כיצד לצלם עירום? שרשור פתוח לטיפים

masterboy

New member
כן ראיתי שהרבה מקצוענים עושים את זה

יש פשוט כמה קטעי וידאו שאפשר למצוא באינטרנט שמראים צלמים מקצוענים בזמן הצילומים שלהם. דוגמה לזה היא שמצלמים פורטרטים הרבה פעמים לאנשים זה נראה ממש מוזר שאנחנו מכוונים את המצלמה למעלה, לוחצים מורידים את המצלמה למטה ולוחצים שוב. ובאמת כבר מישהי הייתה בטוחה שאני מצלם לה את החזה ולא את הפנים כל פעם מחדש
אז בכמה פעמים שיצא לי לצלם מאז אני מסביר בדיוק מה אני עושה, זה גם עוזר לשבור מחסום כזה שיש בין הצלם לדוגמנית. הרי אם בכלל הצלם לא ידבר עם המודלים שלו תיהיה קרירות כזאת מעצבנת שגם תפגע בכיף של שני הצדדים וגם(כתגובה לקודם) יצאו תמונות פחות טובות. הרבה פעמים שמצלמים אנשים הם אומרים "אולי נצלם כאן? תצלם אותי מהזווית הזאת, אל תצלם אותי מהזוית ההיא..." וכו' ואם מסבירים להם בדיוק מה עושים זה גם מראה להם שהם יכולים להיות רגועים, גם הם מבינים יותר מה קורה ויכולים לשתף פעולה בצורה טובה יותר וזה גם מעביר את הזמן(לפעמים מצלמים שעתיים או שלוש וצריך לדבר על משהו בכל הזמן הזה). עוד משהו שיכול להפיג קצת את המתח זה בתמונות הראשונות של בדיקת התאורה וכל השאר פשוט להגיד להם שהם יכולים להוציא לשון או לעשות איזה פרצוף שהם רוצים. הרוב לא עושים את זה ישר אבל ברגע שהם עושים את זה הם כבר מרגישים חופשיים יותר. הומור זה גם טוב
שוב כמה שפחות מתח יצאו תמונות טובות יותר

ממש יפה...

הסתכלתי בתיק העבודות שלך, ממש יפה , האם אתה עורך את התמונות? או שהם בטבעיות.....יוני

forestdevil

New member
ואני רק שומע שם מוזיקה ../images/Emo10.gif

יפה אמנם, אבל שום תמונה, רק LOADING מהבהב. חבל.

למעלה