חלום על טיפול בשן

חולמת4000

Active member
חלמתי שאני יושבת אצל רופא שיניים הוא מבוגר ובעל ניסיון רב . הוא מזריק לי זריקות הרדמה מסביב לשן בכדי להתחיל לטפל בשן . אין רקע חדש מלבד מה שרשמתי בפרטי .

חולמת4000

Active member
חלמתי שאני יושבת אצל רופא שיניים הוא מבוגר ובעל ניסיון רב . הוא מזריק לי זריקות הרדמה מסביב לשן בכדי להתחיל לטפל בשן . אין רקע חדש מלבד מה שרשמתי בפרטי .
נזכרתי במשהו נוסף שהיה בחלום. אני זוכרת שיצאתי מהטיפול וקיבלתי שיחת טלפון ופחדתי שיאשימו אותי בזה שלא סיפרתי לרופא שיש לי בעיות בריאות ועבדתי עליו שאני בריאה . מה שהתקשר לי ביחד עם זה , זה נושא הפרנסה..
כלומר אני לא מספרת מה מצבע הבריאותי למראיינים שלי בראינונוות עבודה ולכן מחסירה מהם מידע שאני אהיה פחות מרוכזת ויעילה בעבודה ומראה כביכול שהכול מושלם. למרות שבראיון הזה סיפרתי בעקיפין שהיו לי בעיות בריאות ולא הסתרתי ...ואפילו שהאישה המנהלת פגשה אותי ככה סתם שאלה לשלומי ... ואיך אני ...

אלישבע777

Well-known member
ראיתי באיחור שקיבלת פרוש ממקום אחר. לכן הפרוש שכבר כתבתי לעצמי מראש , לא יתפרסם בפורום.

למעלה