יש כאלו שעושים ויש כאלו שרק מפנטזים, נכון מאור חיים פז (מ.ח.פ.)❓ 😏

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
ישראלי בן 16 מיליונר
"כבר בגיל צעיר תפסה אותי תשוקה להיות עשיר, לחיות בשפע ...", להבדילך, הוא עשה את זה ולא רק פינטז וריחם על עצמו שהוריו לא מוכנים לתת לו כסף להשקעה |נחמה|
ייאמר לזכותו שהוא לא רק עילוי בתחום הממון אלא הוא גם ציוני נלהב
וזה מה שעושה באמת את ההבדל
לגבי מ.ח.פ. באמת שאין לי מושג מה יהיה איתו בהמשך.
אבל כידוע אל לנו לזלזל באף אחד
הוא יכול עוד להפתיע. |חיוךרחב|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

יש כאלו שעושים ויש כאלו שרק מפנטזים, נכון מאור חיים פז (מ.ח.פ.)❓ 😏

ישראלי בן 16 מיליונר
"כבר בגיל צעיר תפסה אותי תשוקה להיות עשיר, לחיות בשפע ...", להבדילך, הוא עשה את זה ולא רק פינטז וריחם על עצמו שהוריו לא מוכנים לתת לו כסף להשקעה |נחמה|
זה פשוט קורע אותי מצחוק כל פעם מחדש כמה שאתה בן-אדם טיפש ברמה שזה פשוט לא נתפס בתודעה 😂

לא רק שכבר פרסמת את השרשור הזה בפורום חורזים וכותבים, וכוסחת כיסוח נמרץ, הועמדת במקומך, והושפלת עד אפר ועפר, עם תגובת נגד כל-כך מוחצת שלא יכולת להתאושש ממנה ולהגיב עליה, אלא אחרי כל זה, במקום לברוח עם הזנב בין הרגליים לאחר ההפסד הצורב, אתה רק מפרסם את אותו שרשור בפורום נוסף ושוב פעם מרים לי להנחתה 😂

שוב פעם, כאמור, לאחר שאתה כבר פרסמת את השרשור בחורזים וכותבים, כוסחת כיסוח נמרץ, הועמדת במקומך, הושפלת עד אפר ועפר וספגת הפסד צורב שממנו לא יכולת להתאושש ועל כן לא ענית. אז במקום לברוח עם הזנב בין הרגליים, שאת זה אפילו סופרמן למען השם, יודע לעשות אחרי שהוא מפסיד לי בעוד אחד מהויכוחים שלנו (והוא תמיד הפסיד לי בכל אחד ואחד מהויכוחים והדיונים שאי-פעם היו לנו, בדיוק כמוך בכל הויכוחים והדיונים שלנו היו), במקום זה אתה רק מפרסם את אותו השרשור בעוד פורום ושוב מרים לי להנחתה? 😂

העיקר שאחר-כך אתה שוב תבכה ותצרח ותתלונן על עצם ההסכמה הגורפת מקיר לקיר על עצם העובדה המוכחת זה מכבר, גם ללא אותה הסכמה מקיר לקיר, על עצם זה שאתה מפגר 😂

הסכמה כוללת וגורפת המבוססת על עשרות ראיות.

ללא הקדמות נוספות, ומכיוון שכבר עניתי על השרשור הזה תגובה כל-כך מוצלחת שגם בפעם הקודמת לא היה לך מה לענות עליה, מעבר לההקדמה הנ"ל, אני לא רואה סיבה לתגובה שונה מזאת שהגבתי אז, ועל כן אעשה העתק הדבק לאותה תגובה שאיתה כיסחתי אותך כל-כך טוב, העמדתי אותך במקומך, השפלתי אותך עד אפר ועפר והנחלתי לך הפסד צורב, רק היום בבוקר, והנה לאחר שהפסדת ונותרת חסר תגובה לנוכח תשובת המחץ, שוב אתה מפרסם את אותו שרשור 😂😂😂

1714403445166.png

דיברגנט חדש

Well-known member
זה פשוט קורע אותי מצחוק כל פעם מחדש כמה שאתה בן-אדם טיפש ברמה שזה פשוט לא נתפס בתודעה 😂

