כמה שאלות

ggg1996

New member
כמה שאלות

היי
אני אמורה השבוע לקבל טלפון לזימון לראיון לתפקיד בחיל האוויר בקריה (אני רוצה פקידה)
השאלה שלי, מה בדיוק אני הולכת להישאל בראיון הזה?
צריך להכין את עצמי למשהו מיוחד או משהו?
אני אמורה להיות בראיון באותו מקום ספציפית שאני אהיה אמורה לשרת (במידה ואתקבל)??
זה ראיון עם חיילת או גורם צבאי אחר?
ותוך כמה זמן יהיו תשובות מיום הראיון?
ובכלל, בקריה, איזה חיל יש שם חוץ מחיל האוויר?
אני אמורה לעשות יומיות והבנתי שיש מקומות שם שמסיימים אפילו ב-2 בצהריים.. אין לי מושג באיזה חיל..
ועוד משהו, יש דבר כזה פקידה אבל לא פקידת לשכה? ככה עם עוד כמה חיילים..
תודה רבה :)

noboya

New member
תשובות

בוקר טוב,
אין סיבה להכין תשובות מראש לראיון, מה שאת הולכת להישאל אלו שאלות שנועדו לבדוק אם את מתאימה לתפקיד (את בטוחה שהראיון הוא לתפקיד פקידה?)
לא בטוח שהראיון יהיה במקום שבו את מיועדת לשרת בסוף (יכול להיות שיבינו שאת לא מתאימה ספציפית לתפקיד שהם רוצים אבל כן לתפקיד של מחלקה אחרת..)
הראיון הוא בדרך כלל עם קצין/קצינה שאומרים להיות מפקדים של התפקיד אליו את מתמיינת.
לגבי זמן קבלת תשובות - זה תלוי בהמון דברים, יש כאלה שמקבלים את התשובה במקום ויש כאלה שצריכים לחכות כמה שבועות.
בקריה יש נציגות של כל זרוע בצה"ל ובמערכת הבטחון (חפשי בגוגל ותראי עוד פרטים).
בקריה יש הרבה אנשים שבאים כדי "לסמן וי וללכת" ולכן הם יוצאים בשתיים (הכרתי מישהו שהיה מגיע בעשר והולך ב12 כל יום, לא אומר שמישהו העריך או אהב אותו). כל תפקיד אפשר להישאר ולבצע יותר טוב, פשוט בקריה יותר קל לצאת מוקדם (לא בכל תפקיד שם כמובן).
ברור שיש פקידות שהן לא פקידות לשכה, אבל הן במשרד אפילו יותר מצומצם. לשכה זה המקום שבו יהיו איתך הכי הרבה פקידות. אני לא מכיר תפקיד שבו יש גם חיילים בנוסף לפקידות.
&nbsp
בהצלחה!!

למעלה