חוק הלאום

שחר 676

Well-known member
מנהל
ברור שזה גאוני

שחר 676

Well-known member
מנהל
שחרר את המוח של המסכנה , עד היום

היא לא הצליחה להבין כמה סיבובים עשית עליה , כעת יש לה סוף סוף אפשרות להבריא , רחם עליה.

אני מקווה שפומה רואה עד לאיזה תהומות ירדת , אתה פשוט ירדת מן הפסים. התחנשת לגמרי , בעצם נראה לי שתמיד היית כזה.

מובטל מבוגר בואכה זקן אשר מחזיק אלף ניקים מזויפים תחת אמתחתו

כולי תקווה שכל אלו אשר רדית בהם בעבר מבינים סוף סוף איזה מסכן אתה.
תמיד ידעתי שאתה כזה.

RossieL

Active member
חוק הלאום

"מְדִינַת יִשְׂרָאֵל תְּהֵא פְּתוּחָה לַעֲלִיָּה יְהוּדִית וּלְקִבּוּץ גָּלֻיּוֹת; תִּשְׁקֹד עַל פִּתּוּחַ הָאָרֶץ לְטוֹבַת כָּל תּוֹשָׁבֶיהָ; תְּהֵא מֻשְׁתָּתָה עַל יְסוֹדוֹת הַחֵרוּת, הַצֶּדֶק וְהַשָּׁלוֹם לְאוֹר חֲזוֹנָם שֶׁל נְבִיאֵי יִשְׂרָאֵל; תְּקַיֵּם שִׁוְיוֹן זְכֻיּוֹת חֶבְרָתִי וּמְדִינִי גָּמוּר לְכָל אֶזְרָחֶיהָ בְּלִי הֶבְדֵּל דָּת, גֶּזַע וּמִין; תַּבְטִיחַ חֹפֶשׁ דָּת, מַצְפּוּן, לָשׁוֹן, חִנּוּךְ וְתַרְבּוּת; תִּשְׁמֹר עַל הַמְּקוֹמוֹת הַקְּדוֹשִׁים שֶׁל כָּל הַדָּתוֹת; וְתִהְיֶה נֶאֱמָנָה לְעֶקְרוֹנוֹתֶיהָ שֶׁל מְגִלַּת הָאֻמּוֹת הַמְּאֻחָדוֹת."

באו ביבי וחבר מרעיו וקבעו כי כל מי שאינו יהודי ואין בו זיקה ליהדות, מקומו לא פה. כי בשום מקום, למעט בסעיף 4 המדבר על השפה הערבית כשפה ב"מעמד מיוחד במדינה" אין איזכור לתושבי המדינה שאינם יהודים.
ולא, התוספת של "...למי שאינם יהודים זכות לקיים את ימי המנוחה בשבתם ובחגיהם;..." אינה מעידה על שוויוניות ו/ או קבלתם כאזרחי המדינה מין המנין.

גם לא האמירה "...הסדרת השימוש בשפה הערבית במוסדות ממלכתיים או בפניהם תהיה בחוק. (ג) אין באמור בסעיף זה כדי לפגוע במעמד שניתן בפועל לשפה הערבית לפני תחילתו של חוק-יסוד זה. ..." כדי להקטין מהזלזול בבני הלאומים שאינ יהודים ושמו חייהם במדינה וטובתה.

"אָנוּ קוֹרְאִים - גַּם בְּתוֹךְ הַתְקָפַת-הַדָּמִים הַנֶּעֱרֶכֶת עָלֵינוּ זֶה חֳדָשִׁים - לִבְנֵי הָעָם הָעַרְבִי תּוֹשָׁבֵי מְדִינַת יִשְׂרָאֵל לִשְׁמֹר עַל שָׁלוֹם וְלִטֹּל חֶלְקָם בְּבִנְיַן הַמְּדִינָה עַל יְסוֹד אֶזְרָחוּת מְלֵאָה וְשָׁוָה וְעַל יְסוֹד נְצִיגוּת מַתְאִימָה בְּכָל מוֹסְדוֹתֶיהָ, הַזְּמַנִּיִּים וְהַקְּבוּעִים."

