חיים גורן יושב מול ברביבאי עם מדים והיצורה הזו, הפנסיה התקציבית הזו שופכת על הדתיים אש וגופרית

marabo

Well-known member
מה שמעיד מה שאני טוען כל הזמן. הבעיה של השמאלנים זה לא עם הגיוס לצבא, הבעיה שלהם היא עם היהדות.
הרבי מבריסק טען עליהם כבר לפני 70 שנה שמטרת העל של השמאלנים זה לעקור את דת ישראל מעם ישראל, המדינה זה האמצעי.

בון דוק

Active member
מה שמעיד מה שאני טוען כל הזמן. הבעיה של השמאלנים זה לא עם הגיוס לצבא, הבעיה שלהם היא עם היהדות.
הרבי מבריסק טען עליהם כבר לפני 70 שנה שמטרת העל של השמאלנים זה לעקור את דת ישראל מעם ישראל, המדינה זה האמצעי.
זהה די ברור שהם מחפשים שאחרים ימותו בשבילם והם יחגגו
בחזון שלהם יהיה צבא העניים והחלשים כלכלית = עולים מברית המועצות, בני מיעוטים (דרוזים, בדואים) ,עירות הפיתוח + שכונות, אתיופים וחרדים. כיפות סרוגות ממילא רצים לצבא מרצון וממלאים את בתי הקברות. ואז הם יוכלו להשתמט בכל מיני צורות מאנרכיסטים ועד תפקידים מהסוג של יאיר לפיד או בכלל לא להתגייס או לאייש רק תפקידים במקומות כמו 8200.
אם עברייה לא צריכה לשלוח את הילד שלה לצבא בשביל השמאל-מרכז.
כבר עכשיו אנחנו רואים מי המתים במלחמה הנוכחית
אתיופים, עולים מברית המועצות ועיירות הפיתוח וגם רואים היכן הפאבים והמסעדות מלאות ומי חוגג בהן.

xyxy210

Active member
זהה די ברור שהם מחפשים שאחרים ימותו בשבילם והם יחגגו
בחזון שלהם יהיה צבא העניים והחלשים כלכלית = עולים מברית המועצות, בני מיעוטים (דרוזים, בדואים) ,עירות הפיתוח + שכונות, אתיופים וחרדים. כיפות סרוגות ממילא רצים לצבא מרצון וממלאים את בתי הקברות. ואז הם יוכלו להשתמט בכל מיני צורות מאנרכיסטים ועד תפקידים מהסוג של יאיר לפיד או בכלל לא להתגייס או לאייש רק תפקידים במקומות כמו 8200.
אם עברייה לא צריכה לשלוח את הילד שלה לצבא בשביל השמאל-מרכז.
כבר עכשיו אנחנו רואים מי המתים במלחמה הנוכחית
אתיופים, עולים מברית המועצות ועיירות הפיתוח וגם רואים היכן הפאבים והמסעדות מלאות ומי חוגג בהן.
אתה מוכן לספר לנו על איזה כדור אתה ?

xyxy210

Active member
נוווווווווווווווו. קח מטלטילך ומצא לך מדינה אחרת. וישא"ק

The Real Big Joe

Well-known member
עוד גיבור, הרב מבריסק, הוא אמנם הצליח להימלט מאירופה בשנת 1941 ועלה לירושלים אך רעייתו ושלושה מילדיו נרצחו בשואה. אין כמו הרבנים לדוגמה אישית...

marabo

Well-known member
עוד גיבור, הרב מבריסק, הוא אמנם הצליח להימלט מאירופה בשנת 1941 ועלה לירושלים אך רעייתו ושלושה מילדיו נרצחו בשואה. אין כמו הרבנים לדוגמה אישית...
הנושא כאן הוא לא תולדות חייו של הרבי מבריסק.
אז די לבלבל במח ולהטריל
הנושא הוא היצור ברביבאי והשמאלנים
הטרוליות שלך כבר הופכת להיות מעוררת רחמים

בון דוק

Active member
אז די לבלבל במח ולהטריל
הם תמיד מוצאים איזה רב וחצי שהם חושבים שברח והפקיר חלק מהחומר שמסתובב אצל העדר
מעניין שלזה יש להם מידע רק על בריחת רבין לטענת מילשטיין עוד לא קם זה שימציא להם תגובה לאחר מחקר.

