חלום על גידול

שלום רב, אודה על פתרון החלום

רקע: אני נמצאת בתקופה של בדיקות שיגרתיות והכל תודה לאל בסדר. ובין היתר בדיקת שד והכל בסדר . חייבת לציין שמאז הבדיקה
לא הייתי או מוטרדת או חשבתי על זה.

החלום
נמצאת אצל הרופא הוא בודק אותי , וקורא לרופא אחר ומתייעץ איתו . ואז הם אומרים לי שיש לי גידול בשד אבל ממש קטן וכן הוא נמצא מאחור
השד, ממש אין לי מה לדאוג זה כלום......... ואני בוכה ובוכה ........ הוא מרגיע אותי והוא שואל למה הלכתי לעשות את הבדיקה
אמרתי בגלל ששומעת שהרבה נשים סובלות מזה.
תודה

nothing but the truth

Well-known member
שלום רב, אודה על פתרון החלום

רקע: אני נמצאת בתקופה של בדיקות שיגרתיות והכל תודה לאל בסדר. ובין היתר בדיקת שד והכל בסדר . חייבת לציין שמאז הבדיקה
לא הייתי או מוטרדת או חשבתי על זה.

החלום
נמצאת אצל הרופא הוא בודק אותי , וקורא לרופא אחר ומתייעץ איתו . ואז הם אומרים לי שיש לי גידול בשד אבל ממש קטן וכן הוא נמצא מאחור
השד, ממש אין לי מה לדאוג זה כלום......... ואני בוכה ובוכה ........ הוא מרגיע אותי והוא שואל למה הלכתי לעשות את הבדיקה
אמרתי בגלל ששומעת שהרבה נשים סובלות מזה.
תודה

באופן כללי ההסתברות של כל אחד מאיתנו לחטוף גידול כלשהו במהלך חייו היא שליש (אחד מכל שלושה אנשים יחטוף סרטן, לאו דווקא קטלני).

אם מישהי ממשפחתך או חברותייך אובחנה עם סרטן שד , לא מפתיע שזה נמצא במחשבותייך.

לא כתבת בת כמה את, אך אם חצית את גיל 50 מומלצת בדיקת ממוגרפיה אחת לשנתיים (אלא אם את שייכת לקבוצת סיכון ואז עדיף אפילו קודם לכן).

אלישבע777

Well-known member
שלום יערונת,

הפרושים שלי לחלום על גידול

רקע קודם שלך מאפריל השנה (החלום על אימא), הראה שלא לפני הרבה זמן, כן היית מוטרדת או לפחות חשבת על אפשרות של בעיות רפואיות וכך כתבת:

בריאות - הגיל עושה את שלו חחחחחחחח אני כרגע בבדיקות , כל פעם "צץ" משהו אחר , ומתרוצצת מרופא לרופא. תודה לאל התוצאות עד היום - בגדר סביר.... (ההדגשה שלי)

ועוד מחלומות קודמים היו בעיות קטנות מטרידות: המשמעת של הנכד, הילדים שאינם נפגשים ביניהם, גרושי הבן. אולי לא בעיות קשות מאוד ויתכן שיחלפו בקרוב, אבל הן עוררו אצלך חלומות.

גם החלום הזה, מראה שאת מוטרדת מאפשרות של מחלה מסוכנת, אבל כדרכך את זהירה והולכת להיבדק. במציאות כל הבדיקות שליליות והכל בסדר, בחלום לא ממש – נמצא גידול בשד, זה גורם לך לפרוץ בבכי. החלום אומר לך, שבעיות בריאותיות יכולת להגיע גם לאנשים זהירים כמוך מאידך המשך החלום הוא דווקא אופטימי – הגידול קטן, אין מה לדאוג. ההמשך אומר – שמאחר שהגעת לאבחון מוקדם, הבעיה היא רק בראשיתה ( הגידול קטן). הרבה נשים סובלות משום שהן דוחות בדיקות, את לא! החלום אומר לך, את אדם זהיר ואת הולכת להיבדק בזמן וטוב שאינך דוחה, את אינך כמו האנשים האחרות שסובלות ( אולי כי הגיעו לבדיקה מאוחר מדי). אומנם הידיעה גורמת לך בהלה עד בכי, אבל לא יותר מזה!

בחלום יש מסר לעתיד – לא להזניח את הבריאות וגם טיפול או מעקב, בכל מיני "גידולים" כשהם קטנים.

את שומעת שיש לך גידול קטן ולא חשוב במקום זניח מאחורי השד (אינו מאיים כמו שד shed ) הגידול הוא מאחורי השד כלומר הגידול הוא שד shed קטן או מסתתר. אפילו הרופאים לא היו בטוחים בממצא. אבל שד shed הוא שד וכמו גידול הוא יכול לגדול ולאיים. אבל המסר הוא - טוב שתפסת שד שאינו מסוכן עדיין!

בהמשך - את בוכה כי את מתמלאת רחמים עצמיים שהנה "הגיל עושה שאת שלו" כמו ברקע לחלום קודם (מאפריל). הרופאים אומרים שזה זניח אבל אולי הם סתם מרגיעים אותך והם יודעים את האמת? הנה את עלולה לעבור מן העולם, לפני שסידרת את כל הבעיות האחרות: עם הילדים, הנכד, העבודה, המצוקה הכלכלית, הדירה החדשה שלא מזמן עברת אליה ועוד דברים). החלום אומר לך, שיש לך המון מטלות בחיים ואינך יכולה להרשות לעצמך, אפילו גידול קטן וזניח. עלייך להמשיך לחיות כדי לסדר הכל לפני שתוכלי להרשות לעצמך להיות חולה... מחלה אינה אופציה עכשו! אעפ"י שילדייך לעולם לא יזניחו אותך בשום גיל ובשום מצב, את עדיין צריכה לעזור להם! זה לא הזמן , לא המקום ולא הגיל ...להיות במצב של חרדת מחלה ושהם ידאגו בגלל זה.

אשמח לחוות דעתך, איזה פרוש התאים ואיזה פרוש לא התאים.

היי תודה על התגובה המושקעת כהרגלך.

אין אדם שלא "מפחד" ממחלות. אכן הייתי מוטרדת מעט מבדיקות אחרות. כי לצערי אכן הלכו לעולמם כמה חברות שלי מהמחלה הנוראית הזאת.

מתחברת לנאמר.
תודה
ושתהייה שנה טובה ושקטה

למעלה