לא רק שכבר פרסמת את השרשור הזה בפורום חורזים וכותבים, וכוסחת כיסוח נמרץ, הועמדת במקומך, והושפלת עד אפר ועפר, עם תגובת נגד כל-כך מוחצת שלא יכולת להתאושש ממנה ולהגיב עליה, אלא אחרי כל זה, במקום לברוח עם הזנב בין הרגליים לאחר ההפסד הצורב, אתה רק מפרסם את אותו שרשור בפורום נוסף ושוב פעם מרים לי להנחתה 😂

שוב פעם, כאמור, לאחר שאתה כבר פרסמת את השרשור בחורזים וכותבים, כוסחת כיסוח נמרץ, הועמדת במקומך, הושפלת עד אפר ועפר וספגת הפסד צורב שממנו לא יכולת להתאושש ועל כן לא ענית. אז במקום לברוח עם הזנב בין הרגליים, שאת זה אפילו סופרמן למען השם, יודע לעשות אחרי שהוא מפסיד לי בעוד אחד מהויכוחים שלנו (והוא תמיד הפסיד לי בכל אחד ואחד מהויכוחים והדיונים שאי-פעם היו לנו, בדיוק כמוך בכל הויכוחים והדיונים שלנו היו), במקום זה אתה רק מפרסם את אותו השרשור בעוד פורום ושוב מרים לי להנחתה? 😂

העיקר שאחר-כך אתה שוב תבכה ותצרח ותתלונן על עצם ההסכמה הגורפת מקיר לקיר על עצם העובדה המוכחת זה מכבר, גם ללא אותה הסכמה מקיר לקיר, על עצם זה שאתה מפגר 😂

הסכמה כוללת וגורפת המבוססת על עשרות ראיות.

ללא הקדמות נוספות, ומכיוון שכבר עניתי על השרשור הזה תגובה כל-כך מוצלחת שגם בפעם הקודמת לא היה לך מה לענות עליה, מעבר לההקדמה הנ"ל, אני לא רואה סיבה לתגובה שונה מזאת שהגבתי אז, ועל כן אעשה העתק הדבק לאותה תגובה שאיתה כיסחתי אותך כל-כך טוב, העמדתי אותך במקומך, השפלתי אותך עד אפר ועפר והנחלתי לך הפסד צורב, רק היום בבוקר, והנה לאחר שהפסדת ונותרת חסר תגובה לנוכח תשובת המחץ, שוב אתה מפרסם את אותו שרשור 😂😂😂

צפה בקובץ המצורף 102617
כוסחתי? :D
צילומי מסך שווים יותר מאלף מילים |נחמה|

טמבל.png

גם |טמבל|, גם שקרן כרוני וגם פסיכופאט |נחמה|
טמבל1.png

גם בפורומים אחרים אתה מתעלה על עצמך |נחמה|
טמבל המשך.png

ולקינוח, המבחן שאתה מתגאה בו :)

טמבל המשך1.png

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כיסוח נמרץ ביותר, שבמסגרתו הועמדת במקומך, הושפלת עד אפר ועפר, עם תגובת נגד כל-כך מוחצת שלא יכולת להתאושש ממנה ולהגיב עליה (במשך מספר ימים וגם אז תגובה הייתה כושלת, רופסת, וכוסחת גם עליה), ואחרי כל זה, במקום לברוח עם הזנב בין הרגליים לאחר ההפסד הצורב, אתה רק פרסמת שוב את אותו שרשור בפורום נוסף ושוב פעם הרמת לי להנחתה 😂

ועל כן, הנה שוב פרסמתי את תגובתי משם, ושוב פעם כוסחת כיסוח נמרץ, ושבמסגרתו הועמדת במקומך, והושפלת עד אפר ועפר, אבל אתה כל-כך טיפש, שלאחר מה שבפעם הקודמת לא ענית שלא אלא לאחר מספר ימים, כי מה כבר היה לך לענות ויכולת לענות לאחר שכוסחת כל-כך טוב, וגם על התגובה שהגבת לבסוף כוסחת כיסוח נמרץ, הועמדת במקומך והושפלת עד אפר ועפר, הפעם, לאחר שבטיפשותך הרבה שוב פעם פרסמת את אותו שרשור ושוב פעם כוסחת כיסוח נמרץ ביותר, שבמסגרתו הועמדת במקומך והושפלת עד אפר ועפר, הפעם, אתה כבר לא שותק כמו בשרשור ההוא במשך מספר ימים, או הולך לפרסם את אותו שרשור שעליו כוסחת כבר פעמיים, בפורום שלישי.

