז היה חשוב לך לצעוק בן גביר. צעקת. כעת אם וכאשר תחשוק נפשך לחזור או להתחיל דיון ענייני בנושא עצמו, תרגיש חופשי לעדכן. עד אז, תצטרך לסלוח לי, אבל היום לא מתחשק לי לשרת אותך בצורך שלך לצעוק 'בן גביר' 66 פעמים. תצטרך למצוא את הדרך לעשות זאת בלעדי.

1ספי11

Well-known member
אוקיי. אז היה חשוב לך לצעוק בן גביר. צעקת. כעת אם וכאשר תחשוק נפשך לחזור או להתחיל דיון ענייני בנושא עצמו, תרגיש חופשי לעדכן. עד אז, תצטרך לסלוח לי, אבל היום לא מתחשק לי לשרת אותך בצורך שלך לצעוק 'בן גביר' 66 פעמים. תצטרך למצוא את הדרך לעשות זאת בלעדי.
קשה לקיים דיון ענייני עם מי שממציא לעצמו סיפורים.
כפי שנראה, עובדות הן לא משהו שאתה חי איתן בשלום.

Harrington

Well-known member
מנהל
קשה לקיים דיון ענייני עם מי שממציא לעצמו סיפורים.
כפי שנראה, עובדות הן לא משהו שאתה חי איתן בשלום.
בלה בלה בלה. התירוצים מוכרים ספי. שחוקים לעייפה, האמן לי. נסה פעם משהו חדש.

למעלה