חופשי חודשי ב"ש נתב"ג

מצב
הנושא נעול.

gay1982

New member
חופשי חודשי ב"ש נתב"ג

חופשי חודשי ב"ש נתב"ג
אני יודע שקיים כרטיס גמיש 30 בין באר שבע ונתב"ג העולה 624 ונותן לי נסיעה חופשית בתוך המטרופולין ברכבות/אוטובוסים.
השאלה שלי היא האם הוא נתן לי אפשרות לסוע בין באר שבע לנתב"ג גם בקו 469/354 או רק ברכבת בין באר שבע ונתב"ג.
במוקד התחבורה הציבורית לא ידעו לענות לי, כמו גם במטרופולין, רק ברכבת אמרו לי שניתן בכל אמצעי התחבורה בין המטרופולינים.

רק ברכבת בין באר שבע לנתב"ג

חופשי חודשי ב"ש נתב"ג
אני יודע שקיים כרטיס גמיש 30 בין באר שבע ונתב"ג העולה 624 ונותן לי נסיעה חופשית בתוך המטרופולין ברכבות/אוטובוסים.
השאלה שלי היא האם הוא נתן לי אפשרות לסוע בין באר שבע לנתב"ג גם בקו 469/354 או רק ברכבת בין באר שבע ונתב"ג.
במוקד התחבורה הציבורית לא ידעו לענות לי, כמו גם במטרופולין, רק ברכבת אמרו לי שניתן בכל אמצעי התחבורה בין המטרופולינים.
רק ברכבת בין באר שבע לנתב"ג
באוטובוסים אפשר בתוך המטרופולינים, לא בין המטרופולינים.

olli3

New member
מנהל
טכנית - הכרטיס יעבור ב469 וכנראה גם ב354 רק כי קווים אלו

חופשי חודשי ב"ש נתב"ג
מבצעים שירות גם בתוך מטרופולין באר שבע כשקו 469 מבצע גם שירות עירוני בבאר שבע.
&nbsp
בכיוון הנגדי - פחות יודע אם יעבור או לא.
&nbsp
בכל מקרה, למה לנסוע ב354 בין נתב"ג לבאר שבע, זה לא הדבר הכי יעיל שניתן לעשות, זו נסיעה איטית ומתישה.

gay1982

New member
זמן הנסיה ב354 מנתב"ג זהה לנסיעה ברכבת

מבצעים שירות גם בתוך מטרופולין באר שבע כשקו 469 מבצע גם שירות עירוני בבאר שבע.
&nbsp
בכיוון הנגדי - פחות יודע אם יעבור או לא.
&nbsp
בכל מקרה, למה לנסוע ב354 בין נתב"ג לבאר שבע, זה לא הדבר הכי יעיל שניתן לעשות, זו נסיעה איטית ומתישה.
כיום קו 354 יוצא מנתב"ג ב 10:30 ו 12:00 ונוסע שעתיים עד לבאר שבע.
בימי חול עם ההחלפה בתל אביב הנסיעה ברכבת לבאר שבע דומה כיוון שיש זמן המתנה של חצי שעה בין הרכבות.

olli3

New member
מנהל
לא דיברתי על החלפה בת"א ההגנה, יש דרכים יעילות יותר>>>

כיום קו 354 יוצא מנתב"ג ב 10:30 ו 12:00 ונוסע שעתיים עד לבאר שבע.
בימי חול עם ההחלפה בתל אביב הנסיעה ברכבת לבאר שבע דומה כיוון שיש זמן המתנה של חצי שעה בין הרכבות.
1. 239 של קווים מנתב"ג לרכבת לוד ומשם ברכבת לבאר שבע.
&nbsp
2. קו 500 של קווים מצומת אל על למרכזית ת"א ומשם 370 לבאר שבע או רכבת לבאר שבע.
&nbsp
3. קו 475 של קווים, 268 של אגד מצומת אל על למחלף מסובים ומשם 669 לבאר שבע או 249 לשעריה ומשם 358 לבאר שבע.
&nbsp
יש גם אופציה של רכבת למודיעין ומשם 258 של קווים בימי חול לבאר שבע ובשישי ומוצ"ש 357 מטרופולין לבאר שבע.
&nbsp
כל האופציות מלבד 239 שפעיל כל היום, תלויות בתיאום בין ההחלפות.

olli3

New member
מנהל
וכמובן שניתן לנסוע לרכבת ההגנה וממרכזית ת"א להמשיך ב370

1. 239 של קווים מנתב"ג לרכבת לוד ומשם ברכבת לבאר שבע.
&nbsp
2. קו 500 של קווים מצומת אל על למרכזית ת"א ומשם 370 לבאר שבע או רכבת לבאר שבע.
&nbsp
3. קו 475 של קווים, 268 של אגד מצומת אל על למחלף מסובים ומשם 669 לבאר שבע או 249 לשעריה ומשם 358 לבאר שבע.
&nbsp
יש גם אופציה של רכבת למודיעין ומשם 258 של קווים בימי חול לבאר שבע ובשישי ומוצ"ש 357 מטרופולין לבאר שבע.
&nbsp
כל האופציות מלבד 239 שפעיל כל היום, תלויות בתיאום בין ההחלפות.
וכמובן שניתן לנסוע לרכבת ההגנה וממרכזית ת"א להמשיך ב370
אפילו לא צאיך ללכת את ה5 דקות האלו, פשוט יוצאים ביציאה הצפונית של תחנת הרכבת ושם יש אוטובוס כל דקה-שתיים למרכזית, נסיעה של תחנה אחת.
&nbsp
הבעייתיות שלך היא שהנסיעות לא תקפות בקווים הין עירוניים ולכן, לטעמי כדאי לבדוק את 239 ואם 239 לא מתאים בזמנים שלו אז את 249 מצומת אל על שמגיע גם לרכבת לוד (בכיוון אחד נוסע ללוד,רמלה,רחובות ובכיוון השני לפתח תקווה).

מצב
הנושא נעול.
למעלה