יאייי איזה כיף!

dsbeauty

New member
יאייי איזה כיף!

)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי - מומלץ להוסיף תמונה
דניס, 19 (יום שלישי 20), מקצוע... שאלה טובה, יש לי חבר בן 19 חייל מהמם.

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?
השנה בעקרון היה לי קצת נאחס, הרבה לא הסתדר. אבל מה שטוב קרה זה שנפלתי חזק ועכשיו אני מתחזקת אז אני די שמחה שנפלתי.

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?
להצליח בכל דבר שאנסה, לסיים את השירות הצבאי וללמוד איפור מקצועי ומלצוא כיוון ללימודים בנוסף

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?
אממ... לדעת לקבל שלא הכל מתנהל כפי שאני רוצה. אני עקשנית מידי

5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?
חברים וחברות, לראות בקולנוע איזה סרט טוב, לשמוע מוזיקה ו-פשוט להרגע וכמובן שלברוח לפינתי הקטנה שהיא האיפור

6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט?
כשהייתי קטנה נהגתי לקרוא המון ועכשיו זה קצת דעך. קראתי את הספר "מי הזיז את הגבינה שלי?"
ספר שגרם יל לחשוב המון

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?
טיטניק! קלאסיקה

8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
מייקאפ טרו מאטץ' של לוריאל, עפרון שחור של ג'ייד, מסקרה גרייט לאש של מייבלין, פודרה כלשהי ממאק וסומק של רבלון

9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
קרם עיניים של גרנייה, קרם לחות של קרליין לנערות, קרם ידיים של ללין, תחליב רחצה לפנים של DOVE וליפ באלם לא משנה איזה העיקר שיעבוד!

10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
אולי עדיף לי לשמוא על ה1000 שקל חחח.
אבל אם כבר לקנות אז לרכוש את הנייקד פאלט, להזמין מהאינטרנט פלטה של MUA, כמה שפתונים במאק ובגדים!

:)
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=754821
זה הבלוג שלי

למעלה