טיסה לוושינגטון

RonspotNL

New member
הקטע הוא שאני אצא מאירופה אם זה יצא לפועל

התלבטות לא קלה מסתבר

RonspotNL

New member
היעד הראשוני הוא ההתלבטות שלי

בהתחלה (יש עוד הרבה אבל זו אחת החשובות שבהן) כשאני לא בטוח אם כדאי לקחת טיסה ישרה או לחנות איפהשהוא

trilliane

Well-known member
מנהל
טיסה ישירה לאן? לא הבנתי. כתבת שלוושינגטון DC אין טיסה ישירה

RonspotNL

New member
אבל ליעדים אחרים יש טיסות ישירות

אני בכל מקרה אטוס מכאן מאירופה אם זה יצא לפועל ..

trilliane

Well-known member
מנהל
אז? אם המטרה היא להתחיל את הטיול ביעד אחר, בסדר;

אבל אם המטרה היא לטוס בטיסה פנימית מהיעד האחר ל-DC, כאמור, לא מומלץ. בעיניי יש בכך כ"כ הרבה חסרונות שאין כאן שום התלבטות.

RonspotNL

New member
אם אני אגיע לDC

אני מניח שאגיע בתחבורה יבשתית ככל הנראה לא אגיע אליה כיעד ראשוני סופי

trilliane

Well-known member
מנהל
בסדר גמור. אם אתה מתכנן להיות בניו יורק, יש לשם טיסות ישירות

RonspotNL

New member
אני עדיין לא יודע

כרגע המצב הוא שהיעד הראשוני יכול להיות בכל מקום במזרח או במערב אבל זה גם מאוד תלוי במזג אויר כי במזרח הרבה יותר קר למעט בקיץ שבכל מקום חם או חם יותר תלוי

RonspotNL

New member
מכיוון שאני כרגע בתכנון לכמה יעדים

בארצות הברית וקנדה (שום דבר עדיין לא סגור)אני ביררתי את הנושא גם דרך חברות תעופה וגם סוכנות נסיעות (שאני בה אולי לשם אשתמש על מנת להוריד קצת כאב ראש מעליי כשזה נוגע לארצות הברית)גם בטיסות מכאן באירופה יש צורך לאסוף מזוודות בחניית ביניים ולמסור אותן שוב ...

דניאלה1311

Active member
מנהל
בארופה אין צורך לאסוף מזוודות בעצירה או חניית ביניים
אלא אם זה מעל 24 שעות. אז סוכן הנסיעות שלך הטעה אותך כנראה.

RonspotNL

New member
אני התכוונתי לטיסות היוצאות לארצות הברית מאירופה

שבהרבה מהן אם יש חניית ביניים צריך לקחת את המזוודות ולהפקיד אותן מחדש

דניאלה1311

Active member
מנהל
אז זהו, שלא צריך בארופה לקחת את המזוודות ולהפקידן מחדש
בדרך לארה"ב אם חניית הביניים אינה עוברת 24 שעות, אין צורך לקחת מזוודות. הן מחכות לך ועוברות יחד איתך לטיסה הבאה. המקום היחיד שצריך לקחת מזוודות הוא בשער הכניסה לארה"ב, בין אם אתה נשאר במקום או טס ליעד הבא בתוך ארה"ב, אתה חייב לקחת את המזוודות לעבור את המכס וכו'.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא. המעבר באירופה אוטומטי כשמדובר בטיסת המשך, מניסיון.

בארה"ב צריך לבצע את תהליך הכניסה למדינה ("אימיגריישן") בנחיתה הראשונה, ולכן נדרשים לקחת את המזוודות ולבצע את כל התהליך מחדש. מייגע, מעצבן, גוזל זמן רב, ואם יש תורים וזמן קצר עלול לגרום להחמצת טיסת ההמשך.
&nbsp
בקיצור, אם עושים נחיתת ביניים ולא באירופה, עדיף שהיא תהיה בקנדה (זה מה שהיה לי פעם בטיסת אל-על ללוס אנג'לס, הייתה עצירת ביניים קצרה בטורונטו וחזרנו לאותו מטוס). לוושינגטון עדיף לעצור באירופה.

RonspotNL

New member
לזה בדיוק התכוונתי

ולכן אני גם מתלבט עדיין מה לעשות ואיך

iris mom of two

New member
אני דווקא טסה עם יונייטד

כששגרתי לפרימיום היה הרבה הרבה יותר נוח. אני טסה איתם בגלל הנקודות, ורוב הטיסות שלי הם פנים ארה"ב.
&nbsp
בכולם הייתי משדרגת לפרמיום. האקונומי צפוף ולא נוח, ויהי מה. מה שכן, טיסות של אמצע השבוע יותר ריקות. מקום ריק באמצע זה באמת יותר נוח!
&nbsp
אני לא הייתי מתרגשת מאיזה שדה תעופה מחובר במטרו. כשאת יורדת מטיסה טראנסאטלנטית אפופה מעייפות, אני ממליצה אובר למלון, אולי עולה יותר, אבל מקל על החיים לעומת להסתדר בתחבורה צבורית בעיר זרה.
&nbsp
גלוי נאות, כשאני מגיעה לבוסטון שזה הבית, אני מקסימום אקח שאטל לעיירה הקרובה הביתה ומשם יבואו לאסוף אותי.
&nbsp
תורידי את האפליקציה של אובר, ואת אפילו יכולה להזמין אובר לפני הטיסה. מקסימום כשיורדים מהטיסה. אובר זה כמו gett

RonspotNL

New member
אפשר שאלה או שתיים בבקשה?

בהנחה שטסים איתם עד כמה לא נח באקונומי? ואם הטיסות יותר ריקות באמצע השבוע זה אומר שיש יותר מקום מה שאומר שיש אפשרות סבירה יותר לשדרוג ?ואם התשובה היא כן כמה עולה שדרוג כזה?תודה !

iris mom of two

New member
מחירים אין לי מושג

הם משתנים מיום ליום.
&nbsp
אקונומי זה לא נוח. אבל זה רק 11 שעות מהחיים. אני מטר ששם ושבע, רגליים ארוכות לגובה, ולא רזה וגם לא צעירה. עברתי את זה במטוס מפוצץ, ושרדתי. הטיסה עלתה לי רק $600 הלוך חזור(בהלוך היה כסא ריק לידי). אז קצת הליכה בשדה התעופה, והרבה שינה התאוששתי...
&nbsp
&nbsp

RonspotNL

New member
תודה

טיסות ארוכות עוד לא עשיתי ואחת הסיבות שאני שואל היא כי כמו שאמרת יש מחירים מצויינים איתם ואני כרגע בתכנון לחופשה בכמה יעדים בארצות הברית וקנדה כנראה(שום דבר לא סגור עדיין אני בשלבים של תכנון ומחשבה על מסלול) ואני הבנתי שבטיסות האלה באמת יש משמעות והבדלים בין חברה אחת לשנייה בעיקר באמריקאיות ....

למעלה