The Real Big Joe

Well-known member
אז די לבלבל במח ולהטריל
אם אתה מביא את דבריו של איש, מן הראוי שנדע במי מדובר. אתה לא יכול לפלוט משהו ואחר כך לקבוע שזה לא חשוב ולא הנושא. ואם רצית לדבר על ברביבאי, יכולת להמנע מהניגוח והקינטור נגד מדינת ישראל באמצעות הרב הזה.

marabo

Well-known member
אם אתה מביא את דבריו של איש, מן הראוי שנדע במי מדובר. אתה לא יכול לפלוט משהו ואחר כך לקבוע שזה לא חשוב ולא הנושא. ואם רצית לדבר על ברביבאי, יכולת להמנע מהניגוח והקינטור נגד מדינת ישראל באמצעות הרב הזה.
הבאתי אמירה שאמר הרב בהקשר של הנושא עליו דברתי וציינתי שאני מסכים עם האמירה בהקשר של ברביבאי.
תולדות חייו של הרב הם סתם פיקנטריה לא רלוונטית - הטרלה.

כמו כן, הבנת הנקרא, לא דברתי על המדינה שום דבר בעד או נגד. דברתי על איך שהשמאל תופס את המדינה.

The Real Big Joe

Well-known member
הבאתי אמירה שאמר הרב בהקשר של הנושא עליו דברתי וציינתי שאני מסכים עם האמירה בהקשר של ברביבאי.

כמו כן, הבנת הנקרא, לא דברתי על המדינה שום דבר בעד או נגד. דברתי על איך שהשמאל תופס את המדינה.
לא. תולדות חייו מראים מי הוא, מה ערכו המוסרי, ועל כן הערך הירוד של דעותיו.

תראה,באופן טבעי כל אדם מנסה להנחיל את הערכים והאמת שלו.

DANIAVNI

Well-known member
לי יש תאוריה דומה שחשבתי עליה לאחרונה
למעשה, ברור שצה"ל לא ממש זקוק לחרדים
זאת אומרת, כן צריכים לוחמים אבל הישועה לא תבוא באמת מהחרדים
זה יקר, זה מסובך, זה מסורבל וזה יקח זמן לא מועט
אז מה בעצם הבעייה כאן ?
פשוט
החרדים והדתיים מתרבים הרבה יותר מהחילונים
בעוד כמה עשרות שנים המדינה תהיה יותר דתית ויותר ימנית
וזה ממש לא משנה כמה מהומות עוד תהיינה בקפלן

המטרה של השמאל למנוע זאת על ידי גיוס החרדים וחילונם
הם יודעים שמי שיתגייס יחזור הרבה פחות חרדי
זאת מטרתם האמיתית .

בקיצור
אף אחד לא אומר את האמת
אלה לא מספרים למה באמת רוצים לגייס
ואלה לא מספרים למה לא רוצים להתגייס .

marabo

Well-known member

כמו כן, הבנת הנקרא,
לי יש תאוריה דומה שחשבתי עליה לאחרונה
למעשה, ברור שצה"ל לא ממש זקוק לחרדים
זאת אומרת, כן צריכים לוחמים אבל הישועה לא תבוא באמת מהחרדים
זה יקר, זה מסובך, זה מסורבל וזה יקח זמן לא מועט
אז מה בעצם הבעייה כאן ?
פשוט
החרדים והדתיים מתרבים הרבה יותר מהחילונים
בעוד כמה עשרות שנים המדינה תהיה יותר דתית ויותר ימנית
וזה ממש לא משנה כמה מהומות עוד תהיינה בקפלן

המטרה של השמאל למנוע זאת על ידי גיוס החרדים וחילונם
הם יודעים שמי שיתגייס יחזור הרבה פחות חרדי
זאת מטרתם האמיתית .

בקיצור
אף אחד לא אומר את האמת
אלה לא מספרים למה באמת רוצים לגייס
ואלה לא מספרים למה לא רוצים להתגייס .

ברור שזאת הכוונה.
הגיוס הוא לא המטרה, הוא האמצעי.
ברור שאם יהיה צבא חרדי שכולם מתפללים 3 פעמים ביום ואין נשים וכו' וכו' אף שמאלני לא יתגייס.

The Real Big Joe

Well-known member
ברור שאם יהיה צבא חרדי שכולם מתפללים 3 פעמים ביום ואין נשים וכו' וכו' אף שמאלני לא יתגייס.
גם אם יהיה צבא שכירים אינדיאנים. וגם אם יהיה צבא אמזונות, וגם אם יגויסו קופי גורילה מאולפים.
כמה שטויות אפשר להביא?

למעלה