הפעם, והקטע הכי מצחיק, הוא שלאחר שכוסחת על-ידי בפעם השנייה בדיוק באותה הדרך שבה כוסחת על-ידי בפעם הראשונה שפרסמת את השרשור הזה, שגם בפעם הראשונה לא היה לך מה לענות על זה במשך מספר ימים עד שפרסמת תגובה רופסת וכושלת שכוסחת גם עליה, הפעם במקום לשתוק ולברוח, או בטיפשותך הרבה לפרסם את אותו השרשור בפורום השלישי (שגם זה סוג של פיגור, כפי מה שפרסמת את השרשור בפעם השנייה בפורום הזה לאחר שכבר פרסמת אותו וכוסחת בעקבותיו בפורום חורזים וכותבים), אתה עונה, ומשחזר את עצמך שוב, באמצעות אותה התגובה הכושלת והרופסת שכבר הגבת שם לאחר מספר ימים, ושגם עליה אני עניתי בזמנו וכוסחת על-ידי גם עליה, ולאחריה לא היה לך מה לענות, לא במשך מספר ימים אלא אי-פעם, לפחות לא קונקרטית, ולכן גם הפעם, מעבר להקדמה הנוכחית, אין לי מה להתאמץ יותר מידי מעבר לבעיקר להביא את התגובה מאז, ומעבר להקדמה הנ"ל. מפגר היית ומפגר אתה תישאר 😂

כל ההשכלה הגבוהה שבכדור הארץ כבר לא תעזור למי שהגיע מתוך המיץ של הזבל של החור תחת של העולם, אתיופיה, אחת המדינות העניות והעלובות בעולם 😂

עץ עקום לא נעשה ישר, זפת לא נעשה חלב, וגוש חרא של כלב שנרים אותו מהרצפה ונשים מלמעלה סוכר הוא לא סופגנייה 😂

מה הפלא שתוכנית השמאל החברתי לקדם את המיץ של הזבל של החברה, המדינה והעולם אל עבר עמדות של שוויון באמצעות הנחלה להם השכלה אקדמית שהם לא כשירים לה לא עובדת ולא באמת הופכת אותם לשווים, אלא שמה אנשים לא כשירים בעמדות של כשירות גבוהה, מה שמאפשר להם בטיפשותם להרוס את העולם, מה שמהווה את אחת הסיבות המרכזיות להרס העולם במאה ה-21 😂

וזה מה שקורה כשהבסיס לא טוב, לא יציב, לא כשיר ולא איכותי. כל הדחיפה שקדימה שבעולם בשלבים המאוחרים יותר לא תעזור, כמודגם במקרה שלך 😂

כמודגם במקרה שלך, מי שהגיע מעוני, מקושי, מסבל, מבית בלי כסף, אין אדם משכיל אחד בהיסטוריה של משפחתו, חלק חדר שלוש מטר על שלוש מטר עם שני אחים, כנראה יצא לעבוד כבר בגיל הנעורים וכדומה' וכדומה', כזה בן-אדם, שאין לו את הבסיס של הידע, את התרבות המינימאלית, החינוך המינימאלי, הפורמאלי והלא פורמאלי, הכסף המינימאלי וכן הלאה וכן הלאה, כזה בן-אדם לא יהיה מישהו ומשהו פתאום באמצע החיים כי פתאום בגיל 18 בלי בסיס ובלי כלום נתנו לו לעשות תואר ראשון 😂

ללא הקדמה נוספת, תגובת המחץ שלי מאז, באשר לתגובתך הנוכחית, החדשה-ישנה, שגם עליה כוסחת זה מכבר, מה שלא עצר אותך מלכתוב אותה שוב, בדיוק כפי מה שעצם זה שכוסחת בפעם הראשונה על כל עצם השרשור הזה בפורום חורזים וכותבים לא עצר אותך מלפתוח אותו שוב בפורום מפלגת הליכוד מרוב שאתה מפגר 😂

צילומי מסך שווים יותר מאלף מילים |נחמה|
טמבל.png

גם |טמבל|, גם שקרן כרוני וגם פסיכופאט |נחמה|
טמבל1.png

גם בפורומים אחרים אתה מתעלה על עצמך |נחמה|
טמבל המשך.png

ולקינוח, המבחן שאתה מתגאה בו :)

