יש עוד ממתינים?

מעין686

New member
יש עוד ממתינים?

מי עוד ממתין פה לאימוץ בארץ? או שאימץ לאחרונה?
אני ובעלי כבר שנתיים ממתינים וצמאים לכול מידע, שלחנו פעמיים מייל לעו"ס ללא מענה (לרוב היא עונה בכמה מילים- אנחנו לא מתרידים... מייל פעם בכמה חודשים רק להגיד שלום!)
השאלה אם להתקשר ו"להציק"? כמה זמן ממתינים בכלל לקורס? אנחנו זוג ללא ילדים אך פתוחים לכול מוצא ולילדים עד גיל 3-4 וגם אחים אז לפי הבנתי יש קדמיות בתור...
תודה ושבת שלום לכולם!

אבי351

New member
מציע לך בלי בושה להתקשר כל כמה זמן זה רק יכול לעזור בהצלחה

מעין686

New member
התקשרתי

המזכירה הייתה ממש נחמדה ואמרה שהיא יודעת שהעו"ס מתכוונת לעשות טלפונים לכולם לקראת סוף שבוע לגבי פתיחת קבוצה, היא גם העבירה לעו"ס שלנו שהתקשרתי
אמשיך להתקשר כמו שהמלצת "בלי בושה" כול כמה זמן!
תודה!

lalyli

New member
ממתינים

מעין שלום,
גם אני חושבת שלדבר טלפונית ולבדוק מה המצב ומתי צפויה להפתח קבוצת הכנה זה הכי נכון
למיטב זכרוני גם אתם מהצפון ולכן צריך לחכות שתפתח פה קבוצה כאשר אתם נמצאים בראש הרשימה (למיטב הבנתי בצפון יש 1-2 קבוצות בשנה)
אם הזכרון שלי עובד עוד טיפה אז אתם התחלתם להמתין לקבוצה קצת אחרינו אז אני מאמינה שבקרוב צריכים להזמין אתכם לסדנת הכנה (אנחנו עשינו לפני שנה)
את טופס הציפיות ממלאים לאחר הסדנה ואז זה כמובן כמה שתהיו יותר גמישים עשוי לעזור אבל בכל אופן "מקומכם בתור" הוא ע"פ היום בו הגשתם את הטפסים כך שזה שאתם עדין ממתינים לסדנה לא מעכב אותכם (לצערי לפי המידע שיש לי כל משתתפי הסדנה שלנו עדין בהמתנה...)

מעין686

New member
תודה רבה

באמת קשה להמתין אבל לפחות להיות בקבוצה ירגיש כאילו עוד צעד קדימה...

למעלה