כדורגל עולמי

fabregas0

New member
עתיד לא מזהיר

גם מי שציינת, אלה לא שחקנים מספיק טובים.
פשוט צריך להסתכל בנבחרות אחרות כדי לראות שלאנגליה אין יותר מידי מה למכור.
סמולינג, ג'ונס או כל שחקן יונטייד אחר שתביא, לא מספיק טוב, במיוחד כשמשווים מה שיש לנבחרות אחרות. - ומספיק להסתכל על יונטייד השנה כדי להבין שאלה לא שחקנים שצריכים להוביל נבחרת.
ווילשר ממשיך להיות פצוע, לך תדע איך הוא יחזור מהפציעה, אם בכלל.. (בנתיים הוא לא מצליח להתאושש)
כנראה שהאנגלים התלהבו יותר מידי שיש להם ליגה איכותית וכל השחקנים בעולם רוצים לשחק אצלם, אז הם שכחו לפתח שחקנים מקומיים..

להוביל עכשיו הם בוודאי לא צריכים

בעוד שנתיים-שלוש, אין סיבה שלא. ואלה לא רק שחקני יונייטד.

האנגלים נעים בכיוון הנכון בפיתוח שחקנים. השחקן האנגלי הצעיר הרבה יותר טכני מקודמיו. אני מקווה שנראה את התוצאות בעשור הקרוב. אין זבנג וגמרנו בכל הנוגע לתחום הנוער בכדורגל.

fabregas0

New member
נעים בכיוון נכון?

לא הייתי כ"כ בטוח בזה..
השחקן האנגלי כיום לא מצרך מבוקש.. אנגליה מלאה שחקנים זרים לעומת שאר אירופה שאין שמה יותר מידי שחקנים אנגלים.
כנ"ל לגבי מאמנים..

לא אמרתי שצריך זבנג ומיד יהיו שחקנים ברמה עולמית.. אבל אין ספק שבמצב הנוכחי של הכדורגלן האנגלי לא מזהיר וזה רק בגלל הנאיביות שהם היו בשנים האחרונות.
ספרד וגרמניה (המובילות בתחום כרגע) לא רואות אותם ממטר וזה לא משהו שצריך להתקבל על הדעת בליגה שנחשבת לטובה בעולם..

אני רואה שחקנים אנגלים צעירים

אין מה להשוות ביניהם לבין שחקנים אנגלים מלפני עשר שנים בכל הקשור לטכניקה. זו רמה אחרת. שחקן אנגלי שיהיה טוב מספיק כן יהיה מצרך מבוקש. אני לא רואה את אנגליה הופכת למעצמה רוחבית בכל הנוגע למספר השחקנים האנגלים הבכירים, אבל יהיה שם מספיק לנבחרת טובה.

miromiro

New member
לבייל הם כבר יכולים לעשות מסיבת פרידה

אני לא מאמין שהוא יישאר שם בעונה הבאה.

somone141

New member
לא אמרתי כסף ענקי

אבל טוטנהאם כן ביזבזה הרבה מאוד כסף בשנים האחרונות ובכלל, לפני עידן רדנאפ, עם חואנדה ראמוס וכו'.
לדעתי היא רחוקה 3-4 שחקנים טובים כדי באמת לקרוא תיגר על כל התארים האפשריים, גם ליגת האלופות, אם לוקחים בחשבון שלפני שנתיים היא עשתה קמפיין יפה ללא כמה שחקנים בכירים שיש לה היום.
לא חושב גם שהיא תתפתה למכור את הכוכבים שלה, עובדה בייל עד היום שם, ואפילו להצעה הגדולה של צ'לסי על מודריץ' היא לא נכנעה, למרות שהכי קל היה לקחת ת'כסף ולאלתר עם מחליף סביר.

בלי קשר לאם היא תשיג את המקום הרביעי או לא, אני חושב שטוטנהאם צריכה לעשות כמה שינויים כדי להיות חזקה יותר, כמו לחזק את ההגנה, להשאיר את אדבאיור ולקנות עוד שחקן-שניים טובים לספסל, שיחד עם ההגנה הוא עקב האכילס שלה העונה. אגב, לא הייתי פוסל מכירה של מודריץ' ב-30 מיליון+ ובכסף הזה בונה יופי של קבוצה. לרדנאפ יש את ואן דר וארט ופארקר שיכולים לסתום את החור של הקרואטי, שהאמת לא בדיוק נתן עונה מלהיבה. במקומו אתה יכול לחזק את מרכז ההגנה בבלם-מגן ברמה גבוהה מאוד, ולהוסיף עוד חלוץ אמיתי לצד אדבאיור או שחקן ספסל שיהיה מסוגל לשנות משחקים.

מה שחשוב זה שלספרס יש בסיס באמת נהדר, גם בהגנה, קישור ואפילו בהתקפה.
אולי רדנאפ צריך לחשוב על שינוי מערך, החלוץ אחד בשפיץ לא ממש הוכיח את עצמו.

fabregas0

New member
לא פשוט בכלל

קודם כל שיצליחו להשאיר את מי שיש להם עכשיו..
לא בטוח שיהיה להם כסף להשאיר את כל השחקנים שלהם ולהשתדרג משמעותית..

הם צריכים שידרוג משמעותי בהגנה, במיוחד מגן שמאלי.. אקוטו עושה להם בורים בהגנה שגם ככה מעבר לשיאה..

fabregas0

New member
פ.ס.ז מפסידה

הפער עומד על 5 כנשארו רק ארבעה מחזורים לסיום העונה..
אנצלוטי הגיע כשהם היו מקום ראשון.. איזו אכזבה בשבילם אם הם לא יקחו אליפות..
מיהרו מידי להיפטר מהמאמן הקודם לדעתי הוא היה בסדר גמור..

somone141

New member
כישלון אדיר של אנצ'לוטי

עם הסגל שיש לו, והמאבק שהוא בכלל מול קבוצה קטנה כמו מונפלייה (עם כל הכבוד לעונה שלה), זה חתיכת כתם לרזומה.

W A T P

New member
מזכיר קצת מה שפרטיזן עשו

שהעיפו מאמן מצליח יחסית בשביל מאמן בעל שם

W A T P

New member
רק על זה לא מגיע להם

התנהלות עלובה ומסכנה

לפטר מאמן מצליח בשביל "שם גדול"

Cade Foster

New member
קבוצה שמביעה עניין בקאקה כשיש לה את פאסטורה

הדבר היחיד שאפשר לעשות זה לברך כשהיא נופלת.

היידה מונפלייה

מי שרוצה את קאקא זה אנצ'לוטי

שלא הביא את פאסטורה בעצמו, זכותו להעדיף על פניו מישהו אחר. אני מת שקאקא יילך לשם, זאת אחלה קרקע לקאמבק שלו.

אני מתסתייג מהכיסוח של פסז' ואנצ'לוטי, אז יסיימו במקום שני בעונה הראשונה של ההשקעה הזאת (ואנצ'לוטי לא הגיע בהתחלה), לא כל כך נורא, בעונה הבאה מתחילים מחדש, גם צ'מפיונס.

ותואר של מונפלייה זה אכן סיפור נהדר
, אפשר רק לקנא בתחלופת האלופות בגרמניה וצרפת.

borat1

New member

שלקראת סוף הקרירה יעשה קצת לביתו בליגה פחות קשה ואינטנסיבית.

הוא רק יעשה לעצמו נזק אם ימשיך בטופ של אירופה כי פיזית הוא גמור.

למעלה