יכול להיות שגנץ הממלכתי משת"פ של נתניהו ?

Cranio

Active member
גנץ ואיזנקוט אמנם מצהירים שהחזרת החטופים בראש סדר העדיפויות שלהם, אולם כשמגיע רגע האמת, הצבעה בקבינט המלחמה, הם מתיישרים עם הבוס, נתניהו, ומאפשרים לו לדחות או לטרפד כל הצעה.

גנץ שיכור מהסקרים יוצא בהודעות ובהצהרות נבובות שחוזרות על עצמן : "נחזיר את החטופים , ננצח את החמאס , נעמיק את אחיזתנו בצפון הרצועה.
החברות שלו בממשלה לא תורמת שום כלום כבר חודשים רבים.

גנץ ואיזנקוט אמנם מצהירים שהחזרת החטופים בראש סדר העדיפויות שלהם, אולם כשמגיע רגע האמת, הצבעה בקבינט המלחמה, הם מתיישרים עם הבוס, נתניהו, ומאפשרים לו לדחות או לטרפד כל הצעה.

גנץ שיכור מהסקרים יוצא בהודעות ובהצהרות נבובות שחוזרות על עצמן : "נחזיר את החטופים , ננצח את החמאס , נעמיק את אחיזתנו בצפון הרצועה.
גנץ ואייזנקוט רק מפקחים שלא יפילו עליהם את התיק כי הם היו רמטכ"ל בתקופת ה-14 המדוברות, לכן חשוב להם מאוד שרק ביבי מחליט

Harrington

Well-known member
מנהל

הדברים מרמזים כאילו נתניהו או שאר חברי הקבינט נגד השבת החטופים, אלא שכמובן וכפי שברור לכל בר דעת שאינו שטוף שנאה או עצב, זה רחוק מהאמת כרחוק מזרח ממערב.

Harrington

Well-known member
מנהל
אמר השטוף בחרא.
לפחות שטוף. זה עדיף לי פי כמה מלהיות כמוך, מלא בחרא ואפילו לא להיות שטוף :).

כך או כך ידידי, אין לי כוונה להיכנס איתך למלחמת קללות, רק בגלל שאתה נזקק לכך כדי שיהיה על מה להתלונן. כהרגלי, אם תתעקש לקלל בהחלט יתכן שאשיב לך כגמולך, אבל עוד לא נולד היום בו אתחיל עם זה ביוזמתי והיום סתם כך לא בא לי כל כך לשתף איתך פעולה. תצטרך להמשיך לנסות בהמשך.

מיצינו (אא"כ תחשוק נפשך להתייחס עניינית לדברי עליהם התיימרת להגיב, אבל ברשותך לא אחזיק את נשימתי בציפיה לתגובה כאת מצידך ;-)).

Cranio

Active member
לפחות שטוף. זה עדיף לי פי כמה מלהיות כמוך, מלא בחרא ואפילו לא להיות שטוף :).

כך או כך ידידי, אין לי כוונה להיכנס איתך למלחמת קללות, רק בגלל שאתה נזקק לכך כדי שיהיה על מה להתלונן. כהרגלי, אם תתעקש לקלל בהחלט יתכן שאשיב לך כגמולך, אבל עוד לא נולד היום בו אתחיל עם זה ביוזמתי והיום סתם כך לא בא לי כל כך לשתף איתך פעולה. תצטרך להמשיך לנסות בהמשך.

מיצינו.
חרא זה שמך החדש.
תתחדש

Cranio

Active member
טוב חמוד. אם זה מה שעושה לך את זה ומסייע לך בשחרור הצרבת וכאבי הבטן, לכבוד הוא לי להיות כלי שרת למטרה נעלה זו.
חמוד תקרא למאהב שלך .
להזכירך,
בכל פעם שתגדף גולשים תגודף בחזרה.
זמנך תם עד לגידוף שלך הבא.