טמבל המשך1.png
וכעת נראה גם כמה שאתה משחזר את עצמך, וגם את תגובתי מאז, שכבר בה ואז, כוסחת על מה שמרוב שאתה מפגר, אתה חוזר עליו עכשיו, כאילו לא כוסחת כבר על התגובה הזאת (כנ"ל בנוגע לכל השרשור הזה. מפגר היית ומפגר תישאר 😂):
__צילום מסך_14-5-2024_143910_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_14-5-2024_14416_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_14-5-2024_144323_www.tapuz.co.il.jpeg

הפעם ולפני סיום, ובגלל שאתה כל-כך מתחנן לתמונות, ובגלל שאתה כל-כך מתעקש שתמונות שוות יותר מאלף מילים, ובגלל שאתה כל-כך מתעקש שאנשים אחרים צריכים להחליט, הפעם ובניגוד לפעם הקודמת, לא רק שאציין כפי מה שציינתי אז את כל הסתירות, שהנה ציינתי עוד פעם, את כל התמונות שהבאת, ולא רק שאביא, כפי מה שהנה הבאתי, וכפי מה שהבאתי אז, את כל התמונות שמוכיחות את גאונותי (למרות שלא, זאת רק ההוכחה של צבא המעריצים וגם זה רק חלק ממנו), אלא הפעם נסיים עם כל התמונות של כל ההוכחות שאתה עצמך מפגר, כפי מה שנטען והכוח פעמים רבות:

__צילום מסך_11-5-2024_16431_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_16334_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17032_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17746_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_153630_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_154722_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_165339_www.tapuz.co.il.jpeg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כיסוח נמרץ ביותר, שבמסגרתו הועמדת במקומך, הושפלת עד אפר ועפר, עם תגובת נגד כל-כך מוחצת שלא יכולת להתאושש ממנה ולהגיב עליה (במשך מספר ימים וגם אז תגובה הייתה כושלת, רופסת, וכוסחת גם עליה), ואחרי כל זה, במקום לברוח עם הזנב בין הרגליים לאחר ההפסד הצורב, אתה רק פרסמת שוב את אותו שרשור בפורום נוסף ושוב פעם הרמת לי להנחתה 😂

ועל כן, הנה שוב פרסמתי את תגובתי משם, ושוב פעם כוסחת כיסוח נמרץ, ושבמסגרתו הועמדת במקומך, והושפלת עד אפר ועפר, אבל אתה כל-כך טיפש, שלאחר מה שבפעם הקודמת לא ענית שלא אלא לאחר מספר ימים, כי מה כבר היה לך לענות ויכולת לענות לאחר שכוסחת כל-כך טוב, וגם על התגובה שהגבת לבסוף כוסחת כיסוח נמרץ, הועמדת במקומך והושפלת עד אפר ועפר, הפעם, לאחר שבטיפשותך הרבה שוב פעם פרסמת את אותו שרשור ושוב פעם כוסחת כיסוח נמרץ ביותר, שבמסגרתו הועמדת במקומך והושפלת עד אפר ועפר, הפעם, אתה כבר לא שותק כמו בשרשור ההוא במשך מספר ימים, או הולך לפרסם את אותו שרשור שעליו כוסחת כבר פעמיים, בפורום שלישי.

הפעם, והקטע הכי מצחיק, הוא שלאחר שכוסחת על-ידי בפעם השנייה בדיוק באותה הדרך שבה כוסחת על-ידי בפעם הראשונה שפרסמת את השרשור הזה, שגם בפעם הראשונה לא היה לך מה לענות על זה במשך מספר ימים עד שפרסמת תגובה רופסת וכושלת שכוסחת גם עליה, הפעם במקום לשתוק ולברוח, או בטיפשותך הרבה לפרסם את אותו השרשור בפורום השלישי (שגם זה סוג של פיגור, כפי מה שפרסמת את השרשור בפעם השנייה בפורום הזה לאחר שכבר פרסמת אותו וכוסחת בעקבותיו בפורום חורזים וכותבים), אתה עונה, ומשחזר את עצמך שוב, באמצעות אותה התגובה הכושלת והרופסת שכבר הגבת שם לאחר מספר ימים, ושגם עליה אני עניתי בזמנו וכוסחת על-ידי גם עליה, ולאחריה לא היה לך מה לענות, לא במשך מספר ימים אלא אי-פעם, לפחות לא קונקרטית, ולכן גם הפעם, מעבר להקדמה הנוכחית, אין לי מה להתאמץ יותר מידי מעבר לבעיקר להביא את התגובה מאז, ומעבר להקדמה הנ"ל. מפגר היית ומפגר אתה תישאר 😂

