חוק הלאום

poseidon111

Active member
"אני חותך רגל אם אם ידעת לצטט את המושג "עיר מחוז"

זה מה שקורה כשאדם לא לומד בזמן שהיה צריך.
הוא חושב שכל דבר טריוויאלי הוא מדע.
כדאי שתפנה חלק מהזמן שלך בפורומים לטובת לימודים.
תתחיל בדברים הבסיסיים ואם בריאותך תהיה איתנה לאור המאמץ, תמשיך.
אני מעריך שאחרי כשנת לימוד אחת בלבד תדע גם מה פירוש "מטרופולין".
בהצלחה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בינתיים אתה מבלה המון זמן עם אדם נטול השכלה בכלל.

תסכים איתי שזה הישג לא מבוטל עבור בור כמוני , לא כן ידידי ?
דאג לבריאותך שלך באמצעות התרופה הטובה ביותר עבורה - תעסוקה!

כל בר דעת מבין מה פירוש המילה "עיר" ומה פירוש המילה "מחוז" ואפילו את ההקשר הגיוני ביניהן אך בהחלט יכול להיות שלביטוי "עיר מחוז" יש הגדרות מספריות שונות , אולי גם גודל שטח מסוים , הענין הוא שאני אפילו לא טרחתי לבדוק זאת מפני שהנושא נראה לא פחות מאשר הזוי.

אני בניגוד אליך לא מבזבז זמן על זוטות , איזו תועלת אני יכול להפיק מהנישה המטורללת אליה גררת את הויכוח ?

אני בכלל התכוונתי לכתוב "מרוחקות" , מדוע בשם אלוהים כתבתי "פריפריה"

רגשות הנחיתות שלך גררו אותך לאובססיה הרגעית הזאת , כיצד יתכן שאדם רם מעלה כמוך מתגורר בסוף ימיו בעיר נידחת מוקפת מדבר
.

אם היית מסוגל לגרור את עצמך מן העיר הזאת היית עושה זאת מזמן , קשה לחיות לצד שכנים עממיים כמו שחר , נכון כפרה ?

עובדות הדלפק בדוכן הגבינות אינן יודעות לקלוע אל כוונותיך , הא ?

אני מבין שאתה מתוסכל וזה אחד הגורמים לפרץ האובססיה הנוכחי הנוגע למילה "פריפריה" .

poseidon111

Active member
הרי זה היה ברור שאם אני לא מנקד לך את דברי אתה לעולם לא

תהיה קרוב אפילו להבין.
ציינתי את חיפה כי אף בר דעת לא יטען שהיא עיר פריפריאלית אבל גיאוגרפית היא מרוחקת בדיוק את אותו מרחק מת-א כמו ב-ש.
למה שתבין, הרי אתה כנראה ממלא בדיוק את ההמלצות שנתנו לך כאן ואכן לא חושב, לא מנסה אפילו.
2. העובדה שאתה שואל אם היה לי זמן לבדוק מה אומר המושג "עיר מחוז" במקום לשלוף זאת מהידע כפי שכל בר דעת היה עושה מראה את רמת הידע שלך, לו מישהו שאינו מכירך היה זקוק לזה.
"אשכרה טרחת לבדוק מושגים כמו "עיר מחוז".... וואוו זה היה נוקאאוט עצמי מרשים. ברכותי.
שחר, אדם אחר לא היה שש להדגיש את בורותו כמו שאתה חשפת ולו רק במשפט הזה המלמד את עומק ידיעותיך או שמא נאמר את השטחיות והבורות.
טוב שלא התרעמת שטרחתי ובדקתי מה זה המושג "מחוז".
אמרתי לך הפורום זקוק לאנשים כמוך וכמו ההוא...

שחר 676

Well-known member
מנהל
שים לב כיצד אתה מנסה לעוות את המציאות....

אני דיברתי על שתי ערים פריפריאליות כמו נהריה ובאר שבע.
אותן הערים בהן אתה והאינטליגנטית השניה מתגוררים.
היות וכל כך נעלבת על שכיניתי את עירך "פריפריאלית" הטרחת את עצמך ועוררת דיון תפל וחסר משמעות לחלוטין.

אז תקשיב, באר שבע הינה עיר פריפריאלית כמו גם נהריה.
ואפילו חיפה בהשוואה לתל אביב.
טרחת , הבאת טבלאות ואף הסקת מסקנות על זוטות , על כלום , אם הייתי משתמש בביטוי "ערים מרוחקות" במקום "פריפריאליות" הייתי חוסך לך את כל האנרגיה.
זו הפעם הראשונה בה אני אשכרה מרחם עליך , אתה חנ"ש לחלוטין.
לקחת זבוב , הפכת אותו לפיל וכל זאת מפני שנעלבת.