Harrington

Well-known member
מנהל
חמוד תקרא למאהב שלך .
אכן, גם אשתך חמודה. תודה שהזכרת לי.
להזכירך,
בכל פעם שתגדף גולשים תגודף בחזרה.
כן יקירי, מכיר את שיטת ההשלכה :). גם את שיטת ההעתקה כשלכותב יש בעיה של מקוריות :). אלא שגם בשרשור הזה בדיוק כמו בקודם בו התחלת לפתע לקלל, אלא אם מי ממנהלי הפורום יתחיל למחוק פוסטים לפתע, כל ילד שיודע לקרוא יוכל לראות על נקלה מי המתחיל בקללות ומי בס"ה המגיב על כך. אז אמנם אתה יכול להמשיך לנסות לפעול על-פי הכלל שרוב הגולשים כלל לא בודקים ומסתפקים בקריאת כותרות וכדו', אבל תצטרך לסלוח לי, לצד שקריך אציין את האמת כמנהגי מאז ומתמיד. עמך הסליחה.
זמנך תם עד לגידוף שלך הבא.
ברוך ה' לא אתה המחליט מתי זמני יפוג :). אבל אני לגמרי מסכים שההתכתבות הזאת מיצתה את עצמה. היה נחמד לכמה רגעים להיעזר בך להעברת זמן מה שהייתי חייב לשבת מול המחשב, אבל כל דבר טוב בא לידי סיום בסופו של דבר.

המשך יום שקט ונעים יקירי וחודש טוב חמוד.

Cranio

Active member
אכן, גם אשתך חמודה. תודה שהזכרת לי.
אז אתה דו מיני , הבנתי. :ROFLMAO:
כן יקירי, מכיר את שיטת ההשלכה :). גם את שיטת ההעתקה כשלכותב יש בעיה של מקוריות :). אלא שגם בשרשור הזה בדיוק כמו בקודם בו התחלת לפתע לקלל, אלא אם מי ממנהלי הפורום יתחיל למחוק פוסטים לפתע, כל ילד שיודע לקרוא יוכל לראות על נקלה מי המתחיל בקללות ומי בס"ה המגיב על כך. אז אמנם אתה יכול להמשיך לנסות לפעול על-פי הכלל שרוב הגולשים כלל לא בודקים ומסתפקים בקריאת כותרות וכדו', אבל תצטרך לסלוח לי, לצד שקריך אציין את האמת כמנהגי מאז ומתמיד. עמך הסליחה.
שקרן סדרתי .
את הגידופים כלפיי אתה התחלת . והזהרתי אותך שעל כל גידוף שלך תגודף בחזרה.
המשך יום שקט ונעים יקירי וחודש טוב חמוד.
מסתבר שהדג ההומו סופסוף יצא מהארון.

Harrington

Well-known member
מנהל
אז אתה דו מיני , הבנתי. :ROFLMAO:
לא, אני לא. אבל קריאתך את דברי כאילו אני רואה בך מאהב או משהו בסגנון, הן עדות לכישורי הבנת הנקרא שלך, לא לזהות המינית שלי :).
שקרן סדרתי .
נעים מאוד, הרינגטון (אבל סתם לידיעתך, אין צורך להזדהות כל פעם מחדש. גם בגלל שהניק שלך מופיע אוטומטית לצד דבריך וגם בגלל שהזהות הספציפית הזאת שלך ידועה זה מכבר).
את הגידופים כלפיי אתה התחלת .
אתה מאלה שעדיין חיים בתובנה שאם חוזרים על שקר מספיק פעמים אנשים יאמינו בו בסוף? למרבה הצער בהחלט יתכן שזה אכן קורה מעת לעת. אבל כמובן שהאמת האבסולוטית והאחת והיחידה לא משתנה עקב כך, צר לי לאכזבך.
והזהרתי אותך שעל כל גידוף שלך תגודף בחזרה.
אז הזהרת. ראשית זה לא רלוונטי כהוא זה, מהטעם הפשוט שלא אני התחלתי עם הקללות. שנית תצטרך לסלוח לי, אבל אזהרותיך לא ממש עומדות בראש מעייני או משפיעות על כתיבתי (או מעשה אחר כלשהו שלי) בדרך כלשהי. אז יקירי, קח את 'אזהרותיך' כביכול (שהן ואזכורן נועדו רק להצגת התדמית שאתה מנסה להציג), ו... חשוב לבד מה אתה יכול לעשות איתן (הייתי כותב אבל יהיה מי ששוב ייטעה לקרוא בזה משהו הומוסקסואלי, אז אניח לך להבין לבד ;-)).
מסתבר שהדג ההומו סופסוף יצא מהארון.
נו טוף. אז חשוב לך לכתוב 88 פעמים שאני הומו? יקירי כפי שכבר כתבתי, אם הדברים האלה הם מה שעושים לך את זה, ממני לא תשמע תלונות :). להיפך, אני שמח להוות כלי שרת לכל מה שתזדקק לו כדי לשפר את מצבך והרגשתך. מה שכן, אקפיד שלצד השקרים תופיע גם האמת. מבחינה זו באמת שתצטרך לסלוח לי, אבל זה מנהגי מאז ומתמיד ואין לי כוונה מיוחדת לשנותו רק לכבודך והצורך שלך לקלל ולשקר במקביל (גבר אמיתי היה לפחות עומד מאחורי דבריו, אבל אני מניח שאני לא צריך להתפלא שאצלך זה לא קורה, והמבין יבין).