אז למות על אדמת הארץ הם טובים, הדרוזים והבדואים, אבל להיות אזרחים שווי זכויות? הצחקתם את ביבי

dory141

New member
רק כדי להבהיר את דבריי

אני מיוזמתי לא אירה באדם שדעתו שונה משלי, מימין או משמאל. אבל, המצב עלול להדרדר בעתיד. לא בהכרח השנה, אולי בעוד 5 שנים או 20 שנה. דבר אחד בטוח, אני אהיה בשבת בהפגנה הדרוזית.

לי עדיין לא ברור איך אתה חי עם עצמך ועם סבא פסיכופת

אבל אולי זה מסביר את חתך האוכלוסיה שמצביע לביבי.
חלק פסיכופתים שרוצים להרוג ולשחוט את כל מי שלא יהודי כשר או שומר מצוות או שהוא סתם ערבי וכולי, ואם לא לשחוט אז לפחות לעשות להם טרנספר ועל הדרך לקחת איתם גם את כל השמאלנים ואת הלהטב"ים ולהשאיר כאן מדינה נקיה ממוחות ולהשאיר כאן רק חולי נפש, ויש את החלק הפסאודו אינטליגנטיים שבטוחים שמהרגע שהם הגיחו לעולם הם יבצעו את השינוי המיוחל וינקמו את עלבונם של הוריהם והסבא והסבתא שלהם ולא משנה מה גם אם זה יהיה על חשבון שלימותה של המדינה. וכאשר שני הכוחות המסוכנים הללו חוברים יחדיו, הדרך למלחמת אזרחים לא כל כך רחוקה. היא קרובה מתמיד.
תראה שחר, אי אפשר לגשר על פערי הדעה בין הליכודניקים לבין המתונים שבינינו כל זמן שאתם תומכים בפסיכופתים המסתובבים חופשי וכותבים בראש חוצות את
הגיגיהם גם אם זה בעיתונים או במקומונים או ביומונים לגיטימיים ובין אם זה
בפורומים או בקומונות.
פעם אמר לי מישהו באופן פרטי לגבי איזה פסיכופת שמסתובב בתפוז כבר שנים רבות ותפוז לא מצליחה להעיף אותו קיבינימט כי הוא איכשהו מצליח להערים על המערכת ואפילו הצליח לפרוץ להם את המחשבים, אז הוא אמר לי לגביו שמזל שהוא מכלה את זעמו על תפוז כי אחרת מזמן הוא היה אונס נשים סדרתי.
אותו הדבר עם הפסיכופת שכותב בקומונה כי זה המקום היחיד שהוא יכול לפרוק את זעמו על ילדות מסכנה ועלובה ועל חיים מתסכלים ועלובים.
תסתכל, אפילו העלובים שבעלובי גולשי הרשת, רגלם לא דורכת שם מלבד מי שחושב שהוא עדיין יכול להציל אותך מציפורני הפסיכופת.
לא איכפת לי שימחקו את מה שאני אומרת לך כאן, אבל העיקר שתקרא ותבין למה אתם קרובים כל כך למלחמת אזרחים. בגלל חבירה של הליכוד לכל מי שרע ומכוער במדינה הזאת. יש שם אנשים טובים אבל השתן עלה להם לראש והם בטוחים שימשיכו לשלוט כאן עוד חמישים שנה. הם לא מבינים שגדל כאן דור חדש שלא ידע את יוסף והוא יראה לליכודניקים המסואבים מאיפה משתין הדג.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אענה לך ברצינות ולענין.

סבא חבר מאד טוב שלי ואני ממש לא חושב שהוא פסיכופט , אני מכיר אותו היטב.
סבא מאד לא "מחבב" אתכם , כמוני.
והוא אוהב להרגיז אתכם בדרכו שלו.
אני יכול להבטיח לך שסבא בן אדם נפלא , בעל חוש הומור אדיר וגם מיניות בריאה בלי עין הרע.

