יש פה אנשים טובים,אבל לא הבנתי למה מערכת פורמים כל כך דפוקה

trilliane

Well-known member
מנהל
"מצאו פתרון עוקף פרסומות"?
אין לי מושג למה אתה מתייחס

trilliane

Well-known member
מנהל
המטרה הייתה שתסביר את כוונתך; אצלי חוסם הפרסומות חוסם הכול

אבי לב50

New member
כאן אני מצטער שלא הבנתי את כוונתך.

חלק מהפרסומות קופצות אצלי בתפוז ורק בתפוז למרות שיש לי חוסם פרסומות, כך שאני מבין שהם מצאו פתרון עורף לחוסם פרסומות.

trilliane

Well-known member
מנהל
בתפוז לא קופצת לי אף פרסומת; אולי אתה צריך להגדיר ידנית

חלק מהדברים. דווקא באתרים כמו YNET יש בעיה לחסום הכול (וכן, יש דרכים להתגבר על חוסמי פרסומות, דווקא תפוז לא מצטיינים בהן).

אבי לב50

New member
זה כבר לא משנה לי כל כך, התרגלתי לרע הזה.

הרי ברגע שהגדרתי ידנית חסימה נוספת הגיעה פרסומת בפינה אחרת של המסך...
אני שונא מלחמות ואין לי כוח להלחם בדרעק הזה... שיבושם להם.

trilliane

Well-known member
מנהל
אתה כנראה לא משתמש נכון בהגדרות. כאמור, אצלי זה לא קורה

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לא חושבת שהמערכת דפוקה, לי היא נוחה מאוד (במחשב)

וגם השליטה שלי בנראות הפורום גדולה יותר (תגובות סגורות או פתוחות ,למשל). לעומת זאת מעקב אחר דיונים בפייסבוק ממש לא היה לי נוח (בתקופה הקצרה שכן הייתי פעילה בקבוצות בפייסבוק).
&nbsp
על קצה המזלג:
אין היררכיה עצית נוחה (מעבר לרמה השנייה);
אין סימון שמראה לי מה כבר קראתי ומה לא;
צריך לפתוח בכל פעם מחדש תגובות מוסתרות;
פעמים רבות חצי מהתגובות הן תיוגים פומביים או שיחות פרטיות בין המתייג למתויג...
(תרבות נוראית בעיניי) ופעמים רבות קיבלתי לדוא"ל התראות על תגובות חדשות שהיו תיוגים;
קשה לאתר ולחפש דיוני עבר... (אני יודעת שיש כאלה תלונות גם על תפוז, אבל בחיי שאני מוצאת כמעט כל מה שאני מחפשת);
לפעמים מי שפתח את הדיון מחליט שלא בא לו יותר ופשוט מוחק הכול, כאילו זה דיון פרטי שלו ולא דיון ציבורי שהשתתפו והשקיעו בו גולשים רבים.

&nbsp
בשורה התחתונה, בעיניי מערכת הפורומים של תפוז היא פלטפורמה אידאלית לניהול דיונים (וטוב שכך, הרי לשם כך נוצרה) ובפייסבוק זה נראה כמו טלאי על טלאי ומעין ניסיון להכניס רגל למים ולא באמת להתמקד בנישה של קבוצות דיון. בסלולרי זה פחות נוח (גם בו אני גולשת באתר הרגיל) אבל רוב השימוש שלי הוא במחשב (וכך היה גם בפייסבוק, שאליו בכלל לא התחברתי מהסלולרי).

אבי לב50

New member
צ'מעי... כל כך הרבה אנשים מתלוננים על המערכת של תפוז

כולל (אפתיע אותך, כמה אנשים שעובדים בתפוז ואני מכירים באופן אישי) ולך המערכת נוחה.
אז מה רצית שאגיד?
סבבה, כיף לך, תהני.

trilliane

Well-known member
מנהל
מתלוננים על באגים ותקלות ומתלוננים על הממשק הסלולרי

הנקודות שציינתי הן דווקא נקודות החוזקה של תפוז ועליהן אנשים לא מתלוננים אלא להפך, ולהערכתי אלה גם הסיבות שהמערכת ממשיכה להתקיים, אני לא היחידה שאוהבת את הפלטפורמה חרף הבעיות (וכאמור, גם פייסבוק לא חף מבעיות וגם עליו אנשים מתלוננים לא מעט, אגב).

אבי לב50

New member
מתלוננים על הכל. ולא רק על הבאגים הרבים.

גם במחשב וגם בסלולרי אנשים שונאים את תפוז אך מסיבות שונות נשארים בתפוז, כולל עבדך הנאמן (ותאמיני לי שאני לא מזוכיסט), ואני מסרב בכל תוקף לכל ההצעות להצטרף לפייסבוק.

מה שכן, אם בעבר השתתפתי בכעשרה פורומים בתפוז בכל רגע פנוי שהיה לי, הרי שלאחרונה אני משתתף בארבעה פורומים בלבד, ורק פעם פעמיים ביום.

המערכת ממשיכה להתקיים כי היא חלק ממערכת גדולה וחזקה כלכלית.
שיהיה לך סופ''ש נעים.

trilliane

Well-known member
מנהל
מה זה "הכול"? אם אתה לא אוהב שום דבר, מי מכריח אותך להישאר?

(וזה לא "אתה" אישית, זו שאלה כללית). יש מי שנהנה לקטר על כל דבר, שיבושם לו; אבל מי ש"מתלונן על הכול" ובוחר להישאר חרף החלופות (וזו לא רק פייסבוק), כנראה שקרן או מזוכיסט.
&nbsp
לגבי חוזקה כלכלית, אתה לא ממש בכיוון... תפוז לא חזקים כלכלית ובכל מקרה הסיבה שהפורומים ממשיכים להתקיים היא אך ורק הגולשים שממשיכים לקיים אותם (וכשאין כאלה הם נסגרים). עדיין יש גולשים שאוהבים את המערכת (חרף בעיותיה) ואני אחת מהם, נעים מאוד.

אבי לב50

New member
אני מכריח את עצמי !

וסיבותי שמורות עימי, ברשותך.
ומכיוון שכאן זה פורום ''אנדרואיד'' ולא פורום ''תפוז'' הרי שחושבני כי מיצינו את הסוגיה.
זה טוב לך, תהני.

למעלה