בזאת מחמד ליבי, נראה לי באמת שמיצינו. כאילו, יש לי אמנם עוד כמה דקות לשרוף ליד המחשב (בדיוק הדלקתי סיגריה חדשה), אבל יש גבול כמה אני מוכן להיות שותפך להעכרת האווירה בפורום. זה שהמנהלים כאן מקבלים קללות וכיו"ב כחלק מהפורום, זה עניין שלהם ולא אני הכתובת להגיד להם איך לעשות את עבודתם. אבל יש גבול כמה אני מוכן לשתף איתך פעולה בעניין. מקווה שתבין ותוכל להעלות על טוב ליבך לסלוח לי גם בעניין הזה.

הרבה בריאות, סוף.

Cranio

Active member
לא, אני לא. אבל קריאתך את דברי כאילו אני רואה בך מאהב או משהו בסגנון, הן עדות לכישורי הבנת הנקרא שלך, לא לזהות המינית שלי :).

נעים מאוד, הרינגטון (אבל סתם לידיעתך, אין צורך להזדהות כל פעם מחדש. גם בגלל שהניק שלך מופיע אוטומטית לצד דבריך וגם בגלל שהזהות הספציפית הזאת שלך ידועה זה מכבר).

אתה מאלה שעדיין חיים בתובנה שאם חוזרים על שקר מספיק פעמים אנשים יאמינו בו בסוף? למרבה הצער בהחלט יתכן שזה אכן קורה מעת לעת. אבל כמובן שהאמת האבסולוטית והאחת והיחידה לא משתנה עקב כך, צר לי לאכזבך.

אז הזהרת. ראשית זה לא רלוונטי כהוא זה, מהטעם הפשוט שלא אני התחלתי עם הקללות. שנית תצטרך לסלוח לי, אבל אזהרותיך לא ממש עומדות בראש מעייני או משפיעות על כתיבתי (או מעשה אחר כלשהו שלי) בדרך כלשהי. אז יקירי, קח את 'אזהרותיך' כביכול (שהן ואזכורן נועדו רק להצגת התדמית שאתה מנסה להציג), ו... חשוב לבד מה אתה יכול לעשות איתן (הייתי כותב אבל יהיה מי ששוב ייטעה לקרוא בזה משהו הומוסקסואלי, אז אניח לך להבין לבד ;-)).

נו טוף. אז חשוב לך לכתוב 88 פעמים שאני הומו? יקירי כפי שכבר כתבתי, אם הדברים האלה הם מה שעושים לך את זה, ממני לא תשמע תלונות :). להיפך, אני שמח להוות כלי שרת לכל מה שתזדקק לו כדי לשפר את מצבך והרגשתך. מה שכן, אקפיד שלצד השקרים תופיע גם האמת. מבחינה זו באמת שתצטרך לסלוח לי, אבל זה מנהגי מאז ומתמיד ואין לי כוונה מיוחדת לשנותו רק לכבודך והצורך שלך לקלל ולשקר במקביל (גבר אמיתי היה לפחות עומד מאחורי דבריו, אבל אני מניח שאני לא צריך להתפלא שאצלך זה לא קורה, והמבין יבין).

בזאת מחמד ליבי, נראה לי באמת שמיצינו. כאילו, יש לי אמנם עוד כמה דקות לשרוף ליד המחשב (בדיוק הדלקתי סיגריה חדשה), אבל יש גבול כמה אני מוכן להיות שותפך להעכרת האווירה בפורום. זה שהמנהלים כאן מקבלים קללות וכיו"ב כחלק מהפורום, זה עניין שלהם ולא אני הכתובת להגיד להם איך לעשות את עבודתם. אבל יש גבול כמה אני מוכן לשתף איתך פעולה בעניין. מקווה שתבין ותוכל להעלות על טוב ליבך לסלוח לי גם בעניין הזה.

