יפן - לטוס ?

simple lilo

New member
יפן - לטוס ?

היי, אני בת 18 ומעוניינת לטופס ליפן לפני הגיוס הייתי אמורה לטוס עם שתי חברות שאחת מהן היא חצי יפנית... אז היא ממש יעילה
העניין הוא כזה לי ולחברה יש דילמה, אנחנו יכולות לטוס עם החברה היפנית בסביבות נובמבר ואולי אחרי... וזה כבר חורף ואנחנו לא ממש מעוניינות לטוס לשם בחורף... האופציה השניה היא לטוס רק שתינו ובאוקטובר, העניין הוא שאנחנו מודעות לעובדה שקשה להסתדר בטוקיו.. היפנים לא ממש יודעים אנגלית והשילוט כולו ביפנית... אנחנו מתלבטות מאוד ... מה עדיף? לנסוע בחורף ? לנסוע בכלל למקום אחר שכן תומך באנגלית? או לנסוע רק שתינו ? אתם חושבים שנצליח להסתדר רק שתינו ביפן ?
שתינו יודעות אנגלית ברמה גבוהה... אבל חוש הכיוון שלנו הוא לא מזהיר... אנחנו לא מעוניינות בטיול רציני... רק כזה ללכת לדיסנילנד ששם ואולי קצת לטייל אבל לא רציני... בעיקר קניות .. בבקשה אל תשקיעו זמנכם בלכתוב על מקומות אחרים שלדעתכם עדיפים... כי זאת לא המטרה... אם נגיע להחלטה של לא לטוס ליפן נמצא מקום אחר... מכם אני רק צריכה את היעוץ - לנסוע בחורף שלושתנו או עכשיו רק שתינו או לא לטוס בכלל? נשמח מאוד לקבל כל המצלה בנושא!
תודה מראש לילך

simple lilo

New member
../images/Emo24.gifתגובות בבקשה!!

אנחנו זקוקות לעזרתכם, בבקשה תגיבו

prizman

New member
שלוש

שעות ועדיין לא קיבלתן תשובה? באמת לא בסדר. לטוס ליפן כדי ללכת ללונה פארק ולקניות, בכלל רעיון גדול. או שתסעו עם היפנית שתנסה (וכנראה תיכשל) בלהסביר לכן קצת על התרבות המקומית או שתוותרו על הרעיון.

eladblum

New member
טוסו לתאילנד ../images/Emo178.gif

החורף לא ידאיג אתכן, והקניות יהיו במחירים יותר סבירים. לטוס לאיפשהו בלי לטייל? רק ללונה פארק וקניות? טוסו לאילת.

toni007jp

New member
יפן זאת מדינה מדהימה

טוב אז ככה לטוס ליפן, לקצה השני של העולם וללכת לעשות קניות וגם לבקר בדיסנילנד , זה ממש ביזבוז כסף וזמן. אם את טסה עם החברה ברור שיהיה יותר קל, אבל גם בלעדיה אפשר להסתדר, לא סיפרת לכמה זמן את מעונינת לבוא, ולמה בעצם את רוצה להגיע ליפן. החורף מתחיל בנובמבר, ומניסנוני הקצר ביפן ( אני גר כאן כבר 11 שנים) משנה לשנה הוא מתחיל מאוחר יותר וגם לא כזה קשה אז לסיכום, יפן היא מדינה מדהימה ויש לראות המון, האוכל,הצבעים,השרות,המיוחדות את זה את צריכה לראות - אבל רק אם באמת זה מעניין אותך. אם זה לא זה, אני חושב שבתאילנד יהיה לך יותר מענין וגם יותר זול לקניות ובכלל. טיסה טובה

למעלה