אני לא רוצה לעשות טרנספר לשום אזרח ישראלי , יהודי או ערבי, תהא נטייתו המינית אשר תהא.

אני גם לא מנסה לנקום במישהו , אני פשוט נהנה לזרות מלח מילולי על פצעיהם של שמאלנים גזענים , משתכנזים (שום דבר אישי) , צבועים , מתנשאים , חסרי אינטלקט וביטחון עצמי אשר מאמצים דעות "נאורות" מבלי להבין עליהן דבר , להט"בים אשר מנסים להגדיל באופן מלאכותי את מספרם באוכלוסיה וזאת תוך התעלמות מוחלטת מן המחלוקת המדעית אשר קיימת בסוגיה הקרויה " האם חד מיניות נרכשת" ? ועוד.

אנו יודעים שרבים לא כותבים בקומונה שלנו אך היי סמוכה ובטוחה כי כולם , בלי יוצא מן הכלל קוראים אותנו ולעיתים אפילו נהנים.

איני חושב שאנו בדרך למלחמת אזרחים , המצב במדינה לא רע בכלל גם ביחס למדינות אירופה.

עוד כמה דורות אף אחד מאיתנו לא יצביע ימין רק בכדי לדפוק את השמאל , השסע העדתי אט אט יתפוגג ובעזרת השם, טיפין טיפין, גם השמאל יעלם מן המפה הפוליטית שכן כבר כעת רבים מתחילים להתפכח מן הנאורות המזויפת אשר מושתלת בהם ומתחילים לחשוב באופן עצמוני .

אני מאמין כי חלק מן השמאל יעזוב את הארץ בעתיד בשל מלנכוליות וחוסר פטריוטיות.

כך או כך , לא כתבתי כאן דבר על מנת לעצבן אותך או מישהו אחר.
אני בסה"כ כותב את דעותיי האמיתיות בדיוק כפי שאת כותבת שלך.

אריק אדם יקר , אני מאד מחבב ומעריך אותו למרות שהוא איש שמאל קיצוני.
אני מאמין שבתוך תוכו הוא לא פעם מסכים עם התוכחות שלי לגביו ולכן הוא לא נוטש את הקומונה שלנו לחלוטין.
אני מאמין שגם הוא מחבב אותי למרות היותי הומופוב וחשוך מדרגה ראשונה.

dory141

New member
את חושבת שסתם הזכרתי מלחמת אזרחים?

אני האחרון שיאחל לה, אבל הקיצוניים משני הצדדים דוחפים לה. רוב הישראלים פה, משני צדדי המפה ובמרכז, אנשים שפויים, שרוצים לחיות ביחד ולא לשסף איש לרעהו את הגרון. אני לא מאשים שום חתך באוכלוסייה שמצביע לנתניהו (כי כולם רוצים להיות עם החזק), אני מאשים את יתר המפלגות שלא העמידו אלטרנטיבות ראויות. מישהו באמת חשב שבוז'י הוא המנהיג האולטימטיבי למדינה? גם לגבי לפיד מתחילים להיות לי ספקות, אם להיות ישר.

אני איני מצביעה לביבי אבל רוצה לתקן לך טעות קטנה

רוב האנשים שרוצים לשחוט אנשים אחרים על רקע דת (ואף עושים זאת) מגיע דווקא מהאיסלם.
הם רוצחים יהודים כי הם יהודים והם רוצחים מוסלמים מסיבות אחרות.
ואת יודעת שזה נכון.
מקרי הטרור היהודי הם כאפס לעומת הטרור המולסמי.
הם ממוקמים בשוליים של השוליים.
הטרור המוסלמי הוא עניין יומיומי,הוא בהחלט קונצנזוס ואפילו מקבלים עליו משכורת ראויה ותואר שאהיד.
עובדות הן משהו שראוי להתייחס אליו.