הרבה בריאות, סוף.
אני חי בתובנה שאתה חרא!
נקסט

Harrington

Well-known member
מנהל
אני חי בתובנה שאתה חרא!
נקסט
נו ברור, זה הרי לא חדש :). כבר סיכמנו אתמול או מתי שזה היה כשבפעם הראשונה התחלת עם הקללות הללו, שכל אחד מזהה את מה שהוא חש בתוכו וממלא אותו :).

אבל הכל בסדר יקירי. תחזור על זה עוד 88 פעמים אם זה עוזר לך. אני איתך לאורך כל הדרך.

Cranio

Active member
נו ברור, זה הרי לא חדש :). כבר סיכמנו אתמול או מתי שזה היה כשבפעם הראשונה התחלת עם הקללות הללו, שכל אחד מזהה את מה שהוא חש בתוכו וממלא אותו :).

אבל הכל בסדר יקירי. תחזור על זה עוד 88 פעמים אם זה עוזר לך. אני איתך לאורך כל הדרך.
איתך לא סיכמתי כלום כי אני לא מעריך אותך .
אלמלא הקללות והגידופים שלך כלפי הגולשים גם לא הייתי מגיב לתגובות המטופשות והמשעממות שלך.
אני רק מודיע לך חד משמעית
שעל כל קללה שלך תקולל בחזרה.

Harrington

Well-known member
מנהל
איתך לא סיכמתי כלום כי אני לא מעריך אותך .
מה? אתה לא מעריץ אותי?? יוווווו, אלוקים אדירים! שומו שמיים!! מה אעשה עכשיו? איך אירדם בלילות?? אני בהלם! אני בשוק!! אני ה-מ-ו-מ-ה!!!
אלמלא הקללות והגידופים שלך כלפי הגולשים גם לא הייתי מגיב לתגובות המטופשות והמשעממות שלך.
אה, עכשיו זה כבר "הגולשים" :). מה קרה, חייב בכוח סיוע מתומכים :)? הכל בסדר ידידי. לא תמצא את הגולש שזכה ממני לקללה אלא אם כן הוא קילל קודם ואני רק הגבתי לדבריו :). זה לא משהו אישי שאני נוהג רק כלפיך.
אני רק מודיע לך חד משמעית
שעל כל קללה שלך תקולל בחזרה.
ואוו. תודה על ההודעה ה"חד-משמעית" הזאת :). באמת, לא יודע מה הייתי עושה בלעדיה :). בטח לא אחרי שהודעת אותה כבר 77 פעמים (וכל אחת מהם, לטובת קורא אחר שספק אם בכלל מתעניין בחרטוטים האלה ;-)). בכל הפעמים, הדברים היו חסרי משמעות מאחר והאמת והמציאות לא משתנות (והן עדיין כוללות שלא תמצא אף לא שרשור אחד בו קיללתי אותך טרם שקיללתי אותי). גם לא אם תתעקש כל יום או לפעמים 15 פעמים ביום להעלות את המצאותיך על הכתב.

אבלל... אנשים מאמינים בני מאמינים אנחנו. תמשיך לנסות ולך תדע, אולי ביום מן הימים משהו ישתנה לטובת הגרסה המומצאת שלך :).

איציק5111

Well-known member

גנץ ואאיזנקוט משרתים את ישראל בזמן מלחמה,

אם אתה מחפש פוליטיקה אז לך ללפיד

איציק5111

Well-known member
גנץ ואאיזנקוט משרתים את ישראל בזמן מלחמה,

אם אתה מחפש פוליטיקה אז לך ללפיד
הרי ללפיד אין מה להציע מלבד פוליטיקה, אין לו ידע כלכלי או ביטחוני, הוא טוב רק בפוליטיקה וגם בהסברה, אבל בחר לא להסביר את ישראל בזמן מלחמה.

עכשיו זמן מלחמה מתעסק בפוליטיקה הדבר שהוא מצטיין בו

1ספי11

Well-known member
הרי ללפיד אין מה להציע מלבד פוליטיקה, אין לו ידע כלכלי או ביטחוני, הוא טוב רק בפוליטיקה וגם בהסברה, אבל בחר לא להסביר את ישראל בזמן מלחמה.

עכשיו זמן מלחמה מתעסק בפוליטיקה הדבר שהוא מצטיין בו
מצחיקול. לפיד לא בתפקיד ביצועי ואולי אין לו ידע כלכלי וביטחוני אבל ראה לאן הביא אותנו מר כלכלה ומר בטחון .
וכשתבין שראש הממשלה מתעסק בפוליטיקה אולי תראה את המציאות מתחברת אליך.

למעלה