כל ההשכלה הגבוהה שבכדור הארץ כבר לא תעזור למי שהגיע מתוך המיץ של הזבל של החור תחת של העולם, אתיופיה, אחת המדינות העניות והעלובות בעולם 😂

עץ עקום לא נעשה ישר, זפת לא נעשה חלב, וגוש חרא של כלב שנרים אותו מהרצפה ונשים מלמעלה סוכר הוא לא סופגנייה 😂

מה הפלא שתוכנית השמאל החברתי לקדם את המיץ של הזבל של החברה, המדינה והעולם אל עבר עמדות של שוויון באמצעות הנחלה להם השכלה אקדמית שהם לא כשירים לה לא עובדת ולא באמת הופכת אותם לשווים, אלא שמה אנשים לא כשירים בעמדות של כשירות גבוהה, מה שמאפשר להם בטיפשותם להרוס את העולם, מה שמהווה את אחת הסיבות המרכזיות להרס העולם במאה ה-21 😂

וזה מה שקורה כשהבסיס לא טוב, לא יציב, לא כשיר ולא איכותי. כל הדחיפה שקדימה שבעולם בשלבים המאוחרים יותר לא תעזור, כמודגם במקרה שלך 😂

כמודגם במקרה שלך, מי שהגיע מעוני, מקושי, מסבל, מבית בלי כסף, אין אדם משכיל אחד בהיסטוריה של משפחתו, חלק חדר שלוש מטר על שלוש מטר עם שני אחים, כנראה יצא לעבוד כבר בגיל הנעורים וכדומה' וכדומה', כזה בן-אדם, שאין לו את הבסיס של הידע, את התרבות המינימאלית, החינוך המינימאלי, הפורמאלי והלא פורמאלי, הכסף המינימאלי וכן הלאה וכן הלאה, כזה בן-אדם לא יהיה מישהו ומשהו פתאום באמצע החיים כי פתאום בגיל 18 בלי בסיס ובלי כלום נתנו לו לעשות תואר ראשון 😂

ללא הקדמה נוספת, תגובת המחץ שלי מאז, באשר לתגובתך הנוכחית, החדשה-ישנה, שגם עליה כוסחת זה מכבר, מה שלא עצר אותך מלכתוב אותה שוב, בדיוק כפי מה שעצם זה שכוסחת בפעם הראשונה על כל עצם השרשור הזה בפורום חורזים וכותבים לא עצר אותך מלפתוח אותו שוב בפורום מפלגת הליכוד מרוב שאתה מפגר 😂

וכעת נראה גם כמה שאתה משחזר את עצמך, וגם את תגובתי מאז, שכבר בה ואז, כוסחת על מה שמרוב שאתה מפגר, אתה חוזר עליו עכשיו, כאילו לא כוסחת כבר על התגובה הזאת (כנ"ל בנוגע לכל השרשור הזה. מפגר היית ומפגר תישאר 😂):
צפה בקובץ המצורף 103688
צפה בקובץ המצורף 103689
צפה בקובץ המצורף 103691

הפעם ולפני סיום, ובגלל שאתה כל-כך מתחנן לתמונות, ובגלל שאתה כל-כך מתעקש שתמונות שוות יותר מאלף מילים, ובגלל שאתה כל-כך מתעקש שאנשים אחרים צריכים להחליט, הפעם ובניגוד לפעם הקודמת, לא רק שאציין כפי מה שציינתי אז את כל הסתירות, שהנה ציינתי עוד פעם, את כל התמונות שהבאת, ולא רק שאביא, כפי מה שהנה הבאתי, וכפי מה שהבאתי אז, את כל התמונות שמוכיחות את גאונותי (למרות שלא, זאת רק ההוכחה של צבא המעריצים וגם זה רק חלק ממנו), אלא הפעם נסיים עם כל התמונות של כל ההוכחות שאתה עצמך מפגר, כפי מה שנטען והכוח פעמים רבות:

צפה בקובץ המצורף 103692
צפה בקובץ המצורף 103693
צפה בקובץ המצורף 103694
צפה בקובץ המצורף 103695
צפה בקובץ המצורף 103696
צפה בקובץ המצורף 103697
צפה בקובץ המצורף 103698
המשך:
__צילום מסך_11-5-2024_165437_www.tapuz.co.il.jpeg

ההבדל בין התמונות שלי לשלך, הוא שהתמונות שלך הופרכו כולן מן הראשונה ועד האחרונה כניתן לראות בתגובה שאותה אני מצוטט כעת, תגובתי הקודמת, בדיוק כמו כל השקרים המדומיינים שאי-פעם דמיינת ששיקרתי רק בשביל שתועמד על כל טעויותיך הרבות ותושפל עד אפר ועפר פעם אחר פעם, כאשר התמונות שלי, לא הופרכו מעולם.

