חוכמת ילדים (שלי כמובן
)

harduf9

New member
חוכמת ילדים (שלי כמובן ../images/Emo13.gif )

אתמול כשלקחתי את הבן הגדול שלי (10) לשיעור ג'יוג'יטסו, הוא אכל את אחד החטיפים שמסריחים ממונסודיום גלוטמט ועוד חומרי רעל אחרים. אני פתחתי חלון לידי וחלון לידו כי מעבר לריח הלא נעים, אני מתחיל להרגיש לא טוב. בקיצור התחלנו לדבר, הסברתי לו מה ההבדל בין חומרים סינטטיים לטבעיים, מה זה יסודות ומה שמים בחטיפים בשביל לעשות אותם יותר טעימים (??????) עמידים לפגעי הזמן ומעניינים גרפית, יעני צבעוניים. אחרי השיעור המשכנו את השיחה שלנו עד שהגענו הבייתה. הבוקר, הוא מודיע לבן השני (7), שזהו לא אוכלים יותר חטיפים כי הם מכילים רעלים. תגובת הבן השני הייתה, לא יכול להיות ששמים רעל בממתקים. מקרה דומה קרה עם בני הגדול כשהיה בן 4 או 5, מילאתי דלק ברכב והוא ראה אנשים קונים סיגריות במכונת סיגריות. כששאל מה הם קונים, עניתי לו שהם קונים מחלות וסבל. אחרי כמה שניות, הוא אמר לי לא יכול להיות. כמה פשוט, ככה חכם. אני מציע, לכל אוכלי הג'אנק, אוכלי היתר, אוכלי החסר, המעשנים וכו' להפסיק עם התירוצים והקלישאות ולחיות לפי החוכמה שניתן לקבל רק מילדים. בריאות שלמה גיא הרדוף

טאוֹ

New member
ילדים זה שמחה, ילדים זה חוכמה ../images/Emo13.gif

בדיוק הבאתי את הכתבה על ההתייחסות הבעייתית לאוכל אשפתות... אני מתלבט לגבי השקעה של כמה מיליונים בבורסה, אפשר להחליף מילה עם הגאונים הקטנים? (אדי מרפי כבר חשב על זה קודם)

למעלה