נכון,אבל בתוך הסיכסוך הגדול הזה בין האיסלם והיהדות על המקום

הזה שניקרא ארץ ישראל (מבחנתינו) וכל הקיום שלנו

+ארץ ישראל (מבחינתם)ניכרים שני דברים קצת צורמים והם:
אחד,שיש יהודים שלוקחים את הצד של האיסלם בסיכסוך מתוך איזו אמונה שזה באמת הצד המקופח שמגיע לו.
והשני הוא הבלבול הקל בין הצד שטרור ורצח זה שיגרת חייו שזה האויב שלנו לצד שביצוע מעשי טרור הוא אירוע חריג בנוף שלו שזה אנחנו.

dory141

New member
הוא רוצה להתחרות בבנט מי יותר יהודי

בכל מקרה, נתניהו הוא לא אדם מוסרי. שליט ללא מנדט, שבדומה לקודמיו המושחתים ברק ואולמרט צריך לעצור את הסחף ולהתפטר. שמו לא רשום בטאבו ליד כס ראש הממשלה. בקרוב בתא סגור, לובש כתום.

שחר 676

Well-known member
מנהל
דאגתך לבני המיעוטים נוגעת ללב , כל הכבוד לך , באמת.....

הרי לכם חוק הלאום - אשמח לשמוע על איזה סעיף אתם חולקים ?

1) עקרונות יסוד.
(א) ארץ ישראל היא מולדתו ההיסטורית של העם היהודי, שבה קמה מדינת ישראל.
(ב) מדינת ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי, שבה הוא מממש את זכותו הטבעית, התרבותית, הדתית וההיסטורית להגדרה עצמית.
(ג) מימוש הזכות להגדרה עצמית לאומית במדינת ישראל ייחודי לעם היהודי.
2) סמלי המדינה.
(א) שם המדינה הוא "ישראל".
(ב) דגל המדינה הוא לבן, שני פסי תכלת סמוך לשוליו, ומגן דוד תכול במרכזו.
(ג) סמל המדינה הוא מנורת שבעת הקנים, עלי זית בשני צדדיה, והמילה "ישראל" למרגלותיה.
(ד) המנון המדינה הוא "התקווה". (ה) פרטים לעניין סמלי המדינה ייקבעו בחוק.
3) בירת המדינה. ירושלים השלמה והמאוחדת היא בירת ישראל.
4) שפה.
(א) עברית היא שפת המדינה.
(ב) לשפה הערבית מעמד מיוחד במדינה; הסדרת השימוש בשפה הערבית במוסדות ממלכתיים או בפניהם תהיה בחוק.
(ג) אין באמור בסעיף זה כדי לפגוע במעמד שניתן בפועל לשפה הערבית לפני תחילתו של חוק-יסוד זה.
5) קיבוץ גלויות. המדינה תהא פתוחה לעלייה יהודית ולקיבוץ גלויות.
6) הקשר עם העם היהודי.
(א) המדינה תשקוד על הבטחת שלומם של בני העם היהודי ושל אזרחיה הנתונים בצרה ובשביה בשל יהדותם או בשל אזרחותם.
(ב) המדינה תפעל בתפוצות לשימור הזיקה בין המדינה ובין בני העם היהודי.
(ג) המדינה תפעל לשימור המורשת התרבותית, ההיסטורית והדתית של העם היהודי בקרב יהדות התפוצות.
7) התיישבות יהודית.
(א) המדינה רואה בפיתוח התיישבות יהודית ערך לאומי, ותפעל על מנת לעודד ולקדם הקמה וביסוס שלה.
8) לוח רשמי. הלוח העברי הוא לוח רשמי של המדינה ולצידו ישמש הלוח הלועזי כלוח רשמי; השימוש בלוח העברי ובלוח הלועזי ייקבע בחוק.
9) יום העצמאות וימי זיכרון.
(א) יום העצמאות הוא יום החג הלאומי של המדינה. (ב) יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ויום הזיכרון לשואה ולגבורה הם ימי זיכרון רשמיים של המדינה.
‭10‬) ימי מנוחה ושבתון. שבת ומועדי ישראל הם ימי המנוחה הקבועים במדינה; למי שאינם יהודים זכות לקיים את ימי המנוחה בשבתם ובחגיהם; פרטים לעניין זה ייקבעו בחוק.
11‬) נוקשות. אין לשנות חוק יסוד זה אלא בחוק יסוד שנתקבל ברוב של חברי הכנסת.