אחי , בוא נודה על האמת , אתה מתגורר בחור !!!
אם הייתי במצב כלכלי לא קל , הייתי מסכים להתגורר שם שכן "קבצנים אינם יכולים להרשות לעצמם להיות בררנים" - אני כמובן לא טוען שאתה קבצן אך לעניות דעתי אתה הרבה הרבה פחות ממה שאתה מציג עצמך - אני גם לא מתנשא עליך למרות שזו לא פחות מאשר מצווה להתנשא על אחד כמוך.

תגיד , איזה אדם בר דעת אמור לדעת את הגדרת המילה "עיר מחוז" בלי להזדקק לאינטרנט?

והתשובה היא ? אדם מאד מאד מאד משועמם אשר חופר בקדחתנות מול המחשב היות ואין לו מה לעשות עם זמנו הפנוי.....אתה חייב לעבוד או להתנדב , פשוט חייב !

poseidon111

Active member
תהיה בריא שחר. מצבך באמת חמור והקנאה אכלה כל חלקה

טובה בך.
אבל יש גם צד חיובי. בגיל 67 תוכל לצאת לפנסיה ולהתחיל לחיות.
לחיות משמע לעשות מה שאתה רוצה מתי שאתה רוצה וגם להשתעמם מידי פעם.
טוב, העלבתי את עצמי מספיק עם עצם ההתדיינות איתך, מר " איזה אדם בר דעת אמור לדעת את הגדרת המילה "עיר מחוז" בלי להזדקק לאינטרנט".
i rest my case
נ.ב, זה לא העלבות כפי שאתה מתרץ לעצמך, זו עזרה לזולת להשלים פערים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לצאת לפנסיה באמצע שנות הארבעים לחייך זה ממש לא לחיות...

זה מתכון בטוח להיווצרות דיכאון !
אני ממש מאמין לך שאתה אומר שאתה "משתעמם מידי פעם"

אתה יכול להפיק לקח מן ההתנסות הזאת , אתה יכול ללמוד לחסוך באנרגיה , בעצם, אין לך סיבה לחסוך באנרגיה

חמי בן למעלה משבעים , אדם חיוני מאין כמוהו , מעסיק את עצמו החל מן הרגע בו יצא לפנסיה בגיל 67 , לימודים , רכיבה על אופניים , קורס בנגרות - איפה אתה ואיפה הוא ?
מאמצע שנות הארבעים לחייך אתה משועמם , באמת מסכן

לצערי, רפי השכל נמצאים בצד הימני של המפה כרגע

http://rotter.net/forum/scoops1/77376.shtml

אין מה לעשות, מחקרים רבים מראים קשר בין IQ גבוה לבין נטיה פוליטית שמאלנית.
לכן, אתה נשמע לא רק מגוחך אלא גם מעורר רחמים כאשר אתה קושר בין שמאלנות לבין רפי השכל, כי כמו שידוע לכל, ככל שהאינטליגנציה יורדת כך ההצבעות ימניות יותר. בדמוקרטיה ניתנת זכות הצבעה גם לאינסטלטור וגם לפרופסור באוניברסיטה והפתק של האחד נספר בדיוק כמו הפתק של השני,
אבל הפרופסור תמיד יהיה פרופסור והאינסטלטור יישאר אינסטלטור גם אם ראש הממשלה שלו יהיה הגאון מוילנה. ראש הממשלה לא הופך אותכם לחכמים יותר או צודקים יותר או אינטליגנטים יותר. תמיד תישארו בתחתית גם אם תשלטו מאתיים שנה.

אף35

New member
קרא את הסעיף כולו. מדובר על הקשר עם התפוצות. אין אפלייה

זה הסעיף: "6. הקשר עם העם היהודי (א) המדינה תשקוד על הבטחת שלומם של בני העם היהודי ושל אזרחיה הנתונים בצרה ובשביה בשל יהדותם או בשל אזרחותם. (ב) המדינה תפעל בתפוצות לשימור הזיקה בין המדינה ובין בני העם היהודי. (ג) המדינה תפעל לשימור המורשת התרבותית, ההיסטורית והדתית של העם היהודי בקרב יהדות התפוצות." עיקר הסעיף מדבר על קשר עם העם היהודי בתפוצות. הסעיף הראשון מדבר על אנשים במצוקה : יהודים בחו"ל של יהדותם ואזרחי ישראל מכל הגוונים בשל אזרחותם. איפה הבעיה?

RossieL

Active member
הקטנת ראש או מה?

