טויוטה יאריס ידנית שנת 2000 יד 3

טויוטה יאריס ידנית שנת 2000 יד 3

הי, טויוטה יאריס ידנית שנת 2000 יד 3, צבע מתקלף, מנעול לא עובד, פח בדלת טיפה עקום - אבל נוסעת פצצה, לא רואה מוסך, חסכונית בדלת - ואף אחד לא מתעניין. פרסמתי ביד 2, אף לא טלפון אחד...מה עושים עם רכב כזה? באמת שהוא אחלה. אני לפני טסט וביטוח ומתלבטת באם לעשות בכלל כי הרכב עומד ואף אחד לא נוסע בו.
רעיונות?

כמה שווה כזה דבר?

איזה מנעול תקול?
האם הדלת עם הפח העקום נפתחת ונסגרת באופן תקין או שיש חיכוכים וחריקות. האם החלון שם עובד תקין? האם המנעול שם תקין?

מנחם231

New member
פרסמת גם מחיר?

דעתי הרכב ערכו בערך 7500 ש"ח.פרסמי את המחיר ותוסיפי גמיש.

תודה על התגובות

ביד 2 כתוב מחיר בין 11-15K
הדלת עם הפח נפתחת ונסגרת באופן תקין - אין שום בעיה.
מנגנון הנעילה לא עובד, אפשר לפתוח עם המנעול. החלונות בסדר פחות או יותר. לפעמים יורדים עד החצי (צריכים לנוח כמה דקות ואחכ"כ ממשיכים לעבוד (-:).
בקיצור הכל מסביב לא משהו - אבל מכאנית פצצה, מעולם לא נתקעתי. נכנסים מניעים ונוסעים. לא שמתי מחיר ביד 2 כי רציתי שיתקשרו ואני אזרום עם המחיר שיציעו אך אף אחד לא מתקשר. אבל עכשיו אעדכן עם מחיר נמוך אולי יעזור. ומה דעתכם - לעשות טסט וביטוח ?
- תודה לעונים ושבת שלום.
&nbsp

מנחם231

New member
גבירתי אולי את לא יודעת

את הדלת לא מתקנים רק מחליפים. וכמובן צריך גם לצבוע אותה. וזה עולה כסף לא מעט.
את ממעיטה בעלויות התיקונים .זה שהרכב נוסע "פצצה" זה בעצם תפקידו. לא?
אני הצעתי לך מחיר שבעיני משקף.
טסט כמובן מועיל למכירה .הביטוח לא קשור למכירה.

אין בעיה מסכימה עם המחיר שהצעת

ואפילו עדכנתי. ההתלבטות שלי היא באם בכלל שווה להשקיע בטסט אם גם ככה לא מתקשרים ואף אחד לא רוצה את הרכב והוא עומד.
&nbsp

מנחם231

New member
אני הייתי משקיע ועושה טסט

רכב עם טסט זה שונה מאשר ללא.
עצה נוספת תנסי לפרסם באתרים בערבית. הם קונים רכב כזה בצ'יק. הם גם מתקנים
דלת כמו שלך בלי בעיה.
מנסיון שלי זה יכול לעבוד.

חן 1111

Active member
טסט כדאי ואת גם חייבת

אחרת אי אפשר יהיה להזיז את הרכב.
טסט לשנה מעלה את הביקוש ואת הערך. תעשי טסט ותוסיפי את זה למודעה.

enigo

New member
מי עושה תיקוני פחחות ברכב כזה?!

ולפותחת השרשור: הנתון שחסר לי בדיון כאן הוא נסועה. זה משהו שיכול להרתיע אנשים ולהפוך רכב שהוא בדרך כלל סחיר מאוד ללא סחיר.
אגב, איזו גרסה - ידנית, חצי ידנית או אוטומטית? אלף או אלף שלוש מאות?

היא לא כתבה שום מחיר

מה אתה רוצה ממנה?
אם מישהו היה מתעניין אז הוא היה מתקשר אליה לברר. מצד שני מצב החלונות הוא די דיל ברייקר, מה זה נפתח עד החצי ואחרי שמתאושש נוסף עוד רבע ואחכ עוד רבע...

מגיסא, ייתכן שאף אחד לא התקשר כי זה רכב ידני וכיום בודדים בלבד יודעים לנהוג בידני

למעלה