מלך אתר תפוז, האדם הכי נאהב, נערץ, נסגד, חכם, מוכשר בכל תפוז (כמוכח בכל התמונות המצורפות), סיים את דבריו.

2Ce1.gif

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
ייאמר לזכותו שהוא לא רק עילוי בתחום הממון אלא הוא גם ציוני נלהב
וזה מה שעושה באמת את ההבדל
לגבי מ.ח.פ. באמת שאין לי מושג מה יהיה איתו בהמשך.
אבל כידוע אל לנו לזלזל באף אחד
הוא יכול עוד להפתיע. |חיוךרחב|
אני ממש לא הולך להפתיע. מכיוון שזאת כבר עובדה ידועה, מוכרת ומוסכמת שאני גאון אדיר מימדים, הצלחתי הפנומנאלית היא סוף ברור מאליו וידוע מראש, ולכן אין סיבה שאף-אחד יהיה מופתע, חוץ מאליי מפגרים מוחלטים (שכולם גם מסכימים שהם כאלו), בסגנון "עיניים להם ולא יראו", כדוגמתו של הדיברגנט החדש, האקדמאי החדש שאינו כשיר ואינו ראוי לתארים שהוא מחזיק בהם ולעבודה שהוא עובד בה, שנזרק מהאוניברסיטה בגלל רמתו הנמוכה וכיום נאלץ לחקור עבור חברה פרטית, הפיזיקאי האיינשטייני, תומך עבודתו של איינשטיין, תומך תיאוריית החומר האפל, תומך הגרביטון, אני ליטרלי יכול להמשיך במשך שעות, תסמוך עליי כשאני אומר לך שעדיף שנעצור פה |פנים|

מה שיפתיע, זה דווקא אם לא אנחל הצלחה, וזאת למרות החוכמה האדירה, הכישורים המדהימים, צבא המעריצים ששני אלו הקנו לי, ועוד ועוד תכונותיי הטובות והרבות, שכל אחת מהן מנבאת לי הצלחה כשלעצמה, קל וחומר כאשר כל אלו קיימים בי יחדיו.

אתה ודיברגנט רשאים להתחיל להשתחוות.

מלככם ממתין.

enfant_garcon_roi.jpg

אני ממש לא הולך להפתיע. מכיוון שזאת כבר עובדה ידועה, מוכרת ומוסכמת שאני גאון אדיר מימדים, הצלחתי הפנומנאלית היא סוף ברור מאליו וידוע מראש, ולכן אין סיבה שאף-אחד יהיה מופתע, חוץ מאליי מפגרים מוחלטים (שכולם גם מסכימים שהם כאלו), בסגנון "עיניים להם ולא יראו", כדוגמתו של הדיברגנט החדש, האקדמאי החדש שאינו כשיר ואינו ראוי לתארים שהוא מחזיק בהם ולעבודה שהוא עובד בה, שנזרק מהאוניברסיטה בגלל רמתו הנמוכה וכיום נאלץ לחקור עבור חברה פרטית, הפיזיקאי האיינשטייני, תומך עבודתו של איינשטיין, תומך תיאוריית החומר האפל, תומך הגרביטון, אני ליטרלי יכול להמשיך במשך שעות, תסמוך עליי כשאני אומר לך שעדיף שנעצור פה |פנים|

מה שיפתיע, זה דווקא אם לא אנחל הצלחה, וזאת למרות החוכמה האדירה, הכישורים המדהימים, צבא המעריצים ששני אלו הקנו לי, ועוד ועוד תכונותיי הטובות והרבות, שכל אחת מהן מנבאת לי הצלחה כשלעצמה, קל וחומר כאשר כל אלו קיימים בי יחדיו.

אתה ודיברגנט רשאים להתחיל להשתחוות.

מלככם ממתין.

צפה בקובץ המצורף 102618
אי אפשר לדעת כמה אתה מאמין בזה או לא וזה סתם הצגה.

רק אם נראה קליפ שלך אומר את זה אולי נוכל לדעת.

ז"א האם זה טירוף/מנגנון הגנה-התקפה פסיכולוגי/סתם שקר.

