כמה באמת אתם נותנים הזדמנות בתחילת קשר?

בסוף תישארי עם ג'ורג' קוסטנזה ../images/Emo3.gif

ומשעדמם בטירוף לך כי את לא מגלה עיניין ואת מחכה שילעסו לך ויאכילו אותך בבידור . הווה אומר את משעממת בעצמך ומשועממת מעצמך

אייבורי

New member
תעזוב לה את המכנסיים

מכפת לך שמשעדמם לה היא צודקת, שיש קליק אז לא משעמם ויש המון על מה לדבר שאין קליק אתה מחפש בלטה למות תחתיה.

את רומזת שאת נסיכה חה כע חה ? ../images/Emo190.gif

ובואי אני יגלה לך סוד קטן על השאלה הניצחית והטיפשית לא מכיר אותי שממכיר אותי כן מכיר לא מכיר מה מכיר
אנשים חיים ביחד 20 שנה ולא ממש מכירים אחד את השני . זה לא פונקציה של זמן . אני לא מכיר ולא צריך להכיר בשביל להתייחס מה אני חושב עלייך לאור מה שכתבת . ואני לא תוקף, זו את שמרגישה מותקפת , כניראה שאת מרגישה צורך להתגונן כי את יודעת שמה שכתבתי נכון

חה בידיוק התגובה שציפיתי ממך.לא פחות, לא יותר

אה, כן, וככה אני אוהב לדבר , יגלה ילך יאכל יפליץ יישן וכולי .

ואת זה אתה אומר עלסמך איזו היכרות איתי בדיוק?

חצוף נראה לי שנכנסת לעמדת התקפה כי אתה משליך את הדברים שאני אומרת כאילו אני אומרת את זה עליך! צא מזה, מה אתה נעלב לי בשם כל המין הגברי?

זהו שלא כלכך נותנת

מאוד ביקורתית.. וברור שזה הרבה פעמים לא לטובתי. מה לעשות.. מה לעשות שאני כזאת.

הספרנית

New member
אצלי

בדרך בתחילת קשר, מי שצריך לחזיק אותו זה הצד השני בהתחלה בהתחלה, אם אני רואה שהוא נעלם לכל היום (בלי סמס, צסנג'ר, מייל משהו) אני נוטה לאבד קצת עניין ולהיות אדישה. בתחילת קשר אני מקנה חשיבות רבה לחיזורים של בן הזוג. אם זה לא קיים כבר בהתחלה, אז יש מצב שהקשר "יתנדף" לו לאט לאט :)

הספרנית

New member
זו אני ../images/Emo13.gif

ולמען האמת...לא הרבה אני טיפוס שצריך הרבה תשומי, לא אקבל, לא ילך... ככה אפשר לדעת כבר מהתחלה אם מדובר בטיפוס שאני אוהבת או לא

mili13

New member
גם אני כזאת,אם אין חיזורים ותשומי ..../images/Emo99.gif

אז אין המשך, מה לעשות, מפונקת...

חבל ../images/Emo4.gif

בחורים , בעיקר בחורים טובים , כמוני למשל, וכמו אלה שפיספסת , לא ממהרים לנג'ס לבחורה מיד אחרי שפגשו אותה . במיוחד לאור העובדה שאצל רוב הבחורות אי אפשר לדעת מה הן רוצות והן לא מסגירות את רצונותיהן מחשש "לגילוי סימני חולשה וחשש מדחייה " . אולי אם היית משדר קצת עיניין עידוד ואופטימיות אז ....

הספרנית

New member
נכון

כי אתה מכיר אותי כל-כך כל-כך טוב ממש כמו את כף ידך... חיחי נואו אופנס

jj25

New member
מכיר את ההתנהגות של ר ו ב הבחורות

הרבה בחורות ישראליות. מיתנהגות כמוך. ואת נותנת פינוק ותשומי ?

mili13

New member
סלח לי,אבל חיזור ותשומת לב זה לא ניג'וס../images/Emo12.gif

אם אתה קורה לזה ניג'וס אז כנראה אין לך מושג איך מחזרים... לא צריך בשביל זה לשלוח 100 אסמאסים ביום ולא להתקשר כל שעה. לאחר פגישה אפשר לשלוח מסר - כמה נהניתי בחברתך... אפשר גם לשוחח פעם ביום, זה מספיק בעיניי, כי לא כמות השיחות חשובה ,אלא המהות! צריך לדעת מה אומרים ואיך אומרים. ואיזה מרגש לקבל זר פרחים לעובדה, ככה באמצע היום בלי שום סיבה ,כמו יום הולדת או יום אהבה? זה נקרא חיזור! ומה רע בכך?

למעלה