טיסה לוושינגטון

iris mom of two

New member
אין

אין שום משמעות. כולם אותו חרא. טיסות זה לא כייף, זה מסע השרדות, אלא אם כן נמצאים בביזנס.
&nbsp
טסתי שלוש פעמים לישראל בשנה האחרונה עם לופטהנזה, עם סוויס, עם יונייטד. טסתי בעבר עם כמעט כל חברת טיסה. כולם אותו זבל.

גם זבל, וגם עולה כפול כבר...

RonspotNL

New member
הממ

עם לופטהנזה עם סוויס ועם יונייטד מעולם לא טסתי אבל אם זה המצב אז זה באמת לא משנה (בתקווה שאעבור את הטיסות בשלום חחח ) העניין הוא שאני מחפש טיסות לילה כי הבנתי שזה הרבה יותר קל לעבור את הטיסות בצורה הזו ואני רואה הרבה טיסות של יונייטד שמגיעות לקראת או מאוחר בערב או באמצע הלילה כשהן יוצאות בבקר או בצהריים וזה די מבלבל ..

לאונידס

Active member
תשובה קצת מחוץ לקופסה - רכבת

לנחות בניוארק ומשם לקחת רכבת לתחנת יוניון בוושינגטון.
לדעתי קשה מאוד למצוא ברכבת כיסא נוח פחות מאשר הכיסא הטוב ביותר במחלקת תיירים במטוס, יש חופש למתוח רגליים, יש קליטה סלולרית למי שרלוונטי.
בנוסף הרכבת מנחיתה אותך ישר במרכז העיר, יותר טוב מכל שדה תעופה.
&nbsp
הנסיעה בערך שלוש וחצי שעות, בהתחשב בכך שמהשדה לוקח זמן להגיע למרכז העיר טיסה לא חוסכת לך זמן.
&nbsp

רעיון מעניין. אבדוק.

יש למישהו ניסיון עם הדרי ליינה שטס בקו הזה? האם תיירים פלוס שלו יותר נוח מהרגיל?

RonspotNL

New member
את האמת שאפשר לעשות את אותו הדבר באוטובוס של GH

אבל זה תלוי לאיפה מגיעים ומתי אני כרגע גם בודק את הרעיונות האלה ..

YosMan1

New member
אני אנסה להסביר את דעתי בקשר לשאלה של טיסה לארה"ב דרך אירופה

1. טיסה לוושינגטון מישראל במחלקת תיירים זה תענוג קטן לא יעזור כלום מאידך זה גם לא כזה אסון שצריך לפחד ממנו.
2. השאלה של טיסת לילה או טיסת יום דרך אירופה זה ענין של העדפה אישית, אני מעדיף גם בטיסות לניו יורק לשבור את הטיסה דרך אירופה, מאידך השותף של לא מסכים לטוס בשום טיסה אחרת חוץ מטיסת הלילה של אל על.
לדעתי להגיע ב 6 בבוקר לניו יורק ולמשוך יום שלם עם הגטלג זה סיוט לדעתו זה מצויין.
3. מושבי התיירים בכל המטוסים צפופים אבל מטוסים ישנים נוטים להיות יותר מרווחים מאשר המטוסים החדשים ולכן רוב מטוסי אל על יותר מרווחים (למעט ה 787) מאידך חלקם כבר בלויים ושבורים.... בכל מקרה כדאי לבדוק בסיטגורו לגבי טיסה ספציפית.
4. טיסות של לופטהנזה ואוסטריין מישראל לאירופה הם במטוסים צפופים של טיסות פנים אירופאיות. בריטיש וסוויס טסים לישראל במטוסים של טיסות ארוכות טווח.
5. מחלקות הפרמיום זה הבדל של שמיים וארץ ולמי שיכול להרשות לעצמו זה שווה כל שקל. שימי לב שחלק מהחברות (לופטהנזה אוסטריין....) בקטע הטיסה מישראל לאירופה אין מחלקות פרמיום.
6. לדעתי בטיסה לוושינגטון כשאין אופציה לטיסה ישירה עדיף לעשות דרך אירופה, זה מחלק את הטיסה יותר טוב וגם הקונקשיין עדיף (כמו ש yossialef הסביר). כאילו מפסידים יום אבל היום הראשון לאחר 16 שעות טיסה זה יום אבוד ועדיף להגיע למלון וללכת לישון אחרי טיסה שכזו.
7. אישית אני מאד אוהב את בריטיש וסוויס בטיסות לארה"ב.

YosMan1

New member
בבריטיש ב 1632$ את מקבלת פרמיום כל הדרך עם קונקשינים טובים

לדוגמא סתם הסתכלתי בטיסה מ 30.5 עד 13.6
16 שעות הלוך
13 שעות חזור

iris mom of two

New member
לסוויס אין פרימיום

מאידך מה שאנחנו עשינו עם בזבוז היום, זה 24 שעות בציריך. היות וזה נחשב קונקשיין הפקדנו את המזוודות בתל אביב וקיבלנו אותן בבוסטון. זה לא תמיד עובד, תלוי בפקיד אבל אפשר לבקש ולדרוש.
&nbsp
היה לנו מלון חינם, מרחק הליכה מתחנת הרכבת בציריך. חינם, משמע על נקודות בשל נסיעותיו המרובות של בן הזוג. הגענו לארוחת ערב מפנקת במלון, ולמחרת הסתובבנו בעיר. התיק נשאר במלון עד שהגיע הזמן לצאת לשדה.
&nbsp
הגענו הבית בערב, ישר למיטה וזה יצא מוצלח למדי

gastro101

New member
חצי כדור שינה מעביר לי כ6 שעות מהטיסה הארוכה במהירות רבה

trilliane

Well-known member
מנהל
לקחתי כדור שלם, לא דגדג
מקנאה במי שמסוגל לישון בטיסות

dudi4321

Member
לא יודע אם טסים גם לוושינגטון

יש את המדינה במערב ויש את הדיסטריק - עיר הבירה.
בכל מקרה נורווגיאן טסים גם VERY LOW COST וגם בדרימליינר וגם בנוחות מירבים וכולל אינטרנט, רק עם חניה בנורווגיה, לא נורא!

אודרי11

New member
אני דווקא חושבת שטיסת היום מאד נוחה

טיסת היום של אייר קנדה מאד נוחה, את טסה בצהריים, מה שאומר שישנת נורמלי בלילה, הגעת לשדה בבוקר ואת טסה במטוס חדיש ויחסית נוח, נוחתת בטורונטו ב 4:30 אחה"צ זמן מקומי ומשם טיסה לוושינגטון לא ארוכה.

מנסיון של הימים האחרונים, אולי זו אני , אבל טיסות הלילה נוראות מבחינתי.

אודרי11

New member
עוד משהו בקשר לאימיגריישן

כשנוחתים בטורונטו, עושים כבר שם את האימיגריישן לארה"ב, זה ממש הולך מהר, וכשאת נוחתת בוושינגטון את יוצאת כמו מטיסת דומסטיק, בלי לעבור הגירה.

RonspotNL

New member
זאת אומרת שבטורונטו אין אסיפת מזוודות?

איך מזהים את התמונה?

למעלה