או איזה שילוב של 3 האלמנטים.

אם בכל זאת נסתכל על הדברים שלך בצד הפרקטי אני חושב שאתה מנסה ליצור מצב של "רווח באמצעות דיבור".

להגיע למצב שבו אתה מכניע פסיכולוגית את המתנגדים או לפחות את הקוראים הניטרליים כך שלפחות ישקלו

שיש צדק בדברייך.

בהצלחה...

ביבי הצליח עם מעט מאוד עשייה בפועל - מינף שירות צבאי מצומצם יחסית במבצעים מסוכנים והצלחות מצומצמות בתור שגריר או"ם(

אפילו בזה אני לא בטוח שאפשר למדוד הצלחה אלא רק לדעת השומעים כי אין כאן עשיה בפועל) ושר אוצר.

אם תצליח למנף את מעט הדברים שעשית/תעשה בעולם האמיתי לכדי מצג שווא של דמות סמכותית אזי

ההונאה תיצלח.

מלככם ממתין.
מה שכן אפשר להעריך בוודאות זה את האומץ החברתי שלך.

בדומה לסיתוונית שאימצה התנהגות גברית קצת בסביבה הזאת בשביל

לפתח תדמית תקיפה וסמכותית,אתה אימצת עמדה התקפית,שלמרות

היותך צעיר יחסית לאנשים כאן לא התביישת בכלל והגעת עם ביטחון

עצמי max

ונשארת בו.

ז"א לא נתת לגיל ולניסיון להבהיל אותך בניגוד לשאר האנשים הצעירים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אי אפשר לדעת כמה אתה מאמין בזה או לא וזה סתם הצגה.
דווקא אפשר. פשוט תחשבו על עצם העובדה המוכחת שאני לעולם לא משקר, ומעצם כך, אתם יכולים להבין שזה הכול אמת.

אבל רגע.

איך זאת עובדה מוכחת שאני לעולם לא משקר?

בתור התחלה, מכיוון שאני לעולם לא משקר, מעולם לא נתפסתי בשקר בתפוז, ואנשים רבים כולל אתה שמתם לב לעובדה הזאת, וזכיתי בצדק למוניטין של אדם ישר מאוד, כאשר אתה ונוספים שמתם לב לכנותי המוחלטת וערבתם לעובדת כנותי הקיצונית ויושרתי הרבה, שאין שנייה להן, לדוגמה בשרשור שבו הוכחתי את העובדה שאני לא פסיכופת (גם אם ai27 ודיברגנט חדש היו טיפשים מידי מכדי להבין את התוצאות):

1714825740510.png

דבר שני, גם כשאני אומר דברים שנשמעים מטורפים לחלוטין ושזה נשמע כאילו שאין סיכוי שהם אמת, כמו "אני יכול לעשות אלף אחוז בשנה" או "אני זה שחיסל את משה", עדיין מסתבר שדיברתי אמת לפני מה שמסתבר ששיקרתי. כלומר-מציאויות מטורפות שמאור טוען שקיימות והן אמיתיות, עם כל טירופן, מסתבר שהן אמיתיות לחלוטין לפני מה שמסתבר שמאור שיקר. זה כשלבדו כבר אומר הכול.

זוכר כשסופרמן צחק עליי כשאמרתי לו שחזיתי את טסלה לפני עלייה של 400 אחוז ואז הם עלו בעוד 900 אחוז ואז הוא ביקש ממני ללמד אותו לעשות אלפי אחוזים בשנה בבורסה כמו מה שאני יכול והעביר מיליונים שלו ושל אחרים ממקום למקום על-פי הנחיותיי?

וזוכר כשסתוונית אמרה שלא צריך להתבייש ואפשר להגיד מי חיסל את משה, אז למרות שהתכוונתי בצניעותי הרבה שלא לקחת את הקרדיט, ומכיוון שסתוונית דירבנה אותי לעשות כן, כמובן מבלי שהיא מבינה מה היא עושה כי היא חשבה שהיא וקצה חיסלו אותו אז היא חשבה שהיא אומרת לקצה "זה בסדר, אנחנו יכולים להגיד שזה אנחנו", כשבעצם מה שהיא באמת אמרה, גם אם היא לא הבינה את זה, זה אמרה לי שאני יכול לספר שזה אני? זוכר? וזוכר שאז סיפרתי שזה אני והיא לא האמינה אז צירפתי צילומים מהווטסאפ כשחיסלתי את משה והיא וקצה בעליבות הנפש האפויינית להם ולא שהופתעתי רצו ליבגני והתחננו בפניו שימחקו את השרשור בפתאטיות אין קץ? 😂

לא שזה עוזר להם במיוחד כי ברור שכולם הספיקו לראות ושממילא יש לי את הכול מצולם ושמור על המחשב וגם דיברגנט חדש, שהוא קופסה ריקה ואין כניסה, נאלץ להודות בעובדה שחיסלתי את משה.