הקטנת הראש הזו פשוט מדהימה.
אין כאן שלילת זכויות, יש כאן שלילת שיוויוניות. יש כאן הפרדה בין אדם לאדם, בין דם לדם, בין אהבת המדינה והנאמנות לה מאחד לאחר!
למה אי אפשר היה לציין לצד כל האמור כי הכל מכל וכל היה והווה ויתנהל ככתוב במגילת העצמאות, תוך שמירת שִׁוְיוֹן זְכֻיּוֹת חֶבְרָתִי וּמְדִינִי גָּמוּר לְכָל אֶזְרָחֶיהָ בְּלִי הֶבְדֵּל דָּת, גֶּזַע וּמִין; תַּבְטִיחַ חֹפֶשׁ דָּת, מַצְפּוּן, לָשׁוֹן, חִנּוּךְ וְתַרְבּוּת

כל המהומה היתה נמנעת וביבי יכול היה יכול להמשיך במעלליו מבלי להתעסק ב"זוטות" כמו מחאת הדרוזים, שאת כבודם דרס ברגל גסה.

E טי

New member
קודם כתבת שהם לא שווי זכויות. עכשיו חזרת בך

לא מכיר מושג כזה "שלילת שיוויוניות".
שוויון זכויות חברתי ומדיני מקבלים כל האזרחים בישראל. גם אחרי חוק הלאום.

beatman

Member
החוק נועד לקבע את המדינה כמדינה יהודית

לא דובר בו על שום פגיעה במיעוטים ואף זכות של אזרח לא יהודי לא השתנתה.

dory141

New member
כנראה שזה נגמר, הם מקבלים את המתווה

להערכתי, הוא שיחד אותם.

הדבר הכי טוב לדרוזים זו מדינה יהודית והם יודעים את זה

לא יודעת מי מנסה להצית שינאה אבל חבל.

אנטוליו

New member
במחשבה שנייה - דבריך

>באו ביבי וחבר מרעיו וקבעו כי כל מי שאינו יהודי ואין בו זיקה ליהדות, מקומו לא פה< אני כבר לא יודע מי יזם החוק האומלל הזה - ביבי או דיכטר, ראש שב"כ לשעבר. אני לא אוהב את אנשי השב"כ - הם מזכירים לי את אנשי האנקאוודה או קגב בברה"מ שתמיד הפריזו בכוחם, השתמשו ביתר לחץ פיזי, קרי עינויים, ודיכאו את העם הפשוט. מה הלהט הזה לדחוף דווקא עכשיו חוק אומלל זה, אין לנו מספיק בעיות וצרות אחרות? אנשי השב"כ התפרסמו בזכות אירועים כמו חיסול לא חוקי בקו 300 וכמו כן בסיוע להקמת חמאס ועזרה שהוא קיבל בהשתלטותו על עזה מידי הרשות הפלסטינית. צריך לברר אם זה לא היה בזמן כהונתו של מיודעינו דיכטר. והדרוזים המסכנים! לא מזמן הופל מטוס סורי שלחם נגד דאעש בגבול סוריה עם ישראל. בשביל מה היה צריך להפיל אותו ולעזור בכך לדאעש? הרי תיכף אחרי זה נעשה על ידו טבח בדרוזים בהר הדרוזים וגם נחטפו כמה נערות דרוזיות. פעם עוזרים לדאעש ופעם מחסלים את אנשיו כמו שקרה לפני כמה ימים באותו אזור הגבול!

שום חוק לא ישנה את האמת והמציאות:

על האדמה הזו, במדינה הזו יש שתי קבוצות אוכלוסיה שאינן ציוניות ואינן דמוקרטיות והן הקבוצות שמתרבות יותר מהשאר.
יהודים חרדים ומוסלמים.
מה שלא נעשה,איך שלא נפעל וכמה חוקים שלא נוחקק.
בעוד כמה עשרות שנים הן, שתי קבוצות אילו תהינה הרוב הקובע במדינה והן יחברו זו לזו כי יש להן אינטרס משותף, מדינה דתית, לא דמוקרטית ובטח ובטח לא ציונית.
היהודים החילונים,הכיפות הסרוגות,הנוצרים, הדרוזים שנרדפו בעבר בגלל דתם ומצאו שקט ושלווה בינינו וכל קבוצה אתנית קטנה אחרת שאינה חרדית אנטי ציונית או מוסלמית תהפוך לשוליים.
המדינה הזו תהיה דתית מוסלמית ולא דמוקרטית וזה מה שיהיה גם אם ממש לא נרצה את זה.
ומי שרוצה להתחיל לקלל,מוזמן.

זה הגיון הכי פשוט שיש, מי שמתרבה הכי הרבה בסוף שולט

לא מערבת פה רגשות או דעות פוליטיות.
ואין שום דרך לשנות את זה.

למעלה