טקס הדלקת נרות

|נר||נר||נר|
אז אתמול התקיים הגמר האחרון , וכמו בכל שנה אערוך טקס לכבודם של שירים יפים שאהבתי, שהיו צריכים לנצח, שאני עדיין מאזין להם, ויאללה מתחילים. (הפוסט נכתב ספונטנית , ואני שולף מהזיכרון תוך כדי כתיבה. רוצה לומר, לא הכינותי רשימה מראש , ולכן יש מצב שאם אזכר בהמשך אוסיף. מוזמנים גם להוסיף משלכם).

נערך לאחרונה ב:
|נר||נר||נר|
אז אתמול התקיים הגמר האחרון , וכמו בכל שנה אערוך טקס לכבודם של שירים יפים שאהבתי, שהיו צריכים לנצח, שאני עדיין מאזין להם, ויאללה מתחילים:(הפוסט נכתב ספונטנית , ואני שולף מהזיכרון תוך כדי כתיבה. רוצה לומר, לא הכינותי רשימה מראש , ולכן יש מצב שאם אזכר בהמשך אוסיף. מוזמנים גם להוסיף משלכם).
אלבניה
אלזה לילה- מארס.
פעם שנייה ברציפות שאלזה נשדדת. יצירת מופת, ביצוע מופתי. מלודיה יפהפיה. כואב הלב. מארס לדעתי יותר יפה מאויטה. פספוס עצום של אלבניה

|נר||נר||נר|
אז אתמול התקיים הגמר האחרון , וכמו בכל שנה אערוך טקס לכבודם של שירים יפים שאהבתי, שהיו צריכים לנצח, שאני עדיין מאזין להם, ויאללה מתחילים:(הפוסט נכתב ספונטנית , ואני שולף מהזיכרון תוך כדי כתיבה. רוצה לומר, לא הכינותי רשימה מראש , ולכן יש מצב שאם אזכר בהמשך אוסיף. מוזמנים גם להוסיף משלכם).
פינלנד
מה יש לומר, אני פסקנה. שיר יפה שנהרס עם הופעה ביזארית. אבל עדיין הייתה צריכה לנצח. חבל. פסקנה הפך לי למטבע לשון , וכששואלים אותי מה שלומך אני עונה פסקנה, מה שנכון...

|נר||נר||נר|
אז אתמול התקיים הגמר האחרון , וכמו בכל שנה אערוך טקס לכבודם של שירים יפים שאהבתי, שהיו צריכים לנצח, שאני עדיין מאזין להם, ויאללה מתחילים:(הפוסט נכתב ספונטנית , ואני שולף מהזיכרון תוך כדי כתיבה. רוצה לומר, לא הכינותי רשימה מראש , ולכן יש מצב שאם אזכר בהמשך אוסיף. מוזמנים גם להוסיף מש

|נר||נר||נר|
לוכסמבורג

Krick "Drowning in the Rain"​

עוד שיר יפה של אלסי שלא זוכה. לוכס' הייתה יכולה לבצע קאמבק מפואר עם השיר הזה. חבל ועצוב. איזה יופי של מלודיה כמו שרק אלסי יודעת. ואיזה יופי של ביצוע שרק אפשר לדמיין עד כמה הייתה משתדרגת על במת האיר'. שיר שאני מאזין לו די הרבה ומתענג עליו כל האזנה מחדש

|נר||נר||נר|
סרביה
Zorja - Lik u ogledalu
אופ אופ אופ כמה מעצבן שלא זכתה. יופי של מלודיה. ביצוע נהדר.

|נר||נר||נר|
אז אתמול התקיים הגמר האחרון , וכמו בכל שנה אערוך טקס לכבודם של שירים יפים שאהבתי, שהיו צריכים לנצח, שאני עדיין מאזין להם, ויאללה מתחילים. (הפוסט נכתב ספונטנית , ואני שולף מהזיכרון תוך כדי כתיבה. רוצה לומר, לא הכינותי רשימה מראש , ולכן יש מצב שאם אזכר בהמשך אוסיף. מוזמנים גם להוסיף משלכם).
איטליה

Mahmood - TUTA GOLD​

אחלה שיר, אחלה מלודיה, אחלה ביט. אני מאזין לו הרבה ועף עליו כל פעם מחדש. הוא כנראה לא רצה לנצח, אחרת ההופעה הייתה יותר מושקעת.
-

|נר||נר||נר|
שבדיה
קאסי אופאיה- הנח לליבי
איזה כייף של שיר.היחיד* השנה שגורם לי להזדקף לשכוח מהכאב גב ולנפנף ידיים באויר ולשיר. ההופעה בגמר הייתה מעולה. זה השיר הכי משמח ומרים השנה
*כוכבית יחד עם סנסירמנטה של אנעליזה שגם הוא גורם לי לשיר ולשמוח או או או סנסירמנטה או או או סנסירמנטה..... לא מקדיש לה תגובה נפרדת כי אני חושב שמחמוד היה צריך לנצח. אבל סנסי אחלה שיר.

למעלה