בנוגע לדברים שכאלו מסתבר כעובדה סופית ומוכחת שאני לא משקר, אז בדברים אחרים אני משקר? הצחקתם אותי 😂

ברור שאני מאמין במה שכתבתי ולמה שלא אאמין? גאונותי האדירה היא גם כן עובדה מוכחת 😂

כמו גם, איך לא, הסוף הידוע מראש של הצלחתי הפנומנאלית.
רק אם נראה קליפ שלך אומר את זה אולי נוכל לדעת.
לא. הנה הוכחתי לך, הראיתי לך והסברתי לך איך אתה יכול לדעת כבר עכשיו.
ז"א האם זה טירוף/מנגנון הגנה-התקפה פסיכולוגי/סתם שקר.

או איזה שילוב של 3 האלמנטים.
:ROFLMAO:
אם בכל זאת נסתכל על הדברים שלך בצד הפרקטי אני חושב שאתה מנסה ליצור מצב של "רווח באמצעות דיבור".

להגיע למצב שבו אתה מכניע פסיכולוגית את המתנגדים או לפחות את הקוראים הניטרליים כך שלפחות ישקלו

שיש צדק בדברייך.

בהצלחה...
לא צריך שום "מכניע פסיכולוגית" ושום כלום. יש הוכחות להכול מפה ועד השמיים. מה לעזאזל אתם רוצים ממני? 😂

:ROFLMAO: LMAO
ביבי הצליח עם מעט מאוד עשייה בפועל - מינף שירות צבאי מצומצם יחסית במבצעים מסוכנים והצלחות מצומצמות בתור שגריר או"ם(

אפילו בזה אני לא בטוח שאפשר למדוד הצלחה אלא רק לדעת השומעים כי אין כאן עשיה בפועל) ושר אוצר.

אם תצליח למנף את מעט הדברים שעשית/תעשה בעולם האמיתי לכדי מצג שווא של דמות סמכותית אזי

ההונאה תיצלח.
עשיתי הרבה מאוד ואין שום הונאה משום סוג 😂

רק בריאות כפרה 😂
מה שכן אפשר להעריך בוודאות זה את האומץ החברתי שלך.
שום אומץ. אומץ זה אם מפחדים מקודם. מעולם לא פחדתי מלכתחילה.

ככה זה כשאתה מלך.

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg
בדומה לסיתוונית שאימצה התנהגות גברית קצת בסביבה הזאת בשביל

לפתח תדמית תקיפה וסמכותית
סתוונית לוקה בנפשה והיא לא ראויה לא שנדבר עליה ובוודאי שלא נשווה אותה לאף אדם, בוודאי ובוודאי שלא אליי, אבל לא ניכנס לזה.
אתה אימצת עמדה התקפית
שטויות במיץ. אני אדם עדין נפש, מנומס, מכובד, מכבד ומוסרי מאין כמוהו. מעולם לא תקפתי אף אדם. גם התגוננות, חשוב לדעת, איננה התקפה. וגם אם התגוננתי, מאז ומעולם השתמשי אך ורק באמת לאמיתה בהתגוננויותיי מפני אי-אילו אנשים חולי רוח בחלקם האחד, וסתם קנאים בחלקם השני, שלא הכרתי והם לא הכירו אותי והם פשוט נפלו עליי משום מקום.
שלמרות

היותך צעיר יחסית לאנשים כאן לא התביישת בכלל והגעת עם ביטחון

עצמי max

ונשארת בו.
כי ברוך השם לא חסר על מה להיות עם ביטחון עצמי במקסימום, אז למה שלא יהיה לי?

578346_362966417120827_1868054746_n.jpg
ז"א לא נתת לגיל ולניסיון להבהיל אותך בניגוד לשאר האנשים הצעירים.
כי בניגוד לשאר האנשים הצעירים יש לי עוד דברים, כמו שכל, כישרון, מראה חיצוני, ועוד כמה דברים.

images.jpg

למעלה