טעינת פלאפונים בשקע USB אוניברסלי

רם 636

New member
טעינת פלאפונים בשקע USB אוניברסלי

שלום,
קיימים היום שקעי USB אוניברסלים אשר מותקנים כחלק ממערכת החשמל הביתית בקירות (צמוד לשקעי 220V).
ראו דוגמה בקובץ המצ"ב.
אודה להתייחסותכם לשאלות הבאות:
1. האם שקעים אלה עלולים לגרום נזק לסוללה/לפלאפון או שאולי עדיף להשתמש בשקעים המסופקים עם הפלאפונים.
2. האם יש הבדל בין שקע של 1A לשקע של 2A/2.4A - למעט משך ההטענה.
3. האם יש חשיבות להטענה של פלאפון במטען המסופק עם המכשיר (כיום אני לעיתים מטעין את ה SAMSUNG במטען של ה LG של אשתי).
תודה רבה וסופ"ש נעים

BobboVilla

New member
כל עוד הרכיבים איכותיים, ולא סיני בשנקל - אמור להיות בסדר

מצד שני, 1 אמפר זה לדעתי כבר obsolete. מעבר לעובדה שמכשירי דגל של השנתיים-שלוש האחרונות יכולים למשוך 1.5 או אפילו 2 אמפר, אז גם מתחילים להיות יותר ויותר מכשירים שיש להם חיבור USB Type C שיכולים למשוך הרבה יותר, ויש טכנולוגיות טעינה מהירה שלפעמים גם מעלות את המתח ולא רק את הזרם.
&nbsp
אני לא הייתי מתקין מיוזמתי שקעים כאלה, ובטח שלא משלם עליהם תוספת, אבל אם ממילא יש אז זה כנראה בסדר.
&nbsp
מבחינת מטענים חיצוניים, אז חשוב שיהיה איכותי, לא חשוב היצרן. השתמשתי במטענים של סמסונג עבור אסוס ולהיפך.

ערב טוב

1.יש אצל חבר לא מעט כאלה . עד היום ( יותר משנה ) לא דווח על נזק לאף אחד מהרבה מכשירי המשפחה .
2.לא .
3.נכון להיום אני משתמש לכל המכשירים אצלי בכל מטען מכל סוג ולא קרה כלום . חשוב כמו שבובו כבר כתב להקפיד על מטען+כבל איכותיים .

blzvi

Active member
תבדוק מי היצרן ובדוק את כל הסרטיפיקטים שיש לו

אני בטוח שזה בטוח באותה מידה כמו מטען סיני עלום שם שתקנה באליאקספרס

למעלה