RossieL

Active member
מה חסר?

אני מבינה שנוח לך לקרוא את מה שנוח ואת מה שלא, פשוט לא לראות/ להבין.
אז הנה, שוב, מה שחסר בחוק ה"חדש":
"מְדִינַת יִשְׂרָאֵל תְּהֵא פְּתוּחָה לַעֲלִיָּה יְהוּדִית וּלְקִבּוּץ גָּלֻיּוֹת; תִּשְׁקֹד עַל פִּתּוּחַ הָאָרֶץ לְטוֹבַת כָּל תּוֹשָׁבֶיהָ; תְּהֵא מֻשְׁתָּתָה עַל יְסוֹדוֹת הַחֵרוּת, הַצֶּדֶק וְהַשָּׁלוֹם לְאוֹר חֲזוֹנָם שֶׁל נְבִיאֵי יִשְׂרָאֵל; תְּקַיֵּם שִׁוְיוֹן זְכֻיּוֹת חֶבְרָתִי וּמְדִינִי גָּמוּר לְכָל אֶזְרָחֶיהָ בְּלִי הֶבְדֵּל דָּת, גֶּזַע וּמִין; תַּבְטִיחַ חֹפֶשׁ דָּת, מַצְפּוּן, לָשׁוֹן, חִנּוּךְ וְתַרְבּוּת; תִּשְׁמֹר עַל הַמְּקוֹמוֹת הַקְּדוֹשִׁים שֶׁל כָּל הַדָּתוֹת; וְתִהְיֶה נֶאֱמָנָה לְעֶקְרוֹנוֹתֶיהָ שֶׁל מְגִלַּת הָאֻמּוֹת הַמְּאֻחָדוֹת."

שחר 676

Well-known member
מנהל
יקירתי , החוק לפניך , אנא צייני איזה סעיפים מפריעים

לך בכדי שאוכל לנסות להתייחס אליהם ספציפית.
אולי יש סעיפים שכן מקובלים עליך ?
אם תנקבי בסעיפים המפריעים לך נוכל לנהל דיון ממוקד יותר.

RossieL

Active member
מפריע וחסר

כנראה שאינך מבין את ההבדל בין "מפריע" ל"חסר" או שאתה פשוט בוחר להתעלם מהחסר.
או.... שאינך מבין, כאמור.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אנא ממך , לפניך מוצג נוסח החוק , אנא הצביעי על הסעיפים

להם את מתנגדת.
איפה פה הבעיה בכלל ?
אבל עזבי , אני ימני ניאנדרטאל ולכן לא מבין , אנא הצביעי בפני מוגבל כמוני על הסעיפים עליהם את חולקת ?

RossieL

Active member
עזוב, אל תתאמץ מידי

אתה עוד עלול לפגוע בעצמך תוך כדי התהליך
(התגובה מועתקת כי היא פשוט מדויקת)

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא נורא יקירתי
, אני מבין אותך....

"הנאורות למראית עין " מחייבת אותנו לתמוך בדעות אשר לא תמיד אנו מסוגלים להסביר.

אם יש מישהו אשר יודע לנקוב בסעיפים
אשר מפריעים לו בחוק הלאום אשמח אם יסביר לי מדוע , מי יודע , אולי אשתכנע .

שחר 676

Well-known member
מנהל
ופתאום נזכרתי בחותמים הסדרתיים על עצומות השמאל השונות...

הם משתדלים להבין על מה חתמו אך לא תמיד מצליחים....טוב , מה זה באמת משנה? אין צורך לחשוב באופן עצמאי , הדעה מוכתבת להם בשם "הנאורות" - האם ניתן בכלל להתנגד ?

ruven7

Active member
חבל על המאמץ

אנשים ימצאו תמיד מדוע להתנגד לחוק שבאופן בסיסי מכיר בזכותנו להגדרה עצמית כלאום במדינה.וכל דרוזי שרוצה לפרוש מהצבא,כרצונו.

למעלה